reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Hejka:-)
Wskoczyłam tutaj żeby się przywitać. Mam na imię Elwira i jestem mamą rocznej Oli i pięcioletniego Dawida. Od 2,5 roku mieszkam w Bydgoszczy ale wciąż narzekam na małe grono znajomych:-(
Jako że wciąż jestem w domu z córką jestem chętna na wszelkie powszednie spotkania na świeżym powietrzu:-)
Pozdrawiam...:-)
 
Iza napisz coś więcej o tych zajęciach:-)
Może mogłabym zapisać na nie syna, muszę się wziąć za niego od tej strony bo za chwilę zerówka a jemu do rysowania nie spieszno:-/
 
Martyna chodzi tam drugi rok, choc chyba juz za duża i od wrzesnia do starszej grupy musze ja zapisać.
Zajęcia są co czwartek o 16:30 malują, lepią, szyją, tworzą rózne cuda :-) Moja jest zachwycona nimi, może warto spróbować, bo koszt za miesiąc to 10zł :-)
 
Dziewczyny przypominam o pisaniu w odpowiednich watkach :) Spotkania dotyczą omówieniu spotkań a tutaj możecie pisać na wszystkie inne tematy :D
 
A chodzą tam też chłopcy? Tak pytam żeby Dawid nie czuł się jak rodzynek:-)
No...i co Ty w tym czasie robisz? Zostawiasz małą samą czy siedzisz nią???
Tak, chłopcy też tam chodzą - dziś malowali farbami zabytki Bydgoszczy na jakis konkurs :-)
My z mężem w tym czasie jedziemy do Auchana na zakupy, zajęcia trwają 1,5 godzinki.
 
Hej laseczki :-)

...ja zakrecona nadal po swietach,nie moge dojsc do ładu ;-):rofl2:...

Witam Nowe mamuski :-):-):-)......

...mi ten weekend nie pasuje na spotkanko...ale pozostałe jak najbardziej :-):-):-)...

Pozdrawiam ;-)...
 
reklama
Do góry