reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
ojej!!!

DOMINISIU WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZINEK!!!!

spring_image.jpg


PS. PIęKNA DATA, PIęKNY MIESIAC, JA JESTEM Z PIąTEGO ;)))
 
ŻYCZENIA SAMYCH UŚMIECHÓW
NA SŁODKIEJ DZIECIĘCEJ BUŹCE
DLA NASZEJ KOCHANEJ DOMINISI
OD OLIWKI I JEJ MAMY





Dla Ciebie Reniferku również najserdeczniejsze życzenia




A tak w ogóle to dziś też ma urodziny mój Patryk - 16-te :tak:

My teraz dużo czasu spędzamy na dworzu, Oli biega jak szalona, uwielbia bawić się piłką i w piaskownicy. Każdy powrót do domu z piaskownicy okupowany jest wieeelkim płaczem.
 
Kasiad wszystkiego najlepszego dla Patryka.

My tez dużo na dworze i na placach zabaw. Mały tupta za rączki, więc nawet zbytnio we wózku nie chce siedzieć tylko ciągnie w stronę dzieci. No i podobają mu się zabawki na placach na sprężynach, na których go delikatnie bujam.
Wczoraj zapoznał się z Ignasiem ale na razie każdy z chłopców bardziej interesował się zabawkami niż sobą nawzajem :)
 
Widzę że urodzinowo sie zrobiło więc i my sie przyłączamy do życzeń dla majowych jubilatów:-) ja dziś po pracy nareszcie w łóżku i pisze z telefonu;-) Ignas śpi obok.
Madziara, fakt że Ignaś był zainteresowany dziewczynkamiB-) i zabawkami:) ale za to Nikodem poklepał go troche po głowie:-D
 
reklama
i tym co mają 16 i tym co kończą 2 życzymy rodzinnie wszystkiego na 102 :rofl2:

pogoda super, a robale to dopadły nas wczoraj k/Poznania, gdzie bylismy na I komunii :happy:

1 sierpnia dopiero mam egzamin na prawko, bylam sie dzisiaj zapisac ... kolejki takie, ze szok :angry: do tego czasu trzeba wydać fortunę by choć raz na jakiś czas usiąść za sterami L-ki ...

poza tym za mną dzisiaj rozmowa kwalifikacyjna i byloby miło dostac tam pracę :)))

pozdrawiam i pędzę umyć okno póki mam wenę :tak:
 
Do góry