reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Melanie pisze:
Pati26 pisze:
:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: Nie mem jeszcze tego kabla i nie moge wstawic przez to zdjec :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
    ...........a ten facet z allegro, zapewnial ze w srode byl wysłany :mad:  chyba z Australi  :o

zadzwoń do niego i niech Tobie poda numer przesyłki
ja zawsze tak robie z fraj...rami, wtedy wyjdzie czy kłamał czy nie  :p
przesyłka priorytetowa idzie 1 dzień - jesli została nadana przed 17,00

nie lubie jak ktoś ściemnia
Tobie zalezy na kablu a ten tu... brrrr.....  >:D

to zalezy od miasta. W mniejszych miastach trzeba wczesniej nadac.
No i jeszcze to: przed swietami nadalam paczke priorytet - szla 5 dni :mad: A reklamacje mozna dopiero po 2 tyg. Ale sie wstydu najadlam...I nerwy tez niepotrzebne...
 
reklama
no i co...... naród znów wybrał "ich troje"........hehe........brrrr........ :p

chociaż z drugiej strony eurowizja to festiwal kiczu i tandety...... więc może, może......
 
Witajcie foremki (zapozyczam nazwę bo tak ładnie brzmi) po dłuuuuuuuugaśnej przerwie. Oczywiście jak pisała Mel i irin regularnie Was czytałam, ale pisanie jakoś mi nie wychodziło - wreszcie mobilizacja.

W pierwszej kolejności chciałam się Wam pochwalić, że Alicja dziś rano skończyła roczek  :) Szybko nam to zleciało, a mam wrażenie jakby się urodziła dopiero co. Czas pedzi jak szalony! To był szczęsliwy rok!!!
Alusia postanowiła na roczek zacząc chodzić i tupta sobie od tygodnia. Szło jej to bardzo chwiejnie, ale nabiera coraz większej wprawy i coraz mniej wymachuje rączkami by utrzymać równowagę. Mamusia natomiast postanowiła na roczek odstawić tak dorosłą kobitkę od cycusia. Jeszcze karmimy tylko wieczorkiem przed zaśnięciem, ale sama nie wiem czy nazywać to jeszcze karmieniem czy raczej wielką ściemą ;) Poza tym uczę Alicję samodzielnego zasypiania i mam efekty :) cieszę się jak wariat bo to usypianie jej mnie czasami powalało.

Po przechwalaniu roczkowym chciałam się przywitać z wszystkimi nowymi foremkami. Wątek się rozrasta - miło!!!

Poza tym u mnie bez większych zmian. Życie w biegu: praca, żłobek, przedszkole i tak wciąż, no ale od czwartku idę na tygodniowy urlopik bo mężuś przyjeżdża. Odliczamy już dni :)

buziolki na dobranoc dla mamuś i maluszków :)
 
Nalaseczka
Życzę Twojej Córeńce Alicji Wszystkiegooooo Najlepszego ;D

bday2.gif

pakke.gif

paeckli.gif



 
reklama
Do góry