reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Bo Fordon jest super ;-)

Troche dziewczyn jest ale teraz smacznie sobie spią, co i ja mam zamiar zrobić... tylko zanim sie wyszykuje to bedzie znowu 3 h :-)
 
reklama
Dzień Doberek:-)

Witam Nowa kolezankę:tak:

Przyszłam sie tylko przywitac i zaraz pędze troche chatke ogarnąc, a potem z męzem jedziemy po ostatnie zakupy prezentowe:-D

Bo Fordon jest super ;-)

Troche dziewczyn jest ale teraz smacznie sobie spią, co i ja mam zamiar zrobić... tylko zanim sie wyszykuje to bedzie znowu 3 h :-)

Zgadzam się:-D, fordon jest super. ja też z fordonu, chociaż po ślubie mialam 9 letnia przerwe i mieszkałam na Czyżkówku, ale zawsze chciałam do fordonu wrócic i się udało, od prawie 3 lat znowu jestem fordonianką;-)
 
Witam i ja w zimowy i biały poranek .
Co do Fordonu to mamy odmienne zdanie troszkę miałam kiedyś tam mieszkać ale jakoś mi i mamie nie pasowała ta odległość, ale wiadomo jak ktoś sie tam uodził czy bardzo długo mieszka to dla niego to najfajniejsza dzielnica :-).
Ja mam wszystko posprzątane już tylko zostało mi takie kosmetyczne ogarnięcie mieszkania dzień przed wigilią.
Święta u teściów więc nic nie robię, zawsze był podział teściowie moi ale w tym roku mała zmiana :cool:
 
Witam z cudownego fodonu, he....
Wpadłam do domu na kawke i za chwle znowu zmykam. Zrobilam tak jak Wy pojechalam do galeri jako jedna z pierwszych klientek, zero ludzi przed 9 ;-)

W autobusie sie nasluchałam jaka to zla pogoda, miasto sparalizowane itp. jejku 5 dni ze sneigiem i juz ogłosza kleskę lub zime 100lecia - paranoja....
W sumie to srednia opadów sniegu wyrobiona na 3 lata bo w ostatnich 3 latach było tyle śnieznych dni jak te ostatnie...szkoda, bo własnie taka jak dzis pogode kocham...mrozek i snieg padajacy, ech ...szkoda ze cieplo nadchodzi!
 
Witam i ja :) Ale się rozpisałyście.
Fajnie, że zima. Co prawda jakoś sanek jeszcze nie wyciągnęłam z piwnicy, ale może dzisiaj się w końcu zmobilizuje do tego. Poza tym wszyscy chodniki odśnieżają i nie ma po czym ciągnąc. Nawet w parku ścieżki odśnieżone.

Z zakupów świątecznych to prezenty mam już nawet popakowane. W tym roku udało mi się wszystko zrobić wcześniej. Wczoraj z dziećmi piekliśmy pierniczki. Planuje, że może jutro mąż się weźmie za makowce i może jeszcze jakieś ciasto z owocem zrobię.
Porządki - tu jestem trochę w tyle, ale w sumie siedzimy w domku, gości się zbytnio nie spodziewam więc na spokojnie.

Kiya a gdzie mieszkałaś na Bielawach?
 
reklama
Witajcie,
no wreszcie trochę postów hihi

Iza/Kiya,

rozczaruję Was, nie spałam jak pisałyście, wczoraj wieczorem obejrzałam 3 filmy razem, siedziałam do 2:30. Mam kryzys senny w ciągu dnia a potem długo nie mogę zasnąć :-(

ja mieszkam w Fordonie ponad 3 lata i obiektywnie rzecz biorąc jest ok, są plusy i minusy. Plusem na pewno jest to, że mam gdzie dziecko ciągnąć na sankach :tak: Igi dziś wreszcie wybrał się na dłuższy spacer bo mróz zelżał. Minus to odległość do kina czy ulubionej kawiarni. Ostatnimi czasy nie pojawiamy się regularnie w takich miejscach. Na szczęście już nie muszę liczyć na komunikację miejską :-D więc też nie jest najgorzej.

Nam zostały drobne zakupy spożywcze i zakupy apteczne, a tak to nic więcej. Plus lekkie porządki w domu, ale to też już na luzie, bo wyjeżdzamy :rofl2:

ech, jak pięknie jest za oknem. tak by mogło być -4lub-5 i śnieżek świeży, nie za dużo ani za mało. to by była piękna zima. :tak:
 
Do góry