reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Wronka jak szukałam czegos o Uszatku tez wpadlam na "starzaki" i sie poplakalam nieomal ze wzruszenia, ale za diabla nie pamietam bajki o delfinie um - a wojtas za to bardzo, widac za mala bylam. Arabella , cóż bardzo lubilam i marzylam o pierscieniu, chociaz wolalam miec zaczarowany olowek, ale najbardziej sie balam tego przekletego Rumburaka! Fajnie tak powspominac. Mam nadzieje, ze pokolenie naszych dzieci nie bedzie wspominalo jakichs glupich pokemonow tylko.

GeHa - ketonal to syf, mam nadzieje,m ze czujesz sie lepiej?

Pati - dobre.

A ja dzis szalalm dalej z farbami, lakierami i serwetkami - uczylam sie decoupagu, teraz jak widze coś z surowego drewna albo jakąś ceramikę to od razu bym coś na tym napaprała. Zrobiłam sobie deko na podkładkach pod kubki, 3 ramki i 3 pass-partout i jeszcze mi mało.

Wiktorek też lubi farbki...

 
Kobitki, kotleciki wg. przepisu mkkafe byly rewelacyjne, i chlopakom bardzo smakowaly ;D ;D
Ja chociaz na dietce jestem, tez sie skusilam na kawalatek ;D ;D ;D
Naprawde palce lizać ;)

dag_cejWszystkiego naj,naj dla Zosienki!!!
Śliczna z niej dziewczynka :-* :-* :-*
 
Pati ja niby tez na dietce a zjadlam ich chyba z 6 ;D no ale to przeciez dobroczynne warzywa ::)Tez dzis mialam je na obiad i jeszcze kilka zostalo.
A teraz jem dietetyczne krewetki i popijam dietetycznym winkiem ;D
 
cześć babki :)

Dagcej - Zosienka jak zwykle śliczna :) Zdjęcia rewelacyjne :) Jak Wy je robicie,że takie ladne wychodzą - zdradzcie tajemnicę, bo ja w tej dziedzinie absolutny ignorant jestem ::)

Wronka - ja to z sentymentem wspominam Poete Fikandra i Malwinkę oraz Grzdacze, Arabella też była cool ;) Ale ja to już weteran tu jestem :p Epoka przelodowcowa ;D

Kariwiw - ja staram się nauczyć obienia na dutach - hehehe... teraz to już całkiem Matka Polka ze mnie będzie..... Dziecko, obiadki, drutowanie..... i tak kręcę - pawe - lewe oczka....

GeHa - współczuje...... a mi ketonal badzo pomagał.... ::)

tymczasem ide wziąść coś na ból i tępość głowy..... ciekawe czy na to tabletkę znajdę....
 
No brawo Aldik !!!- podziwiam każdego kto umie dziergać, dla mnie to już wyżyny kunsztu i cierpliwości, na studiach moja przyjaciolka nam na zamówienie w kilka dni machała swetry po zajęciach, nie wiem jak ona to robiła że na wszystko czas miala.
 
witam!!!!
dziękujemy za życzenia... gwiazda po roczku przestała mi ładnie usypiac w ciągu dnia i teraz usypianie jej zajmuje mi ok 2 godzin... w czasie ktorych ktos dewastuje łózeczko i generalnie się ciska...
Zdjęcia tez mi się podobają, generalnie 10 osób i taki maluch w tak małym mieskzaniu to koszmar, dziadkowie i cała reszta nie dali jej spac to potem ich olała...
Strój urodzinowy dostała od chrzestnej... to co ma na głowie to tort ze świeczkami (ja nie zauwazyłam na początku) wyglądała bombowo - mam nadzieję, ze nie będzie miała traumy z dzieciństwa heheheh
Wasze maluchy są osobnym wątku - podejrzałam - cudne fotki ale dlaczego one tak szybko rosną...
Aldik - my mamy zwykły aparat ale ja zawsze obrabiam zdjęcia w programie od skanera - przycinam i redukuję czerwone oczęta - reszta to talent ;) ;) ;)
Pozdrawiam i życzę miłego weekendu...
 
reklama
Dag Cej - kapelusz i minki były kapitalne (najfajniejsza mina "udaje ze sie dobrze bawie") - my też mamy taki podobny kapelutek, chociaz może tu nie tak widoczny :
 
Do góry