reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Udało mi się wreszcie usiąśc do kompa. I to na chwilkę, bo jestem chora i właściwie leżę, ale brzuch mi już tak przeszkadza, że wstałam, żeby trochę rozprostowac plecy. Brzuchol tak mi strzelił, że czuję się, jakbym była w 38 tygodniu conajmniej. W domu już stoi łóżeczko i wózek, po świętach popiorę rzeczy, pokupuje parę drobiazgów i bedę czekac.

Widzę, że na forum pojawiła się następna dziewczyna w ciąży, choc pewnie lada chwila się już rozdwoi, witaj Tusia144. ja tez bede miała dziewczynkę, z tym, ze wiem to od 21 tygodnia i na każdym USG mialam to potwierdzane.

Milkaa, współczuję Ci bardzo tych przeżyc z Jagódką, też podobne przechodziłam z najstarszym synem, potem się okazało, ze to tylko był tłuszczak. Bądź dobrej myśli.

Na koniec życzę Wam:
"Wesołych Świąt!
Bez zmartwień,
Z barszczem, z grzybami, z karpiem,
Z gościem, co niesie szczęście!
Czeka nań przecież miejsce.
Wesołych Świąt!
A w Święta,
Niech się snuje kolęda.
I gałązki świerkowe
Niech Wam pachną na zdrowie.
Wesołych Świąt!
A z Gwiazdką! -
Pod świeczek łuną jasną
Życzcie sobie - najwięcej:
Zwykłego, ludzkiego szczęścia".


i zmykam do łóżka, żebym jutro na Wigilii jakoś mogła funkcjonowac.
 
reklama
Witajcie,

weszłam tu jedynie na chwilkę żeby wam życzyć wszystkiego naj na te święta, chociaż się już powoli kończą, ale przeczytałam historię Jagódki i nie mogę jedynie ogólnych życzeń zamieścić.

Monia - z całego serca życzymy wam zdrówka dla małej. Jak to dobrze, że to jedynie torbiel, uffff ... Życzę ci aby następny rok był naprawdę pomyślny i wolny od trosk o najbliższe ci osoby. Będzie dobrze. Buziaki dla małej Jagodzianki.
 
Witam wszystkie Bydgoszczanki. Pozdrawiam sedecznie i mam nadzeije że uda mi się zaglądać tu częściej. Mam córcię Julkę w święta 23 miała roczek. Dozobaczonka wkt:-) rótce
 
MK mam nadzieję, że wkrótce wrócisz z radosnymi wieściami. Trzymamy kciuki, żeby wszystko się szybko wyjaśniło.

Witam nową mamę.

U nas przed świetami było takie zamieszanie, że czasu na forum nie było.
teraz chwila wytchnienia. Po świętach mamy nadmiar zabawek i szukamy jakiś sensownych pudeł i kartonów, żeby je rozsądnie upakować.
Siostra z odsieczą ma nadejść i poznańską IKEĘ ma odwiedzić.
 
Witam
A. u nas też porządki poświąteczne - pełno zabawek którymi Jula już się nie bawi. Za to nowe zasiliły mały pokoik i szyflady komody w naszej sypialni -ulubione miejsce do zabawy. Mam nadzieje że po Nowym Roku znajdzie się czas aby częściej tu zaglądać. Pozdrawiam wszystkie mamusie...(i te przyszłe również):-)
 
Witajcie! Jestem doświadczoną mamuśka z Bydgoszczu. Mam na stanie trzy córeczki i jakies małe ziarenko w brzuszku. Spodziewany termin przywitania się z maluszkiem to sierpień przyszłego roku.
 
Witam "stare" koleżanki i te nowiutkie :-)

Madziara może tym razem będzie przewodnik stada :tak::-D

ja mam ponad roczną córeczke a w marcu urodze synka :-)
na 99% :eek:

tzn na 100% urodze :eek::-D

a w sylwestra nigdzie nie ide, bede na bb i bede oglądała tv
to dla mnie duża rozrywka, bo od kąd jestem w UK (od 3 miesięcy) nie miałam tv :eek:
ale już mam :cool2:
 
Widzę Madziara, że u nas stan wyrównany, też mam trójeczkę i czwarte w brzuszku :tak:
Sylwestra też spędzam w domu, no bo gdzie się ruszę z taaakim brzuchem. Ostatnie dni po świętach upłynęły mi na praniu ubranek dla małej i kurowaniu się, bo się rozłożyłam, dostałam antybiotyk. Dziś już jest lepiej, więc może poraz pierwszy wyjdę na spacer od Świąt.
 
Ja tam się juz nie nastawiam co bedzie. Za każdym razem wszyscy mi zyczyli syna a była dziewczynka, więc teraz od początku wole sie nastwaić na dziewczynke to może bedzie niespodzianka ;) A poza tym już sie do dziewczynek przyzwyczaiłam :)
Kasiad a jak zareagowałas gdy się dowiedziałas, że jesteś w ciąży? Planowaliście czy zaskoczenie? Bo u nas kompletne zaskoczenie i lekki szok.
 
reklama
A my sie bawimy i mysle ze hucznie na balu, towarzystwo zapowiada sie swietne, niestety z przewaga bab ;) ale co tam, zwlaszcza ze to same super babki.
Po raz pierwszy od dawien dawna nie martwie sie o ciuchy i podobne duperele i ide się rozerwac.
Wszystkim BB-mamom i dzieciom życzę pięknego Sylwestra (ale żeby niekoniecznie dzieci były niepokojone przez te przeklęte petardy) i szczęścia i zdrowia w nowym roku.

Mel, ale masz fajnie - stęsknić się za tv - to niezłe przeżycie. Ach... zaplanować sobie taką uczte tv, mnie brakuje czasu na coś wyjątkowego, oglądam w biegu wiadomości, filmy rzadko i właściwie nic poza tym, chyba że bajki z Wikiem. Taki sylwek też jest na pewno fajny, i na pewno będziesz się dobrze bawić. I twoje dzieciaczki też. Pozdro.
 
Do góry