reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

u Was przekręcanie a u mnie ten mały uparciuch nie chce gadac...:wściekła/y:
tzn to co chce to powie, a jak ma coś powtórzyc to patrzy sie w oczy i śmieje... ;-)
zawsze jego ulubionym wyrazem było: "nie"; teraz jest "daj" i "ciuchcia":rofl2:

a tak poza tym to siedze i czekam co sie jeszcze spierniczy przed świętami...
mam nadzieje ze spedzimy je u rodziców, ze zaden dzieciak nie zachoruje to wtedy bedzie super wesoło - dziadki dostaną czworo wnucząt - 3 lata, 2 lata, 5 m-cy i 3 m-ce i niech sie bawią :szok::-D

mi teraz te Wasze ciąze szybko lecą, wolno mi lecą miesiace małej :eek: chociaz czasem tak sie czuję jakbym wczoraj rodziła a to juz 3 miesiące

witam nową mamusie!

i czekam na wrażenia arabelki! ;-)
 
reklama
Witajcie,,, ale fajna pogoda, szkoda ze większe płatki nie spadają a własnie sloneczko wyszło... w nad Wisłą jest -7 na III piętrze a u Was?

Najgorsze w tym wszystkim, że dzis dziecko rękawiczek zapomniało a szła na wycieczke do tej "prawdziwej" szkoły
icon_confused.gif
cały czas mysle czy nie zmarzła biedulka

chociaz czasem tak sie czuję jakbym wczoraj rodziła a to juz 3 miesiące
! ;-)

3 miesiace, szybko jak dla mnie zleciało.... tak u kogoś patrząc zawsze wszystko szybciej..... choć z wiekiem mam wrażenie że czas przyspieszył, kiedyś tak szybko dni nie mijały :tak:
 
Fajnie biało ale i zimno, brr.

Ja praktycznie wszystkie prezenty mam kupione, dzisiaj umówiłam sie ze szwagrem i zrobimy wspólnie ostatnie zakupy.

Iza widziałam tego kucyka w Tesco, niestety nie dopatrzyłam ceny. Nie była widoczna a nie miałam czasu szukać bo tylko przelotem byłam.
 
Renifer,

co za optymizm :-) nic się nie popsuje, tak ? stań teraz przed lustrem i 10 razy powtórz, a jak nie to do kąta na tyle minut ile masz lat :-p
a Miki spryciarz widzi, że bardzo chcecie, żeby gadał to i nie spieszy mu się na przekór. Koleżanki synek tez dobre 3 mce temu zaczał gadać a w zeszły weekend skończył 3 lata.

popieram pomysł, żeby ciąże szybciej leciały :-D ja szukam ciepłej czapeczki dla małej na wyjście ze szpitala i nie wiem dlaczego ale jak znajdę to są w astronomicznych cenach :eek: muszę dalej polować.

a propos rękawiczek to wreszcie dorwałam fajne dla Igiego, w cocodrillo dzis zroblii 30 % przeceny ( co i tak jest za mało szczególnie jesli chodzi o chłopięce koszule, ktore sa 2 razy drozsze niz np w 5-10-15). w każdym razie takie porządne nieprzemakalne z jednym palcem, a trudno takie znaleźć dla takiego malucha. :tak:

a my dziś zaliczyliśmy 15 min saneczkowania przy bloku, Igi zjechał ze zjeżdżalni 3 razy, akurat kombinezon się dobrze ślizgał. Oby dobrze i szybko zasnął ...
 
Witajcie !

U nas zaczął się ósmy miesiąc :tak: młoda w nocy zrobiła sobie wyściółkę z moich organów wewnętrznych i nie było to zbyt przyjemne bo mnie wszystko bolało jak wstałam do Igora. A tu jeszcze tyle czasu do rozwiązania :-p

Arabella,

mam nadzieję, że u was wszystko ok i tak jak Reni czekam na relację porodową :laugh2:

my dzisiaj postanowiliśmy siedzieć grzecznie w domu bo faktycznie nie ma co ryzykować, że młody nałyka się zimnego powietrza i znów będziemy chorować. tym bardziej, że ten wiatr potęguje uczucie zimna. mam nadzieje, że zdążymy jeszcze posaneczkować. :sorry:

strasznie mi się chce dziś pić i jakoś mnie ciągnie, żeby gdzieś pójść. pojechałabym do moich rodziców, ale oni cosik podziębieni to nie będę ryzykować.

tak się rozpisujecie, że niedługo będę sama posty zamieszczać :-p przynajmniej póki mój ukochany drugi obowiązek się nie narodzi :-D
 
Mój mały nie chce nosić rękawiczek z jednym palcem :( Uznaje tylko pięciopalcowe a przy takim mrozie to paluszki marzną.

Mnie za to w nocy obudził mocny ból głowy i niestety nie chce przejść :(
 
agnes jak sie narodzi to nie bedziesz wiedziała gdzie palce włozyc ;-)

ja chodze jak jakis potwór z moczar, w reku pielucha, na ramieniu młoda, włosy rozwiane, makijaz niezmyty... :eek:
masakra jakas...
 
Witam..
Zakręcona dzis jestem, wstałysmy prawie w południe.
Dziecko w nocy przyszlo do nas do łózka i wiadomo co bylo, kopanie i rokopywanie ;-) dlatego ja z rana nie mialam sily na wstanie - moja wina że nie poszla do przedszkola, ech....

Szukam w necie informacji o Konwoju coca coli, co roku nas odwiedzał a w tym cisza, nie docztałam i juz byl? Słyszalyscie coś o nim?
 
agnes jak sie narodzi to nie bedziesz wiedziała gdzie palce włozyc ;-)

ja chodze jak jakis potwór z moczar, w reku pielucha, na ramieniu młoda, włosy rozwiane, makijaz niezmyty... :eek:
masakra jakas...


no jak to w co , w pieluchy, pranie, prasowanie, odbijanie :-D
właśnie ugotowałam pomidorową, w troszkę zmodyfikowanej wersji. Igi marudził przed chwilą , bo nie chciałam mu dać tego co chce, tzn. powiedziałam że póżniej wypije jogurcik. Awantura oczywiście .... mały niecierpliwiec :crazy:

Iza,

sama radość spania z maluchem hehe od szwagra 10letnia córka wciąż co noc przychodzi do nich do łóżka, po prostu budzi się w nocy i idzie do nich... to tak na pocieszenie, że to może nigdy się nie skończyć :laugh2:
 
reklama
Dziękujemy ślicznie za gratulacje i życzenia dla Aneczki!
My od wczoraj w domu i jest bosko! Uwielbiam noworodki!!

AgnesBest, będzie dobrze przy porodzie. Ja też się srasznie bałam. Jak wskakiwałam na łóżko to powiedziałam położnej: Jak dobrze, że to już ostatni raz. Ale już dzisiaj mogłabym od nowa.
 
Do góry