reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

cześć:-)

napiszcie coś o Focusie więcej, jakie są tam sklepy, czy jest jeszcze tłok, ja bym się wybrała, ale muszę z małym, bo co z nim zrobię:tak:,

tez chce kupić butki, bo chodzi jeszcze w takich dosyc zabudowanych, a przydałyby sie troche lżejsze

renifer, jak Miki?

madziara, dobrze, że mały juz zdrowy, mój też, może go w końcu zaszczepię;-)
 
reklama
O właśnie! Dzunia fajną stronkę wkleiła, są tam wszystkie sklepy, ja bym pewnie potrafiła z pamięci tylko kilka powtórzyć. W sumie to zleciałam tak porządnie wszystkie dzieciowe i trochę sklepów z wyposażeniem mieszkania. Do ciuchów dla dorosłych wchodziłam tylko okazjonalnie.
A jeszcze w delikatesach Alma zrobiłam zakupy, można tam kupić sporo produktów, których nie uświadczysz w innych spożywczych sklepach. Oliwce kupiłam jogurt naturalny z mleka koziego i owczego, ale się zajadała :tak:
 
Dziewczyny!
Kombinujemy z Kasiad spotkanko w środę około południa. Co Wy na to? I gdzie? My proponujemy Myślęcinek albo ew. okolice Starego Rynku.
 
jestem za myslecinkiem, choc szczerze mówiąc jeszcze na stówe nie wiem czy bede; postaram sie ale dam znac dzis wieczorkiem lub jutro z rańca
 
Acha dziewczyny jest likwidowany sklep z zabawkami na Gdańskiej "Imperial". Mozna kupić dużo fajnych rzeczy po dużej przecenie (niekiedy 80%) - zarówno do ubrania, paputki jak i zabawki, gry itp.
 
reklama
Do góry