reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Elwirek,

i jakie mieliście wrażenia z Elfa ?

Madziara,

to super, miałyście namiastkę lata ;)))

Renifer,

o rety! a nie miał duszności przypadkiem ten Twój Mikuś ? jak teraz się czujecie ? mam nadzieję ,że już lepiej.

Soppana,

no wrażliwy na ból jest po prostu ;) mój Igi dziś kaskadersko zjechał ze zjeżdżalni. przy samym dole przekręcił się jakoś i uderzył buzią w bok ;( jutro rano się okaże czy będzie jakiś siniec czy nie ...


dzisiaj fantastyczna pogoda, no wciąz ten wiatr wkurza, szczególnie, gdy zwiewa mi pranie na balkonie :)) oby jutro tez cieplutko było ;)))

dobrej nocki
 
No na Elfa nie mogę narzekać, żebym mieszkała na Bajce to pewnie by nadal tam chodził. Panie miał bardzo miłe, jedna z nich pracuje teraz w Polance, czyli tu gdzie Dawid teraz chodzi, tyle że ma maluszki.
 
Widze, że naprawdę fajnie się bawiłyście na spotkanku. Mam nadzieję, że na następnym tez będę.
Ja musiałam wczoraj odpocząć po tym wyjeździe bo niestety w autokarze nic się nie zdrzemnęłam i wczoraj zmęczenie wzięło górę. Na szczęście brat zabrał dziewczynki do Myślęcinka więc wzięłam małego i oboje poszliśmy spać :)
 
moje obydwoje od wczoraj smarkate, o ile Miśka tylko przy karmieniu marudzi, to Ignaś jest nieznośny
daje mu krople sinupret co kiedyś pisała JJ i ładnie mu schodzi:tak: no ale z pierwszomajowego wyjazdu pewnie nici:-(
madziara, mnie też wrocław zachwycił
mikusia, witaj w naszym gronie, Ignaś też pozdrawia Nataniela:-)
 
reklama
Tu panie z Elfa:

365953b9c5c02b878c222b05a517a2d4-1605928.jpg

Nasza ulubiona, którą juz tam nie pracuje:
34990c7b44f4850f0827aa614abf3696-1605931.jpg

Jejku ale Martyn abyła pulpecikiem :-D
 
Do góry