reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

a dzięki, najadłam się :-) bardzo smakował mi zapiekany łosoś z pesto :tak:

no to faktycznie już macie świąteczną atmosferę w domku ... my też sztuczną mamy, w zeszłym roku kupiliśmy. za rok sprawimy sobie żywą ;-)

ja jestem ciekawa co będzie robił Iguś przy choince :rofl2:
 
reklama
myśmy mieli w zeszłym roku żywy świerk od RMF (w tym roku niestety omijają bydzię:-() Ignaś raz się ukłuł i potem podziwiał z daleka tylko:tak:;-) teraz chyba też kupimy żywą - zwłaszcza, że będzie stała w miejscu gdzie nie ma dywanu:-D
 
sorry, ze ja ni z gruszki ni z pietruszki, ale Madziara mam pytanko: jak sie u młodego zaczeła astma?
u nas po zapaleniu krtani młodemu siedzi cos w gardle siedzi i nie chce sie oderwac mimo syropu wykrztuśnego... nie wiem co jest grane... :crazy:
 
Melduję, że jeszcze nie urodziłam i zastanawiam się czy jechać dzisiaj czy jeszcze poczekać az się samo rozkręci.
Też byłam dzisiaj na Starym Rynku z dziewczynkami, choinka, szopka, osiołek, te sprawy...

AgnesBest, Ty juz ósmy miesiąc zaraz zaczynasz?? Zdecydowanie czyjaś ciąża szybciej leci. Chociaż muszę przyznać, że mi końcówka też szybko zleciała.
 
Renifer Niko ma astme na tle alergicznym. On po prostu dużo chorował na zapalenie oskrzeli, prawie ciągle kaszlał no i wyszło, że jest uczulony na roztocza i pleśnie. Astma objawia się takimi świstami w płucach i ciągłym pokasływaniem, szczególnie po wysiłku, bieganiu. Myślę, że jeżeli to dotyczy krtani to może warto skonsultować się z laryngologiem.
 
Arabella,

jestem pod wrażeniem twojego wpisu :-D nic się nie dzieje więc będę prać ;-)
3mam kciuki, żeby jednak coś ruszyło.
kurde, ja chyba zaczynam się denerwować za Ciebie :eek:

Madziara,

a jakie testy pokazały to uczulenie na pleśnie ?

no żywa choinka pięknie pachnie, ale my i tak w rozjazdach tym razem to nie ma co, żeby sama tu se pachniała :laugh2:

mój syn zasnął dopiero godzinę temu, jutro będę musiała z nim wyjść na drugi spacer, dziś nie dałam rady bo przegięłam ze sprzątaniem i nie mogłam zejść z kanapy :-(
 
reklama
Witam....
Ale zasuwacie z tym pisaniem, a ja ostatnio cierpie na brak czasu....
Jak byście zaplanowały spotkanko to nie zapomnijcie o mnie i dajcie znać ;-)
Pozdrowionko dla Wszystkich!
 
Do góry