reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

nie wiem ile w nocy było, ale ja jechałam o szóstej rano do tesco zakupic prezenty to było -21 stopni... jak wracałam o 8:30 to było juz "tylko" - 17 stopni...
musiałam rano wygiąć bo nie lubię przedświątecznych tłoków... i tak jestem pod wrazeniem ze mój dieselek odpalił za pierwszym podejsciem.:-D
kurde, co roku obiecuję sobie ze zrobię prezenty szybciej a latam i tak na ostatnią chwilę...

agnes - miłego strojenia!
 
reklama
Witam niedzielnie...

Pogoda cudna... M z tatusiem nad Wisłą z saneczkami byli, a ja obiadek robiłam. Teraz rodzinny seans Muminków :-)

Jutro w planach pieczenie pierników, jeszcze chce do Galeri Pom. skoczyć po prezenty i pisaki do pierników bo w Auchanie nie ma, tylko lukry kolorowe kupiłysmy. Ogólnie nie szykuja mi się te swięta, jakos nic nie idzie jak bym chciała.

Jak u Was? Co pieczecie?
Makowca i jabłecznik zamówiłam u teściowej, he...
 
Ja dziś też byłam w Tesco, tylko nie o 6 rano ;-)
Za to zostawiliśmy Oliwkę z Pauliną i spokojnie we dwójkę obskoczyliśmy kilka sklepów. Musieliśmy porobić świąteczne zakupy i wymienić wózek z lalką w komplecie, kupiony dla Oliwki od teściów, bo po rozpakowaniu okazało się, że zamiast 4 kółek są 3... Całe szczęście, że rozpakowałam karton i obejrzałam wszystko, bo po Wigilii byłoby wielkie rozczarowanie, gdy doszłoby do składania wózka.
Oli dziś już drugi raz poszła na sanki, najpierw była z godzinkę z Pauliną, a teraz poszła z Damianem i jego dziewczyną. Ale fajnie, że Oliwka ma takie duże rodzeństwo :-D
Do pracy w tym roku idę jeszcze tylko 2 dni, w poniedziałek i wtorek, a potem urlop i do pracy dopiero 4 stycznia :rofl2:

Nie wiecie przez przypadek gdzie w Bydgoszczy można kupić tanie ładne damskie torby do laptopów :confused: Chciałam mamuście mojej kupić, ale taką przypominającą damską torebkę w brązie lub beżu, obaskoczyłam dziś Saturna i Mediasa, ale są tam strasznie drogie :eek: Na Allegro są sporo tańsze, ale już na Allegro to ja nie zdążę kupić :no:
 
Swego czasu tez szukalam torby do laptopa, ale nic ciekawego nie znalazłam i kupilam czarną, ale ja mam mojego "17" więc chyba takich dla babeczek nie robią :-) Podobały mi sie inne mniejsze, ale szczerze nie pamiętam gdzie to było :zawstydzona/y: skleroza to moje drugie imię...
Ja nie lubie chodzic w niedziele na zakupy :tak:
 
Reni,

ranny ptaszek z Ciebie ;-) dobry pomysł z tymi zakupami, na pewno nie było tłoku :-D

Kasiad,

to się pobyczysz troszkę :tak:

Iza,

ktoś ci sabotuje świąteczne przygotowania ? ;-)

my jedziemy do moich rodziców, ja upiekę tylko chleb, pleśniaka i/lub piernik oraz śmietanowca. Rarytasy robi mamusia :-p

wracając do tematu odpieluszania, to podejście zakończone raczej fiaskiem, wczoraj cały dzień sucho, a dziś niestety po południu 3 razy osikał się :-( no cóż, potrącę mu z przyszłego kieszonkowego za pieluchy :rofl2:

mężulek ustroił choinkę, wygląda ślicznie ...
 
Witam wszystkie mamy Bydgoszczanki, nie wiedziałam ze tu jest taki wątek jeśli można chętnie sie przyłączę.
Więc jestem mamą 8 prawie 9 miesięcznego Oskarka , pochodzę z Bydgoszczy .
W sumie jak macie jakieś pytania to zapraszam i mam nadzieje ze zosatne przyjęta do waszego grona
:-D
 
reklama
Do góry