reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Witajcie dzisiaj :)
Mel - super dobranoc i dzien dobry Ci sie udalo zrobic - post za postem ;D
Kariwiw - a skad Ty jestes ze do Bydgoszczy na zakupy przyjezdzasz ??? Pewnie gdzies z okolic co ??? Ja poza Galeria to pojechalabym jeszcze moze do Deichmana - tam tez bywaja fajne buciki - chociaz glownie dla Wiktorka tam kupuje... A tak poza tym to chyba Galeria jest najlepsza ;D

a u nas byla dzis polozna i moja Paulinka przybiera na wadze jak oszalala - wazy juz 4670 gram !!! a ma dopiero miesiac - chyba duza jak na dziewuszke co ??? No na pewno wieksza od Wiktorka, bo skubana od urodzenia wlasciwie nosi spiochy, ktore Wiki nosil w wieku 2,3 miesiecy :o
 
reklama
Witanko dziewuszki.... :D

Asioczek gartuluje córci...hhhmmmja zaliczam się do tych u których Wasyl trafił z wagą, w 27 tygodniu ciąży powiedział mi ,że córcia będzie ważyła ze 4 kg....no i ważyła 4100...hehehe a co do "trudności" porodu...hhmmm rodziłam niby nie długo bo 4 godz. 50 min. ...ale za to z parciem nie było łatwo...nie powiem poszło dosyć szybko jak na taką wagę córci....ale to głównie moja zasługa...bo się zawzięłam...i powiedziałam ,że muszę szybko urodzić bo nie wytrzymam heheh....aż się położne zdziwiły, bo o godz. 17 powiedziały ,że do północy powinnam urodzić....a ja się wkurzyłam i stwierdziłam ,że co to to nie, ja sie tak długo męczyć nie bedę i parłam tak że prawie płuca wyplułam...no ale córcia o 18.50 była już na świecie...heheh i muszę przyznać, że jedynym mankamentem tak dużej wagi Weroniki było to ,że bardzo długo dochodziłam do siebie, siadać nie mogłam prawie miesiąc, z chodzeniem też było trudno zwłaszcza ,że dopadła mnie potem rwa..i iciska na kręgosłup....no ale to już historia. Także asioczku Tobie życzę, krótkiego , łatwego porodu i szybbkiego dochodzenia do siebie, będzie dobrze zobaczysz ;D

Olji bardzo się cieszę ,że Matysia już w domku, ucałuj ją od Nas i zdrówka jej życzymy :D

Anecia oj biedna Igunia , niech te choróbska się w końcu od niej @!#$%^&, zdrówka , zdrówka i całuski dla niej :-*

Karwiw barawa dla Wiktorka za nocnikowe STORY :D

Pati czekamy na foto nowej fryzurki, ja niedługo też idę do fryca i cały czas zastanawiam się nad grzywką...hhhmmm dziewczyny może pomożecie podjąć mi decyzję???

My w środę byliśmy w kinie ...było SYMPATYSZYN, wszystkie dzieci były grzeczniutkie...ja tam film obejrzałam, myślę ,że Mel także ...bo Nasi panowie się cóeczkami zajęli..heheh

Daga kobieto odezwij się do NAs....co tam słychać??? Jak Zosieńka?? Chcemy jakieś zdjęcia rocznej pannicy :laugh:

Nalaseczka pracująca kobitko jak Nas poczytujesz, to ucałuj swoje księżniczki i odezwij się do Nas jak będziesz miała chwilkę wolnego, napisz jak tam dziewczynki i też prosimy o zdjęcia bo napewno urosły ;D

Na koniec mam ROZKAZ!!! NIECH TA ZIMA SIę W KOńCU SKOńCZY, NIECH TE MROZY IDą PRECZ!!!!, bo mi kanaliza dzisiaj zamrzła i teraz mam problem, cholera ani prac, ani myć, ani na wc pójść - porażka, jak tak dalej pójdzie będę musiała wyemigrować do ciepłych karjów (czyt, fordon- rodzice) ::)














 
buuu mi sie dzien zaczal okropnie...
caly czas wlasciwie chodzielam oslabiona le od wczoraj koszmar..temperatura..35.2
ledwo tzrymam sie na nogach, w dodatku na 14,30 mam egzamin...i nie mam z kim dziecka zostawic:(
 
Podrzuc go do mnie ;)

A tak w ogole: Dzien dobry!!

moja maruderka sie zrobila. Musze w koncu kupic ten zel na zabki, bo skarzy sie juz nawet w dzien :-[
 
.....jak makiem zasiał ......
pewnie się laski potajemnie w realu spotkały :D

z nowości - w drodze na fitness miałam niezłą rozgrzewkę - spadłam ze schodów - dziś mam efektowny fiolecik na pośladku i boli jak cholera :)

 
reklama
witajcie laseczki
co tu taka cisza??? u nas przeziebienie cala para Iga zlapala jakiegos wirusa na szczescie obedzie sie bez antybiotyku lekarz przepisal syropki i teraz kurujemy kruszynke.
Pozdrowionka dla Was wszystkich i milego dnia :) :)
 
Do góry