reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Wy tu o brukselce a ja własnie ogladam Wiem co jem wiem co kupuje i mowia o zielonych warzywach min brukselka haha...

U nas ok ogólnie musze sie wdrożyć i na bierzaco pisac ;))
 
Witam wieczorową porą;-)

I co Kasia, kupiłaś coś dla babci?

Kurcze, czekam na odpowiedź od fryzjerki, czy będzie mogła wpaść mi włosy zrobić. Jak nie będzie mogła to leżę i kwiczę:-(. Dziewczyna super balejaż robi i w sensownej cenie.
 
Czesc z wieczora...dzien jakos zlecial,obiad u babci,potem spacer na tance z Wiki,jakies zakupy i o 18stej w domu zladowalismy ;-)

M w pracy dzien i noc...jutro za to wolne ale pojedzie robic remont ;/


Nieeee nic nie kupilam wrrrr!!!
 
Witam

Weekend czas zacząć.

Sali ja nie kupiłam jeszcze ale mam zamiar właśnie. Tylko nie wiem kiedy uda mi się wybrać do h&m, bo tam są te spodnie o których pisałam.:tak:


Kasia i jak z prezentem? A może jakiś krem do twarzy, czy dłoni, Ładna haftowana chusteczka do nosa, może ciepłe kapciochy jakieś... Nie wiem jaka jest Wasza starsza pani, co lubi, w czym gustuje.
 
reklama
Do góry