reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Zarty jakies,co oni teraz przepraszam :wściekła/y: z noworodkami przeciez przychodza...Taka "klinika" nie mam slow!!!

Karola i coo?? Dzieciecy w sumie nie polecam,remonty,syf itd...
 
krolcia, ja polecam dr Badeńskiego, on przyjmuje w Medicu. Ogólnie z Medica zadowolona nie byłam, ale ten lekarz to co innego. Weronika długo walczyła z migdałem i uszami, a Borys od małego zawsze uszy chore, U Weroniki płyn się zebrał nawet i doszło do niedosłuchu. Badeński jednak Nam pomógł i ja go polecam :-)
 
Dzięki dziewczyny. W takim układzie chyba najpierw poszukam w medicu bo tam można też chyba na nfz nie?
Choć z drugiej strony Olkowy lekarz przyjmuje w szpitalu który widzę z okna...tyle, że pewnie prywatnie....
 
Badenski w Medicu?? Ooo tez polecam :-) chodze do niego u nas w przychodni na Bartodziejach...aaa wlasnie Wronka a w Medicu On na nfz??? Kiedys pytalam go czy na prywate mozna liczyc u niego,mowil ze nieee :/
 
kasiulka...o qrcze nie wiem, ja byłam u niego ostatni raz z rok temu to jeszcze należałam do MEDICA (tzn, dzieci) i wtedy leczyliśmy na NFZ, a teraz nie mam pojęcia. Cos słyszałam ,że mieli pozmieniać, ale się nie orientuje.
 
Dobry wieczór :)
Nie wiem kiedy ten czas tak ucieka!!!!!!!!!!!!!!

W Medicu u Badeńskiego byłam raz i nigdy więcej, nie pamiętam dokładnie ale zniechęcił mnie do siebie po podejściu do dziecka i bez dokładnych badań od razu chciał migdałki usuwać.... ma je do dziś i jest wszystko dobrze :tak:

Od zabiegu uchronił nas własnie Olijewski, cudny lekarz z fajnym podejściem do dzieci. Chodziłysmy do niego do LarMedu na Karłowicza i spotkałysmy go też w szpitalu dziecięcym :-)
 
No widzisz Izka, u Nas było odwrotnie. Badeński zlecił badania, przepisywał leki i uchronił Nas przed wycięciem migdała:-). Do tego był sympatyczny w stosunku i do dzieci jak i do Nas.
 
reklama
Witam z kawką.
Skrobańsko szyb rano było aż furczało! Grrr nie lubię tego:crazy:. Co roku obiecuję sobie, że kupię tą ścierę na przednią szybę choć i...jak dotąd jej nie kupiłam:sorry:.

Iza a ogólnie o szpitalu dziecięcym jakie masz zdanie?
 
Do góry