reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Arabella Gratulacje niech się malusia Anna zdrowo chowa.

Widzę że jeszcze trochę jest ciężarówek na Bydgoskim wątku.

kaaasiulka wcale to nie jest prawda ze ciężarówki się byczą.
Ja jak na razie to taka ciężarówka bez wielkiego brzuszka ale jeszczę trochę i się pokaże.Najważniejsze ze się super czuję i nie mam zadnych dolegliwości ciążowych.

Wronka witam po dłuższej nieobecności.

Madziara to mieliście wczoraj nieprzyjemne wydażenia z młodym.
 
reklama
Hej laseczki słuchajcie nie wiecie może gdzie mogę dostać jakieś fajne zabawki?? Głównie chodzi mi o fisher price'a jakiś garncuszek na klocuszek , byłam w abc na fordońskiej ale nie mieli :-( a w smyku wydają mi się dużo droższe...
 
Witam wszystkie dziewczyny z tego watku:-)
Wlasnie teraz go przypadkiem znalazlam:-)

Moze sie przedstawie.Mam na imie Agnieszka,mam 26 lat i od urodzenia mieszkalam w Bydgoszczy.Od grudnia zeszlego roku mieszkam w Niemczech.

ps.Teraz gdy znalazlam wasz watek bede napewno zagladala.-)
Pozdrawiam
 
witam nową przyszłą mamuśkę !

Ewylynka,

w marketach na halach też mają zabawki fisher price. w auchan na pewno. gdzieś koło reala też jest jakiś duży sklep zabawkowy. w tesco jest tez sklep z zabawkami, obok pantofelka zdaje się. no i e-sklepy ;-)

Iguś dziś wymyślił, że trzeba iść do sklepu, bo przechodziliśmy obok, będąc na spacerze. Trzeba coś kupić stwierdził. Zapytałam co chce kupić, a on że samochód dla tatusia. :eek: odpowiedziałam mu, że akurat mamusia potrzebuje bardziej hehe no i ze tam samochodu nie kupi się a poza tym to dużo pieniędzy trzeba mieć. Po chwili namysłu odpowiedział, że poprosimy panią o pieniądze :-p Akurat jakaś szła w oddali :rofl2:
za to po południu wołał mnie żebym przyszła i coś krzyczał z pokoiku, że na golasa jest. pomyslałam, że się do rosołu rozebrał a on, że mam patrzeć bo misiek jest na golasa i on będzie go kąpał :-D faktycznie, ściągnał mu ubranko :-p dzieci mają pomysły :rofl2:
 
Witajcie:tak::tak:
Dzięki za powtórne miłe przyjęcie:-D

Wronka - ale ta Twoja ciąża leci:szok:

Renifer, no tak , któraś tu już pisała,że czyjaś ciąża szybciej leci:-D. Mnie do tej pory co prawda też szybko zlecialo, ale podejrzewam,że od stycznia to mi sie zacznie dłużyc:sorry:

Agnes....hehehe dzieci są boskie, uwielbiam tę ich wyobraźnię:tak:
Lecę teraz jakąs kawke wypic, trzymajcie się dziewczynki;-)
 
Wronka,

Tobie bedzie się dłużyć a mi to już nie wiem co od stycznia będzie sie dziać hihi ja bede świrować każdego dnia przed kolejnym porodem i zastanawiac sie czy trafie na normalną położną i dobrego lekarza :szok:

jak o tym pomysle to juz mnie sciska w brzuchu :rofl2:

ja zabieram sie za prasowanko ;)
 
Dzien dobry:-D, ale biało i zimno Nam się zrbiło:szok:

Ja zaraz kawkę wypije i powoli zbieram się do Galerii Pomorskiej, muszę jeszcze parę prezentów dokupic:sorry:, a tak mi sie nie chce:-(

Jutro w przedszkolu mamy jasełka:tak:, corcia przeżywa bo będzie aniołkiem:-D, a wogole to przyszła wczoraj i śpiewała Nam repertuar jaselkowy, m.in. kolede "Dzisiaj w Betlejem" i w refrenie zamiast "Chwała na wysokości", moje dziecko śpiewalo "Pała na wysokości":-D:-D, musieliśmy jej wytlumaczyc ,że chyba źle usłyszała:-)

Do zobaczyska;-)
 
Dzien dobry:-D, ale biało i zimno Nam się zrbiło:szok:
Jutro w przedszkolu mamy jasełka:tak:, corcia przeżywa bo będzie aniołkiem:-D, a wogole to przyszła wczoraj i śpiewała Nam repertuar jaselkowy, m.in. kolede "Dzisiaj w Betlejem" i w refrenie zamiast "Chwała na wysokości", moje dziecko śpiewalo "Pała na wysokości":-D:-D, musieliśmy jej wytlumaczyc ,że chyba źle usłyszała:-)

Do zobaczyska;-)
bardzo lubię jak jest tak biało, zawsze to jaśniej w mieszkaniu się robi:-)
nasz Ignaś też nieraz śmiesznie przekręca teksty:tak: np śpiewa " ogórek, ogórek ogórek zielony manga i turek":-D:-D:-D no ale on jeszcze mały:tak:
A u nas wszyscy się pochorowali. Ignaś przyniósł ze żłobka katar, potem dołączył kaszel, Michalinka złapała od niego katar a M od wczoraj boli gardło.
Najgorzej to biedna Misia w nocy marudzi bo nie może cycać przez ten katar, nasivin pomaga ale na krótko:eek:
 
reklama
uuu, biedna Michasia, najlepsze co może być i trudno się dossać... zdrówka dla Was !

hmm, no ciekawa wersja kolędy i piosenki o ogórku :tak:

ja się ucieszyłam z tego śniegu bo nasze dzieci nie wiadomo jak długo jeszcze będą mogły się takim cieszyć. Igi pójdzie na spacer z ciocią a ja muszę ruszyć na szybkie zakupy, m.in. kupić dziecku kolejne kapcie, bo te są już przetarte :wściekła/y: to będzie moja pierwsza jazda tej zimy na snieżku, więc z perspektywy kierowcy to już gorzej ;-)

wczoraj czytałam wieczorem o porodach, przeżywam kolejny atak paniki :tak: wizytę mam za 2 tyg to podręczę lekarza moimi obawami :laugh2:
 
Do góry