reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Madziara,

to super ! ale to chyba świeża rola co ? czy ja nie zauważyłam prędzej Twojego avatara ? ;-) co jest możliwe

dobrej nocy dziewczynki ! idę pod prysznic i zaraz mi chyba brzuch wystrzeli, chyba mala impreze zrobiła po serniku :laugh2::happy:
 
Zupełnie świeża rola :) Zostałam poproszona o to przez administratora no i się zgodziłam -w końcu trzeba na starość nauczyć się czegoś nowego :D Poza tym doszłam do wniosku, że jesteście takie grzeczne kobitki więc za dużo roboty nie będę miała :) A tak na serio to jest to dla mnie zupełna nowość i mam nadzieję, że sobie poradzę. Jak macie jakieś uwagi, prośby itp. to szczerze mówić :)
 
no pewnie ! ja też za bardzo się na tym nie znam. Wiem,że jak będziemy niegrzeczne ;-) to możesz dawać nam bany. hihi
ostatnio pojawiło się kilka tych reklam dot opieki nad dziećmi i chyba jest parę starych wątków, na których nikt od dawna nie pisze. I to tyle chyba :-) my spokojne bydgoszczanki to nie będziesz miała raczej przeciążenia :-)
 
Ja jestem moderatorem na poczciwym lunarku i czasami dziewczyny mają żal do mnie, ale nie widzą ze o coś prosiłam i tego nie robiły, czasami to ciezka praca. Czytałam że szukany jest modrator i nawet przez chwile chcialamsię zgłosić, ale zrezygnowałam bo czasu co raz mniej :-)

Postanowilam ze w nastepnym tygodniu dalej zostawie M w domu, wiec za dużo w tym miesiącu nie pochodzi do przedszkola.
 
Poprzeglądam wszystko tylko chwilowo muszę opanować sytuację w domu - właśnie Monika płacze bo ją ucho boli. Zostawiłam ją w domu bo zakatarzona i chciałam ją trochę podkurowac a tu masz - ucho!!! Zawsze coś się musi przyplątać.

Iza to ty już doświadczony moderator - dobrze wiedzieć do kogo w razie czego z pytaniami się udać :)
 
Madzia,gratuluje ze tak powiem awansu :-)...fakt,my grzeczne dziewczynki wiec nie bedzie z nami duzego problemu :tak:;-):-).....wiem ze mozna zablokowac watek zeby zadne typy tu nie zagladaly od tak sobie...

....pozdrawiam w ten ponury dzionek...cmokaski dla maluszkow :-):-):-)
 
Dwujka witaj w klubie :-)

Objadłam się bo dziadkowie z kotletami przyjechali a potem torcikiem serowym nas nakarmili, teraz czekam na teściową ;-)
 
reklama
Do góry