reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Karolcia i do jakiego lekarza idziecie?

Brak słów na tych majstrów tak samo jak na służbę zdrowia :wściekła/y: Mnie wczoraj tez do szału jedna rehabilitantka doprowadziła i teraz mi pewnie w zamian skórę przypali :-p
 
reklama
Witam
Odpowiadam hurtem bo już nie wiem co komu:)
Co do laryngologa to byłam w dziecięcym i powiedzieli wyciąć migdał bo sieje itp. Mój pediatra mówi że absolutnie nie bo nie ma iluś tam angin w roku (nie miał żadnej tak na marginesie) słuch ok itp. No i nie dałam się, migdał jest do tej pory, Starszy z chorób powoli wyrasta, a do laryngolog chodzę teraz do Wojska, taka rzeczowa babka, krótko i na temat bez pitpitu. Młodemu raz na jakiś czas uszy się przytykaja od kataru i trzeba dawać syrop i to kontrolować.
Co do fachowców to taki polski standard. Nam tak zamontowali okna w bloku że wytwórca cofnął nam na nie gwarancje:angry: specjaliści psia ich ....
O pogodzie nie pisze bo jaka jest każdy widzi ide do roboty ciemno wracam szaro itp
Pozdrowienia
 
Witam

I ja nie pozwolę migdałka wyciąć. Anginy też Daniel nie miał. Zależy mi na sprawdzeniu słuchu przede wszystkim.

Pogoda szara znowu.
A ja męczę się z katarem buuu

Taaaa fachowcy:dry::dry::dry:... Nasze bloki maja 7 lat! Nowe przecież a już przeszliśmy remont balkonów dwa razy, wymiana całych dachów, całkowita wymiana kafelków w części parterowej i półpiwnicznej, w mieszkaniach całkowita wymiana kafelków(niektóre mieszkania, ja myślę, że połowa jakaś, kuchnia, łazienka, przedpokój), wymiana rur odprowadzających ścieki(bo nam się cofało i mieliśmy w piwnicach po 20 cm smrodu!:crazy:) a teraz czeka nas wymiana drenażu bloku i remont generalny hydroizolacji! O! Wszystko w ramach gwarancji, bo tak spartolili roboty jak stawiali te bloki! To tylko w Polsce tak można!:crazy:
 
Dobrze, że mieszkam w starym bloku bo u nas od 40 lat balkon wymieniali raz :-p Jak to mówią, teraz wszystko robią aby wytrzymało 2 lata gwarancji i pada :szok:

Karolcia zdrówka!!!
 
Pamietacie mnie jeszcze :p hehe

a wiec w skrócie :)
auto kupione , papiery ogarniete i jezdzi :D
tescowa wyleciala do domu :D:D:D:D:D:D:D:D

zaliczylismy dzisiaj teatr z chlopakami :) pdobalo im sie baaardzo :p

prezenty na swieta pokupowane, Adasia na zime okupilismy , jeszcze czekam na kurtke bo przez net zamawialam :/

od dzisiaj Adasko ma frajde z kalendarza adwentowego :p sama zrobilam (tu sie chwale ) ;)

my kupilismy mieszkanie od dewelopera w 2009 roku w kwietniu przeprowadzalismy sie w pażdzierniku to juz dwa razy reklamowalismy bo sciany pekały ... no i tak sie skonczylo ze nadal pekaja :/
FLACHOWCY posrani ...

z migdalkami i laryngologiem nie pomoge, u nas odpukać dzieciaki zdrowe do tej pory. Jelitowka do nas przylazla to ja z M poleglismy a dzieci sie uchowaly (Adas zwymiotowal raz i tyle)

krolcia - Kiecka SUPER !!!

Fryzjer - mam supoer babeczke tania i dobra no i z terminami nie jest źle :)
Ellen Rysia 3 (w piwnicy)
 
Aga chwal się co kupiłaś :-) Ja też muszę się rozejrzeć za jakimś małym autkiem dla nas. W mieście jedno auto jest ok ale po przeprowadzce już pewnie będzie kiepsko :-(
Fryzjer, właśnie do fryzjera muszę iść naprawić w końcu tą krzywdę co mi pani za 200 zł zrobiła wrrrrrrrr !!!!!
No i oczywiście UWIELBIAM MOICH FACHOWCÓW :-)
 
Hejj;)

Wspóczuje przygód z fachowcami ja na szczescie mam fachowców swoich prywatnych;)

Remonty robi mi mąz lub tata włosy obcinam sama poprawki krawieckie babcia hehe i daje rade;)

U nas ogólnie ok w piątek ammy Wigilie klasową takszybko poniewaz Pani idzie na zwolnienie lekarskie...Nasza ostatnia Wigilia z najwspanialsza Pania nauczycielka na świecie;))

Własnie świeta zapasem a ja nie mam jeszczewszystkich prezentów dla dzieci ..brak pomysłow;/
 
reklama
No właśnie prezenty, prezenty rzucajcie pomysły dziewczyny :-) u nas wygląda to tak:
brat golarka (nudaaa)
bratanica zjeżdżalnia, (ciągle tylko o tym mówi)
mama telefon
i koniec pomysłów :-( a bratowa, tato, moje chrześniaki buuuu nie wiem :-(
 
Do góry