reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Ha! Iza,faktycznie Martyna fajny pulpecik była :-):-D:-)...

Soppana,wychodzi pewnie to zimno ze spotkania z motylka,brrrr ja tez zasmarkana,nie pamietam kiedy i gdzie zebym tak zmarzła jak tam,nogi rozgrzewałam całe popołudnie.. nastapnym razem ide tam w kozakach :-D i wara jak ktos bedzie mi je kazał sciągnąć,zabiję :-D;-):rofl2:...
 
Iza, faktycznie mała pyza:-D teraz pewnie co zje to wybiega:-D
Kaasiulka, mi tam zimno nie było, nie wiem jak dzieciom, ale u nas w mieszkaniu też jest chłodno, więc przyzwyczajone są:confused: w sobotę jechaliśmy autobusem, może się zgrzały i potem przewiało:baffled:
 
Tu panie z Elfa:

365953b9c5c02b878c222b05a517a2d4-1605928.jpg

Nasza ulubiona, którą juz tam nie pracuje:
34990c7b44f4850f0827aa614abf3696-1605931.jpg

Jejku ale Martyn abyła pulpecikiem :-D


O! Wydaje mi się że na 99% nasze dzieci były w jednej grupie trzylatków w Elfie, bo Dawida miały te same panie, z tego co pamiętam to p. Jola (pracuje teraz w Polance), p. Małgosia i p. Giesia ( tak Dawid na nią wołał, nie wiem do końca jak miała na imię ).

A z Martyny to taki słodki pulpecik był :-)
 
hey laski,
napisze krótko tylko co u mnie, poczytam przez długi weekend...
u nas nie ma poprawy... maly conajmniej dwa razy dziennie ma gorączke... wraca do niego ta cholera jak bumerang... na kaszel czesciowo pomógł diphergan; pisze czesciowo, bo jak diphergan przestaje działac to powracają wstrętne ataki okropnego kaszlu... wczoraj młody miał sienny katar, co by wskazywało na pylenie, dzis juz jest żółtawy... jeden lekarz kazał mi na ten suchy kaszel dawac flegamine i oklepywac, drugi zapisał bactrim... noce i poranki są masakryczne...
help
 
Renifer ja na suchy kaszel stosuje Drosetux - nawet na noc, drugi z syropów które stosuje to Herbapect - on jest na każdy kaszel. Tylko nie wiem czy przy takim kaszlu pomogą. Poza tym, jeżeli mały aż się dusi no to obowiązkowo wziewy - nawet podwójna dawka, albo jakieś silniejsze. U nas do nosa mieliśmy (przy kolorowym katarze) Dicortineff - to są niby krople do oczu i uszu ale my mieliśmy do nosa. Poza tym możesz mu trochę podwyższyć pod główką, żeby spokojniej spał. U nas niestety i tak skończyło się na antybiotyku i chyba w końcu zaczyna być lepiej.
 
Pani Giesia to inacześ Wiesia :-) Chyba nie mam grupowego zdjęcia z tej grupy. Martyn atam chodziła pół roku od lutego do sierpnia chyba 2008

W Motylku nie bylo tak źle, tylko trzeba zabierac grubaśne skarpety i aparat aby z nim biegać, hihi...

Co to za chorowanie? Koniec z tym, zdrówka dla Wszystkich!!!!!!!!
 
No ja niestety też nie mam grupowego zdjęcia, tylko małą fotkę z p. Małgosią z Wigilii, więc nie ma na niej Martynki. Dawid, jak mu na zdjęciu Martynę pokazałam, to stwierdził....no tak, była w niedzielę w Motylku :tak:.
Jak widać, pamięć już nie ta :-D

Ja również wszystkim choruszkom życzę zdrówka :happy:
 
Hi!!

Mnie dzisiaj przewiało...rano wstałam,ogarnełam chałupkę,zpakowałm dzieci i pojechałam do psiapsiółki na grilla,mieszka w domku na Osowej,takze luzik,cisza i spokój,dzieci cały dzionek na powietrzu ale...wcale nie było tak ciepło,cholerny wiatr...w słonku suuuper az sie nie chciało do domu wracac...na 18 miałyśmy dentystę,Wika dzielna,siedziała jakby kija połknęła,hehe...ale nic jej nie borował,wszystko ok..
...dzieciaczki juz słodko kimaja a ja ide jeszcze na herbatke i tez do wyrka...jutro ponoc kolejny ładny dzionek byle bez wiatru...
 
reklama
no tak, ten wiatr nie daje nam pełnej satysfakcji z pogody ;) jutro czekam na te 20 stopni :))))
moje dzieciątki też ładnie dziś usnęły, bo się naoddychały świeżym powietrzem ;))) także mamy spokojny wieczór ;)

zdrówka dla choruszków ! dzisiaj Igi ostatnią dawkę biostyminy dostał, oby faktycznie mu to pomogło i żadne choróbska się go nie imały.

dobrej nocki
 
Do góry