reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Ja tak szybko......

Witam Nowe Mamuski :tak:

Zdrowia dla choroych........my na razie spoko ale od wielu znajomych słyszałam o tej jelitówce......Oj krązy po Bydgoszczy jakieś świństwo :no:

Mam nadzieję, że Wronka się nie pogniewa, że to piszę ale mogę Wam przekazać, że wczoraj wieczorem urodziła synka Borysa. Resztę Wam opisze sama, bo ja dostałam tylko krótkiego sms-a, że to już:tak:.


Pozdrawiam
 
reklama
Wronka,

to się spisałaś ! Gratulacje ! Borys witaj w Bydgoszczy ;))))

Madziara,

zdrówka dla młodej.

my się jutro pakujemy bo jadę z dzieciakami na kilka dni do moich rodziców. wracają w ndz z turnusu rehablilitacyjnego i robimy im małą niespodziankę. będą mieli komitet powitalny ;)))) oczywiście zabieram pół domu, uffff, dobrze, że mąż ma duże auto bo inaczej to nie wiem jakbym miała tam dotrzeć z tym wszystkim hehe

JJ/Kaaasiulka,

coś się ostatnio mało udzielacie ;)))

aaa, no i cieszę się, że grono fordońskie się powiększa ;))) jak będzie już wreszcie porządnie ciepło to chętnie się spotkamy ;)

dobra, muszę się podzielić cyckiem z moją kruszynką ;)
 
Pogoda bleee....leże i nie mam ochoty nawet na jedzenie :-)

W przedszkolu u córci w grupie wymioty powaliły kilka osób i ich panią, więc czekamy czy nasza też sie zawirusowała, nie wiem co to ta jelitowa grypa, bo u nas w rodzinie jeszcze nigdy jej nie było, brrr...
 
Wronka gratulacje !!

U nas niestety też wirus jelitowy zagościł czekam z utęsknieniem do tygodnia bez chorób domowników.
 
reklama
Do góry