reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Padam na cyce!

Dzień na wariackich papierach!
Mati miał dzisiaj w przedszkolu swoją urodzinową imprezkę. Zadowolony strasznie! Obłowił się w klocki znowu:-D a dopiero co pochowałam starsze zestawy za karę bo nie sprzątali.

Siedzi teraz i składa to wszystko. Zaraz go wygonię do łózka bo już późno i mnie też juz się bardzo chce spać.

Jutro trzeba odsapnąć po tym wszystkim. Teraz byle do grudnia he he do urodzin Daniela.:-D
 
reklama
Karolcia miałaś rację :-) dziś odwiedziły nas 4 sarenki ależ była podekscytowana hahaha. Chociaż ostatnio trochę nam drzewka przed domem przerzedzili :-( no niestety trzeba się liczyć z tym, że zawsze sami nie będziemy !! Ale teraz i bardziej nas widać i bardziej słychać auta :-(

A ja wariatka nie sprzątnęłam przed tą ulewą wózka no i nabrałam w niego wody hahah
 
To mi do chałupy woda sie nalała przez drzwi balkonowe! Przez zamknięte! Tak zacinało! Jak wróciliśmy z przedszkola z imprezki to szmata w ruch i szybko wycierałam! Dobrze, że okien nie zostawiłam otwartych.
 
Krolcia - wazne ze sie udało :)

Ola - to suszenie Cie czeka....

ja dzisiaj wrocilam sie przebrac akurat jak lunelo, szybko okna pozamykalam i leciałam do dentysty z Adamem bo w piatek zeba stracił w przedszkolu w sposób bliżej nie określony :)

a moj pierdulec dzisiaj roczek skończył :) tzn skończy za 20 min hihihi
SZOK jak ten rok mi zleciał ....
 
Witam;-)

Aga sto lat dla malucha!!!! Szybko zleciało! Fakt!
:tak:

Rany jak mi się wstawać nie chciało. No brakuje mi tej godziny straconej przez przestawianie czasu jak nigdy!!!!!! Jestem nieprzytomna codziennie rano.
:baffled:

Kawę muszę strzelić i za ogarniecie pourodzinowego syfu z wczoraj się zabrać. Siedział młody twardo i budował do późna. Pozwoliłam mu już to zostawić tylko ma zmykać do wyra!
 
Mateusz dostał się do szkoły. Jupi! Sporo dzieciaczków odpadło. No i doczytałam, ze 5-6 dzieci z Mateusza grupy przedszkolnej też będzie chodzić do tej szkoły. Fajnie jakby trafili do tej samej klasy, byłoby im raźniej.:tak:
 
Hej.

Aga 100 lat dla Dawidka!!!Mega szybko zleciało;)

Olka ja mam dzialke blisko lasu ale nas to skolei lisy w tamtych roku odwiedzały..s asiadka przez zime dokarmia dzikie zwierzeta to one sie oswajaja i latem wracaja w poszukiwaniu pokarmu.

Trzymac kciuki za mojego Tymka.Za chwile rozpoczyna test 3-klasity!:tak:
 
Eloł

Zaliczyliśmy dziś kolejna kontrolna wizytę u pani laryngolog. Póki co wszystko jest ok. Mamy nadal podawać to psikadło do nosa i po skończeniu opakowania zgłosić się ponownie.
Oby to pomogło.


Sali kciuki &&&&&&&&&&&&&&&!!!!!
Swoją drogą poprzewracało sie niejednemu w doopach tam w Warszawie:crazy:. Na cholerę tyle testów i dzieciom stresów fundować. Kiedyś był jeden egzamin do średniej i spokój. No chyba, że na studia ktoś dalej to też. A teraz?
 
KAROLA DOKLADNIE!!
3 klasa test 6 kalsa test gimnazjum test..na szczescie Tymek podszedl na luzie do tego bo Pani pokazywała testy z zeszlego roku i stwierdzil ze to łatwizna hehe.ZOBACZYMY:-p
 
reklama
Łatwizna czy nie nie wiem po co taki stres. Kiedyś człowiek miał po prostu pracę klasową w swoim gronie kolegów, ze swoją nauczycielką w swojej sali. Nie można było tego tak zostawić? Trzeba oficjalnie z całą tą otoczką? Bezsens.:dry:
 
Do góry