reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

A nas wywiało wczoraj nad morze... spaliśmy na kampinu w łebie, pogoda była cudna... troche wiało ale schowalismy sie za wydmami ;-) dzis przejazdzka do ustki i domek...
nie chce mi sie jutro do pracy!

agnes - zdrówka dla młodej, madziara dla nikodema!
 
reklama
Dla mnie też zawsze jest za głośno na tego typu festynach:eek:
My też byliśmy w myślęcinku w parku rozrywki, Ignaś poszalał sobie na placu zabaw, przejechał się karuzelą i potem spotkalismy sąsiadkę, która nam powiedziała o tym festynie, ale Ignaś jeszcze za mały na takie spędy:tak: tak jak napisała Madziara - dużo ludzi i wszędzie kolejki. Ignac tylko pomalował sobie buzię, kupił zabawkę na loterii, popatrzyliśmy na motory, quady i konie i zaraz zmykaliśmy na tramwaj akurat jak wysiedlismy zaczynało padać, więc udało nam się:-)
Ignac po dniu pełnym wrażeń padł o 19:-)
 
Arabella,

a nie wiem jak to się robi, ten typ tak ma chyba hehe, ale za to ostatnio w ciągu dnia mało sypia...

Renifer,

ale fajniutko z tym wypadem, skoczyłabym na weekend, ale to w lipcu raczej, oby tylko pogoda dopisywała. byłam dziś na kontroli, młoda wychodzi na prostą ;)

nie żałuję wobec tego, że nie było nas w myślu, skoro takie kolejki ;)
 
Soppana,

Igi też ostatnio ma skłonności do wczesnego usypiania. Dwa dni temu Iguś usnął ok 17 bawiąc się samochodzikami przy swoim łóżku, a wczoraj przy kolacji ok 19 zaczął odpływać i mężulek go nagrał. Filmik niezły, bo młody po prostu ledwie głowę utrzymuje, niestety musiał jeszcze wziąść leki, więc go nie położyliśmy od razu a potem nie usnął już do 22 .. grhhhhh
 
Arabella,

a nie wiem jak to się robi, ten typ tak ma chyba hehe, ale za to ostatnio w ciągu dnia mało sypia...

Mało to znaczy ile? Czy 2-3h cięgiem albo na raty to dużo czy mało?

Dziewczyny, dzieje się jutro coś dla dzieci do południa w Bydgoszczy?
 
sypia na raty, nie tak jak przedtem 2-3 h bez przerwy.
co do imprez to na pewno w fordonie, w galerii fordon od 14 jest jakaś imprezka, coś z wyspą skarbów w temacie ... no ale my chyba nie pójdziemy bo Igi i tak za mały.
właśnie obżeram się moim ciastem z truskawkami i kremem ;) a powinnam dbać o linię przed sobotnią imprezą ...
 
Chyba wszystkie imprezy zaczynają się popołudniu. Na pewno we wszystkich hipermarketach są jakieś imprezy, w Pałacu Młodzieży (lub przed) od 16-tej.

Mój Nikodem albo pada w ciągu dnia albo zasypia wcześniej. Chyba, że przetrzyma kryzys i zregeneruje jakoś siły to bawi się do 22-giej. Dzisiaj jednak już padł o 19-tej i sobie smacznie śpi. Niestety kaszle coraz bardziej, więc chyba jednak mu się choróbsko rozwija.

A my jutro mamy trochę emocji - bo Agatka ma egzamin ze skrzypiec.

Ewka dostała dzisiaj wyniki testu po 6 klasie - ma 31 pkt. na 40. Spodziewałam się trochę lepszego wyniku, ale w sumie i tak nie jest źle.
 
Witam...
Rozpisałyście się, że aż miło :-)

Jutro planujemy po przedszkolu zobaczyc co bedzie na Skarzyńskiego w Carrefourze się działo, zapowiadaja nawet słoneczko popołudniu, więc może nie bedzie źle!

Renifer, mozna pozazdrościć takiego wypadu, ja juz czekam na lipcowy wyjazd w góry, ech.... oby tylko nie padało ulewnie ;-)

Dziś mówili w TV, że przyszły weekend ma być najcieplejszym tej wiosny, jest szansa na podładowanie bateryjek. Pamiętam jak zawsze w dzień dziecka biegalo się skąpo odzianym bo takie upały były i gdzie one są???? Niby wmawiaja nam globalne ocieplenie, którego tez nie widać :-D

Udanego świetowania wszystkim maluszką życze!!!!!!!!!!!!!
 
Madziara, gratulacje dla Ewy, całkiem przyzwoity wynik:tak: i powodzenia dla Agatki:tak:
Czekam już na to ciepło, żeby chociaż słoneczko było, to od razu aż się chce wychodzić:tak:
My dzisiejszy dzień świętujemy raczej w domu, Ignaś sam powiedział, że chce być w domu i zjeść tort:eek: więc będzie tort i piknik na dywanie:-D
Chcieliśmy iść do kina, ale sami z Michaśką nie damy rady:confused:
 
reklama
Wszystkim forumowym dzieciaczkom samych słonecznych i radosnych dni!!!

A my od rana otrzymaliśmy radosną wiadomość - a mianowicie Monika dostała się do szkoły muzycznej na fortepian :D
 
Do góry