reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

agnes - młody w wieku wiktorii miał juz 10 zębów, mała ma dopiero dwa - takze to chyba nie reguła...
co prawda te dwa jej wyszły w piatym miesiacu i teraz ida dopiero górne jedynki...

kto ma weekend ten ma weekend - ja jutro do pracy!
 
reklama
A ja dzisiaj doszłam w końcu z dziewczynkami do kina. Byliśmy na "jak wytresować smoka". Tylko Monice się nie podobało i skarżyła się, że ją od okularów 3D boli brzuch.

Pogoda dopisuje i pewnie zaraz pójdziemy poszalec do parku a wieczorkiem na msze, bo Monika sypie kwiatki :)
 
Witam po długiej przerwie mam nadzieję że na następne spotkanie się załapie i tym razem juz z moją Zosią, którą z wielkim trudem urodziłam ponad 2 tyg po terminie.
 
ola gratulacje!

dziewczyny - znacie coś skutecznego przeciwko kleszczom?
moi faceci własnie na chirurgii... małemu z tyłu głowy dziad wlazł... :-(
 
O rany Renifer brr aż mnie dreszcz przeszedł. A my dzisiaj pól dnia w Myślęcinku spędziliśmy i jak to przeczytałam to chyba na dzień dobry zrobie ogląd dzieci, bo już ich teraz budzić nie będę.
 
Renifer wspólczuje, co lekarze powiedzieli?
Ja wiecznie sprawdzam Martyne, sama kilka juz miałam, ale odpukać były zdrowe! Brrrr.... jak pomyslę, to....
 
reklama
O rany Renifer....i co tam u lekarza?? Wszystko ok?? Ja się tego cholerstwa boje jak nie wiem co...bbrrr. Weronikę zaszczepiłam bo my dużo czasu na działce spedzamy a tam w lasach pełno kleszczy..

Ola gratulacje;-)
 
Do góry