reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

pewnie wszystko goście zjedli :p

może do kina coś upieczesz wronka :D :D

wiesz... do szkoły przynosiło się cukierki w imieniny
 
reklama
Wronka my ze Stasiem tez sie dolaczamy do zyczen - wszystkiego naj naj :)

Mrozek ostry - ledwo dokulalam sie z kina, ale jak to milo poplotkowac z kolesiowami, zobaczyc ludzi, swiat... i w ogole :p po calym miesiacu siedzenia w chacie ;D chociaz jak w kinie tylko zgasly swiatla to okrutnie zachcialo mi sie spac ;D

my do dziadkow nie dojechalismy dzisiaj, ale oni obiecali odwiedzic nas jutro, Stasio musi zrobic pierwsza laurke, odcisnie stopki :laugh:

acha, melduje, ze granulki homeopatyczne zaczynaja dzialac, bo juz widac poprawe, chyba ze to efekt placebo, cycolki pelniejsze w kazdym razie, dzielnie biore piguleczki 3 x dz. zobaczymy jak bedzie dalej, no i zdecydowalam sie na laktator Aventu, juz zamowiony.

dobranoc i slodkich senkow temu kto jeszcze nie spi , ide sie wkulnac do mojego :angel:
 
zimno!!
wyszlam dzisiaj na chwiel ale szybko wrocilam do domu..o nie w takie zimno nikt ani nic mnie nie ruszy!!1
 
Melanie pisze:
pewnie wszystko goście zjedli :p
może do kina coś upieczesz wronka :D :D
wiesz... do szkoły przynosiło się cukierki w imieniny

hehehhehehe

wyobraż sobie ,że goście wszystkiego nie zjedli....i z miłą chęcią przyniosłabym do kina.....ale wątpie żebyście chciałay jeść takie stare ciasto......gdyby to kino chociaż jutro było......ale do środy na pewno nie wytrzyma.....no ale ....w takim razie zapraszam do mnie....... ;D
 
a my czekamy na dziadkow :)

Stasio odcisnal juz stopki na swojej pierwszej laurce

u nas -20, tata wyskoczyl po ciasto, brr, mrozy okrutne, ale jak milo w domu, w ciepelku, przy kawie, zwlaszcza jak dziecko spi od dwoch godzin ;D
 
a u nas ciagle gorze

buuuuuuuuuuuuuuuuu
ni dalam rady czytac, ale bardzo ciekawa co u was, wskocze sobie n afotki zarazj
 
wronka pisze:
Melanie pisze:
pewnie wszystko goście zjedli :p
może do kina coś upieczesz wronka :D :D
wiesz... do szkoły przynosiło się cukierki w imieniny

hehehhehehe

wyobraż sobie ,że goście wszystkiego nie zjedli....i z miłą chęcią przyniosłabym do kina.....ale wątpie żebyście chciałay jeść takie stare ciasto......gdyby to kino chociaż jutro było......ale do środy na pewno nie wytrzyma.....no ale ....w takim razie zapraszam do mnie....... ;D

;D
wronka w - 20 nie wychodze :laugh: mam nadzieje, że w środe nie będzie tak zimno :p
 
a my dzisaj jesdnak wyjdziemy na ten mroz bo na obiadek gdzies sie wybieramy..ale jeszcze nie wiemy gdzie...samochod w garazu garaz daleko wiec albo psacer albo taxi..ja wole to drugie..a puzniej wam narobie smaku i powiem co jadlam:)
 
reklama
no to ja pierwsza ;D
obiad mąz przywiózł od teściowej
były zrazy i skrzydełka w sosie miodowo pomidorowym - przepis mojego męża ale originalna wersja to żeberka zamiast skrzydeł - pyyyyycha

acha i jeszcze zupa ogórkowa ale to jutro zjemy ;D

no i nadchodzi poniedziałek - dziwne, bo siedze w domu a czas mi tak szybko leci ::)

 
Do góry