reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Wanda_23...wszystkiego naj...naj...

JJ...ja @ dostalam nie cały miesiąc po urodzeniu Samuela, a karmilam go piersia prawie 10 miesiecy ;D ;D

Własnie zjedlismy śniadanko, a teraz zastanawiam sie czy wyjsc z Samuelkiem chociaz na krotki spacer...dzisiaj 10 dzien ospy, ale
chyba zaryzykuje, bo pogoda dostateczna :p za oknem........
Mamy jeszcze dzisiaj w planie kino....chcemy z mezem "skoczyc" na "Ja wam pokaże", ale zobaczymy....... ;)

Miłego Dnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
wanda_23 wszystkiego naj, naj, najlepszego!!!! Ulica Zajęcza jest naprzeciwko straży pożarnej - niedaleko stadionu chemika :)
 
Witajcie  :) :) :)

dzięki dziewczyny za wsparcie.....hehe....dziś juz pogodzona z losem mówie Dzień Dobry..... ;D...jest tylko 1 plus - brzuch nie boli (jak przed porodem)!!!!!

Wandzia
STO LAT, STO LAT, STO LAT !!!!
.....i tych facioli z tortów od GeHa  ;D

Niki - ja też z wyzyn - ja mieszkam z drugiej str. chemika na Kragujewca

pozdrawiam wszystkie panie....
 
Witajcie,

Wanda - ty jeszcze młoda koza jestes ! Sto lat i duuuużo szczęścia no i tych strongmenów z tortu i żeby ci synek codziennie czekoladowe dania serwował, a córeczka pięknie rosła :).

JJ - trzymaj sie kobieto - łącze sie z toba w bólu i w pakcie przeciwko tamponom i spółce, chociaz sama dostalam @ po 8 miechach jak zmniejszyla sie laktacja, ale tez pamietam to rozczarowanie ze to juz ! 

U nas leniwa sobota, ale jak zwykle to bywa w weekendy Wiktor sie przeziebil znowu.
 
cześć :)

niki
- czemu się nie pochwaliłaś, że synka do konkursu wystawiłaś? Hę?

miłego weekendu :)
 
ale tu pustki............kobiety gdzie jestescie??

My bylismy z Samuelkiem na wale i zjezdzalismy na saneczkach....
Samuelek szczesliwy,ze w koncu mogł z domku wyjsc

Teraz ide poprasowac,

A u Was jak minął dzień???????????
 
Aldik pisze:
cześć :)

niki
- czemu się nie pochwaliłaś, że synka do konkursu wystawiłaś? Hę?

miłego weekendu :)

Hmmm... W sumie to nie wiem czemu ;) Za to chwalę się teraz: wystawiłam synka do konkursu :D Również życzę wszystkim mamuśkom i ich pociechom miłego weekendu :)
 
wanda pewnie mamy jakis wspolnych znajomych:) ...powiedzmy ze moich dawnych..
egzamin poszedl kiepsko...wkurzylam sie, mam nadzieje ze chociaz poprawki nie bedzie
obcialm sobie dzisiaj wloski, kolezanka mnie skusila(jest fryzjerka w zaawansowanej ciazy i wlasciwie wogole nie moze pracowac wiec sie pytalam kogo mi poleca a jak sie zapytalam o ta aldone to wlasnie wracala od dziewczyny ktora po niej poprawiala, podobno co raz wiecej niezaadowolonych klijentek od niej wychodzi..i kasuje tez niezle
 
reklama
WANDA - STO LAT STO LAT STO LAT I SPELNIENIA MARZEN I TYCH DUZYCH I TYCH MALUTKICH

heh a u nas znowu choroba, wczoraj mialam akcje - lekarz-apteka - szpital, i to o godz. 17.30, a dzis ju zdo domu przyjechali dac malej zastrzyki
ma zapalenie krtani :(
biedaczek

widze ze ruch tu przy weekendzie nei duzy, hehehe, pewnie meskie czesci oi obowiazki domowe wezwaly was do siebie

heh, nie wiem co jeszcze pisac, ostatnio cos smuteczki nad rzeczka mam

aaa wronka- stronka rewelka- zwlascza o robocie- chlopczyku w ogole o tym zapomnialam,a to taka rewelka byla
i jonatan kot, i wogole
superowa!!!!
 
Do góry