reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
gratulacje dla Moniki:tak::tak:
my już po piknikowym obiedzie:-D kupiłam papierową zastawę, był tort truskawkowy z galaretką, kurczak z grilla, frytki i sałata z pomidorem. Truskawki już na szczęście po 6 zł:-p
Teraz idziemy do parku pobiegać na rowerze, mam nadzieję że nie będzie padać:eek:
 
Madziara,

gratuluje sukcesów córek ;)

Soppana,

jak kreatywnie spędziliście ten dzień hihi

a ja zabrałam synka do pracy, odebraliśmy bony na dzień dziecka i pojechaliśmy od razu zamienić to na prezenty. Mój mały zazdrośnik chyba był zadowolony ;)

trzeba przyznać, że jak na obecne prognozy to pogoda w miarę dopisała, bo było dość ciepło i nie padało. pospacerowaliśmy w okolicach domu, bo bałam się, że nas zmoczy. przy takich chmurach nigdy nie wiadomo ;) już raz nas taki deszcz spotkał w trakcie spaceru ...

a naszym dzieciaczkom drogim życzymy przede wszystkim zdróóóóówka !!!!!!!!!!!!
 
Agatka egzamin zaliczyła na 3. Daje jej to promocje do następnej klasy, ale pani zasugerowała żeby zmienić od przyszłego roku instrument. Agatka przez poprzednią nauczycielkę ma dużo zaległości i odstaje od swoich rówieśników. Małe są szanse żeby to nadgoniła a w 5 klasie jest bardzo trudny konkurs skrzypcowy obowiązkowy dla wszystkich i Agatka nie dałaby rady.
Ja się akurat tego spodziewałam, a Agatka troszkę się podłamała. Wypłakała żale w poduszkę i dzisiaj jest już trochę lepiej. Teraz musi się zastanowić nad nowym instrumentem, a ja muszę się dowiedzieć czy można sobie samemu wybrać czy to już zależy od szkoły.
 
Widzę, że u Was udane weekendy i Dni Dziecka :tak:

Gratulacje dla dziewczynek Madziara.

No i zdrówka dla choruszków.

U mnie jak zwykle czasu brak na BB :eek: W weekend balowalismy na weselichu na Mazurach. Franek balował też - trochę się bałam, bo to jego 1-sze wesele ale było 12 dzieci w sumie i się pięknie bawiły, ganiały. Wesele było w takim pałaco-hotelu więc był plac zabaw, konie....no i pogoda dopisała a do duży plus, bo maluchy cały czas na dworze były. Synek skapitulował o 1,30....znaczy twierdził, że nie jest zmeczony ale może 5-cio minutową drzemkę zrobi :-D. Rano za to stwierdził, że miało być 5 minut a on już nie poszedł na wesele.....heheheheeh. W niedzielę z poprawin o 16 wracalismy do domciu.

A wczoraj Franek był na wycieczce w Skłudzewie. To taka przedszkolna tradycja - zawsze gdzies jadą na 1 czerwca. Wrócili o 17 padnięci jak muchy więc były juz tylko zabawy w domu.

A najlepsze stało sie dziś rano :szok: Franek woła przy ubieraniu, że mu zabek wypadł :szok: I faktycznie prawa dolna jedynka mu wypadła. Ale chyba rośnie mu tam ząb i go wypchnął, bo na nic sie do tej pory nie skarżył i żadnej krwi nie było więc korzenie na pewno zanikły przy wychodzeniu zęba stałego. Trochę wcześnie :confused:.......bo dolne wypadają w 6 roku zycia a Fran ma 4 i 8 miesięcy. No ale podobno to dziedziczne a mleczaki też miał szybko bo w wieku 4 m-cy i 3 dni wyszły dolne jedynki.......
A jak Wasze maluchy Madziara, Arabella, FotoIza......bo tez macie w wieku wypadająco-ząbkowym.......???

pozdrawiam
 
Witam;-)

Madziara gratulacje dla dziewczynek :tak:, oj zdolne masz te córy, na pewno jestes z nich dumna:-)

Ja ostatnio weny do pisania nie mam...hehehe, udzielam się trochę na kwietniówkach , ale już inne wątki zaniedbałam, udaje mi się poczytac i już albo synus wzywa, albo inne obowiązki:-D

Powoli przygotowuje sie do urodzin córci. Wczoraj bylismy zamówic tort, oczywiście Weronika wybrała kucyka ponny...heheh, będzie ok 20 osób, a poniewaz robie 12 czerwca i ma byc 30 stopni, to postanowilam ,że imprezka będzie na działce. Zawesze to mniej roboty i nie trzeba się kisic w murach:-)

JJ, Weronice jeszcze zeby nie wypadły, ale czesto przy myciu, mówi,że ją gilają...może to jakaś oznaka;-)
 
Monice zaczynają się ruszać ząbki, więc pewnie już niedługo będę miała w domu małego szczerbolka :)
Ewce tez wypadały w wieku 5-6 lat, za to Agatce dopiero w wieku 8 lat i nadal ma dużo mleczaków.
 
JJ,

to super, że pogoda dopisała na tym mazurskim weselichu. Oby i nam tak się udało w tę sobotę, bo też wesele mamy. Przy czym dzieci zostają z babciami ;)))

w temacie zębowym to ja się rozglądam za zębolami u córeczki hehe Iguś też dość wcześnie miał, więc spodziewam się ich w ciągu miesiąca ;)

Wronka,

to trzymam kciuki, żeby imprezka się udała i żebyś przy tym się nie naharowała hihi
mój mąż ma w ndz urodziny i nie robimy nic, bo na poprawinach będziemy. No ale już za 1,5mca trzecie urodziny Igusia i nie mam jeszcze pomysłu jak je zorganizować, czy u moich rodziców w ogrodzie czy tu w domu. Tam jest gdzie pobiegać, no ale te osy i inne robale, a tu jeszcze malutka niunia. Chyba tym razem u nas zrobimy i najlepiej na dwie tury hehe bo za małą chatę mam na całą rodzinę naraz ;)))

ta dzisiejsza pogoda dziwnie na mnie wpływa, taka łózkowa jakaś ;) a ja dziś do fryzjera na farbę i cięcie ;) oby mi to poprawiło humorek. no a jutro jadę sama z dzieciakami do koleżanki do Chojnic ;) mała wycieczka z noclegiem. oby było ładnie to nad jezioro sie wybierzemy na spacer. to będzie moja pierwsza wizyta na jej własnym M. Muszę dziś coś jeszcze kupić w prezencie ;)
 
Hej dziewczynki :-)...podczytuje Was ale jak chce cosik skrobnąc to zawsze mi"cos" przeszkodzi a potem czasu brak :sorry2:...
...a my spakowani i jutro znowu na dzialeczke,podoba mi sie takie zycie :-D,pogoda ma byc suuuper takze totalny relaksik :-):tak::-)...

Miłego weekendu laseczki!!!!!!
 
reklama
Do góry