reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

z ta cała że tak nazwe "seksualnościa" to ciężi temat .... my w domu nie przebieramy sie przy dzieciach bo jakos mialam opory , mimo ze np Adam widzial ja armilam piersia dadu ii nie zwracal na to uwagi. jak dadu plaal to adas mnie wolal"mama daj mu cyca" dla niego to bylo naturalne ja reka czy noga.... chyba faktycznie dzieci inaczej patrza na nagosc nie mniej jednak delikatnie mzna by je jakos kierunkowac na to ze w domu ok ale gdzies juz nie wolno.... dla mnie to ciezki temat:/

Ola synowa BOSKA jak zwykle:*
 
reklama
Hejka...ja sie przebieram przy dzieciach..Tymek jak widzi to sie odwraca Kaja sie śmieje ze "gołe cyce"...Tymek z Kaja jak sie kapie to w galotach i sie wstydzi jak patrze...Ja tam jestem zdania ze nagosc nie powinna byc tabu tak samo nie wolno sie nasmiewac np.ale masz siusiola jaki mały itp.bo to w dziecku powoduje blokade na przyszłosc.Staram sie naturalnie do tego podchodzic żeby dzieci nie czuły wstydu przede mna i przed soba samym:)


A tak ogolnie u mnie wszystko ok...jestem troche zaziębiona ale sie trzymam.
Tydzien temu mialam zapalenie spojówek ...straszny wirus..ale słyszałam ze duzo osób na to cierpiało w tym samym czasie..;/
 
Witam
I już weekend. Cały tydzień z dzieckiem w domu a ja mam wrażenie, że to ze dwa dni były:eek:! Jak to jest, że im człowiek starszy tym czas szybciej zapierdziela!?:dry:

Ola mała jest urocza!:-D
 
Dziewczyny macie jakąś moc sprawczą :-) Ja chcę już wiosnę !!
Kasiula łaśnie jaki Waldek kurna no toć to czysta mamusia hahaha :-)
Ja karmiłam Weronię przy mojej 2,5 letniej bratanicy też nie widziałam, żeby jakoś ją to dziwiło, tak jak pisała Aga to część ciała. Ale Zośka później próbowała nakarmić swoim cycusiem swoją lalkę ha ha ha.
Ale ja sobie np nie wyobrażam żeby mój mąż paradował rozebrany przed Weroniką:no:
 
Olka no ba! Pewnie ze czysta mama :-p

Wracajac do tematu "golego" ja tam nawet M nie wzielam pod uwage..zawsze sie przebiera w "ukryciu" :-p...jak napisze ze mnie glowa boli to standard nieeee...
 
ostatnio mieliśmy podobny temat ze znajomymi ...
ja mam synow i jak adas chce siusiu np. w sklepie to ide z nim do damskiej talety i nikogo to nie dziwi ...
mąż idzie z nim do męskiej i też nikogo to nie dziwi ale.... znajomi maja córke 4 lata i on czesto ja na zakupy zabiera i tu problem... mloda chce siusiu jak poszedl do damskiej to go baby zbluzgały ... do męskiej nie chcial jej zabierać bo tam pisuary sa na "wierzchu" ganial za kluczem do tej toalety dla niepelnosprawnych .... ale nie zawsze jest na to czas....
 
Witam

O Aga i ja mam ten dylemat z Mateuszem. W toalecie w markecie to nie robią problemu, ale ja się zastanawiam nad chodzeniem z młodym na basen. On jednak ma prawie 7 lat i chyba na damską przebieralnię ze mną to już za duży, mogą mieć kobiety problem, ale z drugiej strony samego w nowe miejsce go puścić? Nie będzie wiedział nawet którędy wejść wyjść, itp.
 
reklama
No właśnie ja też mam ten problem z basenem. Musimy iśc zawsze razem bo F w damskiej szatni to już nie bardzo:no:. Olka chciałeś wiosnę proszę bardzo piękne słonko dodatnia temperatura:-D. Oki zmykam na myjnie bo mój samochód cierpi od nadmiaru soli
 
Do góry