reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Dzień Doberek Mamusie!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja dopiero poranna kawę pije, troche wczoraj z mezem zabalowalismy......... :p :p :p

anecia-dużo zdrówka dla Iguni ;)
olji-super ze jestescie juz z corcia w domku, dużo zdróweczka zycze ;)
 
:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: Nie mem jeszcze tego kabla i nie moge wstawic przez to zdjec :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
...........a ten facet z allegro, zapewnial ze w srode byl wysłany :mad: chyba z Australi :o
 
Muszę się ewakuować do rodziców, chyba nam ogrzewanie w mieszkaniu padło w najcieplejszym pokoju mam 12stopni ... Zeby bylo smieszniej na klatce schodowej sauna ... Gdyby nie watpliwe zapachy dochadzace chyba bym zostawila drzwi wejsciowe otwarte i nagrzewala mieszkanie. Sasiedzi z mojego pietra tez maja ten problem wiec chyba cos w glownym doprowadzeniu ciepla padlo.

Ja chce wiosne !!
 
Pati26 pisze:
:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: Nie mem jeszcze tego kabla i nie moge wstawic przez to zdjec :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
...........a ten facet z allegro, zapewnial ze w srode byl wysłany :mad: chyba z Australi :o

zadzwoń do niego i niech Tobie poda numer przesyłki
ja zawsze tak robie z fraj...rami, wtedy wyjdzie czy kłamał czy nie :p
przesyłka priorytetowa idzie 1 dzień - jesli została nadana przed 17,00

nie lubie jak ktoś ściemnia
Tobie zalezy na kablu a ten tu... brrrr..... >:D


asioczek
zdecydowanie ewakuacja !!!!
12 stopni uuuuuh zimno !!!
 
Pati26 pisze:
:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: Nie mem jeszcze tego kabla i nie moge wstawic przez to zdjec :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
...........a ten facet z allegro, zapewnial ze w srode byl wysłany :mad: chyba z Australi :o

Pati wyslij MMS-a do Mel a ja wstawię fote na forum jeśli chcesz.
 
reklama
Czesc Kochanuitkie  ::)

Asioczku rób te ewakuacje bo zamarzniesz.....brrrr.....to nie temperaturka dla kangurka.....z maleństwem w brzuchu... :(

Rzeczywiście tak jak pisze Pati cosik tu pusto.....

To ja wam powiem, że Franek dziś pierwszy raz świadomie odkrył, iż nóżki posiada......leżał sobie na przewijaku....i nagle nózie hoooop do góry a on je cap i trzyma.....i nagle dopadł go śmiech tak głośny, że aż sie zanosił  ;D......no cóz.... ja parskam smiechem na widok swojego "nieprzytłaczającego" wielkościa biustu ;)......ale jak widać każdy ma do poprawki inną część ciała.....    :laugh:

Wanda kiedy my na te podboje wyzyn się wybierzemy.....????.....no czekam juz na ocieplenie... :mad:



 
Do góry