reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Dokladnie rozwiercaja byle wpuscic powietrze i tyle :/ i to prywatnie :/...

Ja mam dzisiaj znowu nerw na maxa...nie bede wam juz dooopy truła :no: babcia lepiej,noc spokojnie,temp.miala wiec chyba jednak od zoladak...lekarza ofc nie chce,jak wstanie na nogi to pojdzie sama...

Karola znowu cos wygrałas :-p...super!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Adasm moj 10 zebow mial do leczenia w tym dwa zatruwane i jedno cos w stylu kanałowego bo miał dreny wpuszczane w środek bo zab caly zaczerniały i dziąsło od środka chore.... wszystkie zęby bez znieczulenia, dzielnie siedzi a jak go za boli to mwil AAA i doktor na chwile przerywał. suuuuuper podejscie , w dodatku Adaś już nie mial 4 zębów bo szkliwo zeszlo, pruchnica na calego i lekarz podjął się odbudować :) z racji ilosci ubytkow nie zdecydwalam sie na kolorowe bo by tecze mial w tym dziobie ;) Adas bardzo chętnie jeździ (został nam jeden ząbek) . niestety bardzo mi to po kieszeni dał , zaczelismy w grudniu teraz 14 ostatnia wizyta łącznie 1800zł ale to jedyny który podjął się leczenia tych ząbków poprzedni przez rok smarowal mu fluorem, poszliśmy z 3 ubytkami a skonczylo się na 10 MASAKRA :/

Kasiula - współczuje stresów z babcią, życze jej zdrówka !!!!!

jak to teraz wyglądać będzie z komuniami ?? jak dziecko idzie do szkoły w wieku 6 lat ?? komunia jest w 2 czy 3 klasie?
 
Witam

Ciepły weekend.
Wczoraj mąż zabrał Matiego na Lego przygodę. Mały zachwycony! Po powrocie siedział 3 godziny w klockach i próbował zbudować podobne rzeczy to tych które były w filmie! He he he, także dla starszaków polecam!


A no udało się wygrać, książki dla chłopaków tym razem. Jak się gra, to zawsze jest szansa na wygranie! Tylko trzeba grać!

Aga rany! A skąd u tak małego dziecka takie problemy ząbkowe? :szok:


To leczenie Matiego i przegląd reszty już nas kosztowało 80zł a ile za plombę będzie...nie mam pojęcia:no:. Ale w 100 zł myślę, ze powinniśmy się zmieścić.
Mam żal do siebie, że częściej nie zaglądałam w dzioba. Może wcześniej wyłapałabym, ze coś sie dzieje. No i teraz sobie powiedziałam, ze na przeglądy będziemy chodzić częściej, co pół roku a nie co rok.
 
Hej...ale pogoda my 2 h na spacerze,kawa u tesciowej i zakupy i zeszlo nam wnet pol dnia ;-)...

Karola no masz racje,ze jak sie gra to jest i szansa na wygrane :-) tylko sprawdz łacze internetowe :-D padłam :-p!!!!!!! Mi za rozwiercenie Wiki zeba wzial 70zl a trwalo to 2minuty no i recepta...
 
U nas pomór F na antybiotyku mąż na zwolnieniu i chyba mi też wirusa przeszczepili:wściekła/y:. Normalnie nie wiem co komu pisac. mam pytanie do was gdzie chodzicie z dziećmi do dentysy? Prosze o namiary :tak:
 
Dziękuję dziewczyny:-D. Do Fordon mi trochę daleko a na gajowa mogę wracając z pracy i umówić dzieciaki na przegląd. Kasiu ka rozumiem ze dla dzieci polecasz?
 
moj mlody dostal pruchnice butelkowa jak mial ok 1,5 rou wtedy szukalam dentysty i na nfz mnie olali ze to normalne ze nie ma co sie przejmować, jak mial lekko ponad 2 latka trafilam do BertDentu (z polecenia) i tam lekarz bejrzal powiedzial ze sa ubyti ale ze jest za maly na zabiegi ale zatrzymamy rochnice flurem a za rok zalapisuje ... co miesiac wizyta asowal 100zł za 3min :/ przez rok zrobilo sie 10zebow do leczenia, zaczelam szukac innego dentysty, w familidental powiedzieli ze t mleczaki i jak nie bla to nic nie robic tylko przyjsc jak zacznma wypadac wtedy trzeba podleczzyc by nie zaatakowaly stalych zebow .... pojechal;am do mojej lekarki d fordonu to powiedziala ze ona dzieci nie przyjmuje:/ a na nfz mam zapomniec o leczeniu mleczakow
szukalam gabinetow i trafilam na ta kraine usmiechu tam zarejestrwalam sie do Kamila Zacharskiego i on objrzal powiedzial ze ja adam sie DA to bedziemy leczyć ze nie mozna tego "olac"
Adas daje rade bez znieczulenia bo gosciu ma super podejscie zagaduje, i szybko robi mu te ubyti minus taki ze za jednego zabka 150zł a za te które szły do trucia i za ten "kanał" 300zł wiec Boli ale ciesze sie bo mlody ma odbudowane 4 zeby ktorych juz praktycznie nie mial i reszte dziur zaplombowane.
Chyba sama sie zaczne sie u niego leczyc:)


mucha -Leczenie bezbolesne Bydgoszcz.Stomatolog Bydgoszcz.Dentysta Bydgoszcz.Kraina Uśmiechu Gabinet przyjazny dzieciom i dorosłym. z czystym sumieniem polecam :)
 
reklama
Tak Mucha dla dzieci polecam ;-):-) ja osobosice tam nie bylam z wizyta chodze do mojego Pana doktora;-) ale on tylko dzieciom robi przeglad jak ide...
 
Do góry