reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Aga zdrowka! u nas tak z gardelm bylo,tez wymioty i wysoka temp...co to za wirus :no::szok:...


Ja noc masakra,spac nie moglam,pot mnie oblewal,bolaly gnaty ale ranek juz lepiej zdecydowanie niz wczoraj...zeby jeszcze gardlo przestalo...
 
reklama
Hejka

Daniel też taki niewyraźny cały czas, ale ni w tą ni w tamtą! Na lekarza za wcześnie...do doopy tak. Od wczoraj daję mu pulneo, bo doszedł też lekki katar, wiec wydaje mi się, ze to jednak jakieś choróbsko go trzyma. Frida z rana poszła w ruch. On jeszcze nie umie tak dokładnie wydmuchać nos, a że się w to sprytne urządzenia zabezpieczyłam, to wyciągam co się da. Może to go uchroni, przed kolejnymi zapaleniami uszu.

Budzi się wszystko do życia. Uśpione bakcyle niestety też. Aż się boję co to będzie z robactwem tego roku, po tak lekkiej zimie...

Zdrówka zdrówka! Dla dużych i małych!
 
puk puk, odcięta od neta byłam :-(

Zdrówka dla chorowitków !! To jakiś paskudny wirus buuu

Krolcia rano u nas pięknie ptaszki śpiewały :-)
 
Karola dla Was tez zdrowka!!!

A ja zeby bylo malo przywalilam palcami od stopy w drzwi i wiecie co to byla za krzyk :no: palec srodkowy siny mam :szok: poryczalam sie z nie mocy boszzzz :-:)-:)-(
 
Adam jak nowo narodzony :) na szczescie to takie dobowe było ...

Olka - jak sie mieszka juz ogarneliscie wszystko ??

kasiula Adas tak ostatnio sobie przywalił drzwiami i paznokieć pękł w połowie i sie zadarł do góry .... masakra....

w szkrabie dwa razy w tygdniu mamy zajecia fitnes dla mam z dziećmi któraś zainteresowana? :p ja mam takie zakwasy ze głowa mala, ale skoro z dieta mi sie udaje to musze cwiczyć :p heh
 
Aga do trzech tyg i zapomnisz o zakwasach :-p dobrze ze Adas ok :-)

A ja dzisiaj zagladam w gardlo i sie przerazilam,bialo :szok: juz wiem skad nocny bol ucha i cala lewa strona,dziwne ze po trzech dniach anty wyszly takie zmiany...no ale poczekam do jutra
 
My z antybiotykiem.:-(
Odebrałam Daniela z przedszkola z gorączką 38,9. Cudnie myślę sobie. Poleciałam od razu do lekarza. Uszy:dry:. Obydwa:dry:. Więc o kant doopy z tym sterydem
realmad2.gif.pagespeed.ce.lNT9dwfExo.gif
!!!!!!! A najlepsze, że na miejscu wybłagałam przyjęcie bez kolejki ze względu na tak wysoką temperaturę. Lekarz zmierzył tym takim na odległość termometrem i 37,4 wyszło. Spojrzał na mnie z politowaniem czego ja panikuję. Głupio mi się zrobiło, bo się poczułam jak oszustka:zawstydzona/y:. Wróciliśmy do domu i pierwsze co to buch do termometra. I co!? Pod pachą 38,9! Nie omieszkałam zadzwonić do przychodni i dosadnie stwierdzić co sądzę na temat ich termometra
angry.gif.pagespeed.ce.yGuY60n7no.gif
angry.gif.pagespeed.ce.yGuY60n7no.gif
!!! 3-4 kreski różnicy to mogę zrozumieć, błąd urządzenia, dziecko się poruszyło ale 1,5 stopnia!?????

Ech, do doopy.

Potrzebującym zdrowia!!!! Kasia jak biało to angina chyba nie?

Aga dobrze, że u Was choć daleko od chorób.

Olka a w którym miejscu macie ten domek? Jak blisko jakiś drzew, to ze wschodem słońca mogą zdarzyć się małe stada saren lub dzików
:tak:. Często są też zające, sporadycznie mogą zdarzyć się lisy.
 
Witam marcowo :)
Zdrowia dla wszystkich!!!

Karolcia ale aż dziwne z tą temperaturą, bo taka wysoką to się bez termometru czuje, nawet po oddechu u córci taką wyczuwam bo szybciej oddycha. Więc co to za lekarz który nie potrafi ocenić temperatury tak wysokiej :szok:


Ide poczytac co u Was :-)
 
Krolcia dziwne z tą temp faktycznie, jak jest taka duża to lekarz powinien wyczuć !!! A co do termometrów to ja tam tym co mierzą na odległość też mało wierzę !!! Krolcia mamy lasek przed oknami :-) (w okolicach tego ogrodzonego lasu mieszkamy) już raz odwiedził nas na tarasie bażant :-) miałam łapać go na obiad hahha :-)
 
reklama
No widać było ewidentnie, że dziecko ma wysoką temperaturę! Sapał jak parowozik, siedział taki śnięty mi na kolanach. Bez mierzenia widziałam po nim, że musi być ponad 38! Przy 37 to dzieciaki normalnie funkcjonują i szaleją.
 
Do góry