reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Myslę, że ten rotawirus jest z wiekiem coraz łagodniejszy.....Miki ma pół roku i bardzo intensywnie go przechodzi. Franek załapał rota w złobku jak miał 2 lata i objawiło się to 1 chlustającym wymiotem, 1 łagodnym, małym i potem przez kilka dni biegunka i jakieś 37,5 maksymalnie.

A co do zarażenia się....pewnie dopadł go w szpitalu ale mógł też podłapać go gdzieś od kogoś po kim byś się nie spodziewała. Osoba z rota zaraża jeszcze 10 dni po ustaniu objawów !!!!!!!!!!:szok::szok::szok:

Renifer zdróweczka.
A tak zbaczając z tematu choróbska - znacie już może wynik całkowitego IgE?

Arabella a to jakiś nagły bunt czy może mówi dlaczego nie chce tam chodzić?
 
jj nie znamy, ale wiemy ze juz jest.. musimy go odebrac ze szpitala, a konkretnie mąz bo ja sie boje z małym juz tam jechac

rzeczywiscie rota z wiekiem jest coraz lżejszy; u mnie była tylko noc wymiotów, nastepny dzień gorączki a biegunki wcale nie miałam
 
Madziara, JJ, Misiulina chodzi od początku lutego, ale po 3 tyg w przedszkolu złapała rota więc 2 tyg. nie chodziła, potem chodziła 2 tyg i dostała kaszel i katar więc znowu nie chodziła przez 2 tyg, a potem jakoś nie chciała chodzić, tzn. niby szła, ale płakała jak weszła do przedszkola i płakała jak miała z niego wychodzić. No nic. Ja tam się cieszę. Nie po to brałam urlop wychowawczy, żeby dziecko do przedszkola wysyłać. I poza tym niech nie chodzi na złość szwagierce:wściekła/y::-)

Nie wiem jak to jest z tym rota, ale ponoć jak juz się przejdzie raz to, o ile złapie się ponownie, przechodzi się lekko. I tej wersji się trzymam!
 
Arabella pewnie jak masz możliwość żeby mała nie chodziła to niech będzie z tobą w domku. Jest jeszcze mała, no i te ciągłe choroby. Ja miałam tak w zeszłym roku z Monika. Najpierw bardzo chciała pójść potem były dwa tygodnie w przedszkolu i dwa tygodnie w domu. A w drugim półroczu to już wielka niechęć do przedszkola. Teraz chodzi do pałacu i ani razu nie płakała, że nie chce pójść a choruje tez dużo mniej (na razie dwa razy). A dużo zależy od przedszkola i pań przedszkolanek.

A Nikodem w końcu zdrowy!!! Dzisiaj był ostatni zastrzyk, ale już wszystko jest ok.
 
hey

macie moze jakas kolezanke która szuka pracy jako niania?
bo ja chce wrócic do pracy, szef mi poszedl na reke ze moge robic wszystko w domu, tylko nei bardzo bede miała czas dla małego...
 
Renifer ja mam ale dopiero od czerwca;-) na razie ma szkołę jeszcze. ma 18 lat ale to jedyna znana mi osoba któej powierzyłabym dziecko:tak:
ja mam nareszcie wolny weekend:-) i pon tez:-D Ignas idzie do żłoba w pon na kilka godzin a we wtorek juz na całego:baffled: zobaczymy ile tym razem pochodzi:baffled: miejmy nadzieje ze dłuzej:tak:
Po chorobie ani śladu, cały czas chętnie pije tran ( cytrynowy) i witaminki, no i jogurty probiotyczne
 
Niestety Renifer nie znam nikogo. Fajnie masz, że możesz pracować w domku. Tez bym chciała mieć taka prace.

Byliśmy dzisiaj obejrzeć sobie Focus Park. Dziewczynkom najbardziej się podobało w Smyku. W sumie duże to to ale i drogie. Bilety w Cinema City tez droższe niż w Multikinie.
 
reklama
Renifer, ja też nie znam na szybko nikogo do opieki. Moja Paulina się wynajmowała do opieki nad dziećmi, ale też narazie się uczy, więc wolne ma tylko popołudnia, dopiero w wakacje by miała cały dzień wolny :sorry2:
Madziara, my też wczoraj byliśmy w Focusie :tak: Nogi mnie bolały od chodzenia.
Kupiłam Oliwce kilka drobiazgów, najbardziej jestem zadowolona z sandałków, porządne, z skórki, a dość niedrogie przy okazji :-)
 
Do góry