reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
I ja rodziłam w miejskim, oboje i sobie chwalę. Ale szwagierka teraz miała cesarskie u nich i trafiła na podłą zmianę położnych. Także nie ma reguły. Mswia ma dobre opinie, ale nie mają w razie coś zaplecza dla dziecka, więc gdyby się coś działo tfu tfu to wiozą dziecko do innego szpitala.
Biziel chyba jako ostatni, mają tam straszny syf. Kilka znajomych, które tam rodziły musiały zostawać dłuzej bo dzieci łapały jakiegoś bakcyla i na dzień dobry dożylnie antybiotyk musiały dzieciaczki dostawać. Może zbieg okoliczności, nie wiem(wszystkie dzieci miały tego samego bakcyla!!! a rozpiętość porodów kilkuletnia!!!), ale mnie skutecznie odstraszyła wizja dziecka leżącego tydzień w szpitalu i faszerowanego lekami bo oni nie potrafią czystości utrzymać.
 
Olka! lecze sie w Toruniu ale jakoś odpycha mnie od porodówki tu i chciałam w Bydgoszczy. Myślałam o Juraszu i MSWiA właśnie
 
Witam

A Jurasz ma w ogóle porodówkę? Nie wiedziałam.

Dzisiaj z Mateuszem na lakowanie ząbków idziemy. Ciekawe czy damy radę wszystkie na jednej wizycie zrobić. Nie mam pojęcia ile trwa lakowanie jednego zęba...


Kupiłam na all dla Mateusza piórnik, plecak, worek na w-f i śniadaniówkę z bidonem. Coś jeszcze jest z tych grubszych rzeczy? Czy teraz to już tylko papiernicze rzeczy? Chcę wszystko kupić w najbliższym miesiącu i mieć z głowy, bo jak tak będę zwlekać to się kasa z podatku rozejdzie, wiadomo jak to jest.
 
Hej!

Wstalam w koncu duuupsko ruszylam z wyra bo Wiki na 9.30 idzie a ja do UP musze jechac :/ juz mi sie chce...

Karola noo z kilka minut trzeba liczyc na zebola...
Porodowka w Juraszu to byla 20 lat temu :-p
 
Krolcia z tą czystością to chyba wszędzie tak, w miejskim też chyba bez szału skoro tą naszą krew pępowinową gronkowcem zakazili :-(
 
hello :)

Krolcia - masakra z tymi sterydami !!!!

Kasiula - jak Mati ?

Ola - mnie zazdraszczam Ci ja cholera tego domu :p czy ja sie iedys doczeam ????!!!:p ehhhh

Bobomama - w juraszu porodowi nie ma. w bydgoszczy sa tylko 3 porodówki MSWIA na Markwarta , Miejski na szpitalnej i Biziel na ujejskiego
Mswia super o ile masz prawidlowa donoszona ciaze, miejsi ok ale bywaja zle zmiany. ja moich rodzilam w miejsckim i jeden porod super drugi ta sbie ale maja swietna ITN w razie co :) no a Biziel ... o ile porodowka ok to reszta masakra, czeste zakarzenia bateriami itp pobyty sie wydluzaja nie polecam.

a ja zapierdzielam od marca na fitnes O! zrzucilysmy sie z dziwczynami na instruktore i cwiczymy z dziecmi w szkrabie - wczoraj mielismy zajecia pierwsze takie zapoznawcze dzisiaj zdycham na zakwasy :D

wlasnie popieklam donaty i chruściki na jutro i zaraz sie kłade spac :p
 
Heloo!
Aga
super z tym fitness :-) podziwiam po raz kolejny :tak:...sluchaj nie wiem co bierzesz ale ja tez to chce :-D:tak: to czestujesz dzisiaj smakolykami :-p ja z tych co ze slodyczy tylko schabowe ale chruscika bym zjadla ;-)

Mat ok za to Wiki od polnocy z goraczka lezy :no: nie mam sil :-(
 
jha sama sie czasami zastanawiam jak ja ogarniam to wszystko :p

Dzisiaj tez intensywnie padam na pysk ... zaliczyliśmy kolejna sesje z moją dwójka i już niedługo pochwale się efektem hehe :)
 
reklama
Witam

Kasia zdrówka dla dzieciaków! Może to nie przejedzenie, tylko jakiegoś rota załapali?

Uf zalatany dziś dzień. Od rana u młodych. Poprosili mnie, żebym sie malutką zajęła, bo oni jakieś tam formalności muszą pozałatwiać w związku jeszcze ze ś.p. ojcem młodej. Malutka jest urocza! Teraz już tak ładnie szeroko oczki otwiera, ma coraz dłuższe okresy czuwania, ogląda z miną taaak skupioną swoje dłonie:-D he he he słodkości! Jak nic przydałoby mi sie takie małe w domu.:rolleyes: I najlepiej jakby trafiła się córunia he he bo na chwile obecna w domu kipi testosteronem!:-D

Wczoraj siedzielismy u dentysty dobre pół godziny. Mateusz dał sobie zalakować wszystkie szóstki. Do tego babeczka przejrzała dokładnie kiełki i znalazła taką mini mini dziureczkę, dosłownie wielkości ziarnka piachu, młody stękając pozwolił sobie to zrobić od razu. Dwa wiertnięcia dosłownie i plomba i po problemie. I 300 zł zostawione w sumie Masakra!:baffled:


Aga Ty to widzę co chwile gdzieś latasz! U Ciebie doba przypadkiem nie ma ze 30-u godzin?

Widziałam fotki na fb. Prześlicznie chłopcy wyszli!
 
Do góry