reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Aska - gratulacje, cieszę się, że pięknie ci poszło z porodem i że obie czujecie się dobrze, zwłaszcza w zaciszu domowym. Bepanthen jest nieoceniony, to prawda, podobnie jak Maltan.

Mkkafe - link był nieprawidłowy, ale pewnie chodzi o ten właśnie model. Powodzenia w zakupach, pałąk zakupiłam w Akpolu - bywa tylko problem z kolorem, ja akurat trafiłam granat i pasował, ale innych nie mieli, więc wszystko zależy jaki kolor cię interesuje. Czekam na fotkę.

 
reklama
Kariwiw narazie poluje jeszcze na ta Maxi Taxi. Przelicytowali mnie bo chcialam na allegro kupic uzywana. Ale poszla za zbyt duzo. Nowa kosztuje ok 1300 wiec zupelnie odpada - jak na dodatkowy wozek za drogo. Wiec poluje dalej. Ale jak mi sie uda ustrzelic to sie pochwale. Narazie moge sie pochwalic ta co mam w domu ;D Agata robi slalomy a Jagoda w 7 niebie

aska sliczny maluszek, komentuje tutaj bo musze juz isc - Jagoda sie przemieszcza po domu i jest pod dvd :D
 
Slyszalyscie ze w Bydgoszczy jest juz ptasia? Moj maz jechal dzis obok miejsca interwencji - pelno strazy itp i zero mat dezynfekujacych. No i przeczytalam niedawno ze jest pierwszy zarazony czlowiek - rzeznik drobiu :p, na szczescie nie w Polszy
 
Chwała Bogu zdazylam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(Moj polot i refleks pozostawiają wiele do życzenia :p :p ::) ::)

Najsłodsze, najkolorowsze i najcieplejsze zyczenia, wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze dla Pariski z okazji ukończenia pól roczku......Całuski od Samcia i cioci Patrysi
misie81ft.gif

 
melduje sie w koncu!!!
oczywiscie najpierw gratulacje dla nowej mamy!!!!!!!!!!!!
ciesze sie ze masz juz malenstwo przy sobie!!! i zycze ci dobrze przespanych nocy!! bo to w najblizszym czasie chyba dosyc wazne:)
my juz na nowym mieszkanku, niestety nie mam jeszcze internetu wiec tu nie zagladam, mieszka sie supeeeer
bylam z malym na szczepionce....zdrowo rosnie:) i te zeby...ma juz 6..i 4 kolejne wychodza!! troche szybko...
w przyszlym tygodniu bede juz chyba miala internet to cos wiecej naskrobie...a teraz do szkoly lece...tam gdzie ptasia grypa panuje:)
 
Natalya - ja właśnie wróciłam ze szkoły i od ptasiej grypy - tu maty, tam maty - trzeba bylo przejechać grzeczniutko :-)

Dziewczyny przyznam, że też poszukuje już spacerówki. Mniejszej niż ten mój klamot. Zresztą klamot już mam prawie sprzedany, tzn. koleżanka - ciężarówka się zapisała i w przyszłym miesiącu będę miała z głowy. No i właśnie w tej sprawie chcę się poradzić. Nie chcę aż takich maluteńkich kółek i w ogóle wózeczek ma być taki żebym mogła już teraz przesadzić do niego Alę. Troszkę już pooglądałam i nadal nic nie wiem. Póki co prowadzi Baby Dreams Sprint. Kręci mnie przekładana rączka, co w małej sportówce jest ewenementem. Ale tak się jeszcze waham. Zresztą dzisiaj widziałam Inglesinę, zdaje się że Zippy, i jest suuuuuuuuper tylko ta cena koszmarna. Więc nie wiem. Doradźcie coś proszę.

A z najnowszych wieści - dzisiaj łóżeczko poszło w dół - wczoraj zastałam Alę klęczącą przy szczebelkach, a od klęku do wstania to już niedaleko :p Dzielna, duża dziewczynka - prawda ? ;D

Pozdrawiam Was gorąco i idę kąpać Bąbla. Pa pa!
 
mago pisze:
Dzielna, duża dziewczynka - prawda ? ;D

prawda :)

Mago ja mogę się tylko wypowiedzieć co do naszej wersji spacerowej ::)
jestem super zadowolona, nie mam przekłądanej rączki ale siedzisko mogę wstawić przodem lub tyłem do kierunku jazdy
i jednym przyciskiem mogę położyć oparcie jak Paris zaśnie
koła są nie małe i świetne na tereny ;)
nie jeżdżę autobusami, więc nie interesuje mnie to ile waży i czy się składa
jak wkładam cały zestaw do samochodu, to nie sprawia mi to trudności :)

asioczek oj będziesz zadowolona :) :) :)



 
reklama
asioczku - majunia bajunia, jak juz pisalam na fotkach, pieknei wygladacie razem spiace, mam podobne zdjecie 8)

dla pasriski usciski, spoznione ale szczere

dla aluni od mago oklaski za klekaski

aaa, ja pisze bez polskich znakow, jakos tak mi wygldniej i szybciej, wybaczcie jezeli kogos to razi, ale nei zmienie sie tak szybko , stara juz jestem :p

kariwiw, mka- tez jestem na etapie polowanka na duzo mniejsa spacerowke, raczej parasolke nawet bo spacerowke mamy i chcemy z niej wysiasc bo jest jzu 1. za ciezka, 1. matysia lubi sobie pochodzic i cos latwiejszego i mniejszego do spacerowania by sie przydalo
ten bebe confort alegro mam na oku, ale mam jeszcze inne typu - mclaren tez jest niezly , mi chodzi o to zeby bylo lekkie ok 6 kg to maks, ale zmienie spacerowke jak bedzie cieplej, zeby malej zimno nie bylo, aha jest jeszcze fajne peg perego al etropche drogi jak na 3 wozek ;D

a mago- ze spacerowke to ja moge polecic graco quatro jak dla mnie rewelka, matysia jezdzila w nim od 6 m-cy do teraz, jest duzy i wygodny - bardzo fajowy, gdyby nie waga 12 kg , bym z niego nie wyskakiwala, hehehehhe, no chyba ze chodzi ci o cos mniejszego, o to krazownik szos troszke, ale jest fajny szeroki i teraz zima jest jej cieplo i ma duzo miejsca w nim,

pozdro dla wszystkich
 
Do góry