reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

I ja się witam:)

Olas juz w przedszkolu. Dzisiaj babcia odprowadzala. Chętnie pobiegł do sali. Wczoraj było ok. Tylko skubany nic nie chce opowiadac jak było :) wiec na siłe nei wypytuję. Jutro mamy zaberanie informacyjno-organizacyjne na 16.30 to moze cosik sie jeszcze wiecej dowiem:)

Pięęęękne słoneczko:) oby takie popołudniu było to pójdziemy na plac zabaw:)

Wronka będziesz chodziła na zumbę??? Ja wczoraj poszłam a facet mówi, ze zajecia zaczynaja sie od środy:baffled: w grafiku było ze od wczoraj eh no nic

Miłego dnia
 
reklama
Wronka będziesz chodziła na zumbę??? Ja wczoraj poszłam a facet mówi, ze zajecia zaczynaja sie od środy:baffled: w grafiku było ze od wczoraj eh no nic

Miłego dnia

Nie, na razie zumbe odpuszczam, bedę w domu ćwiczyć z Chodakowską:-)

I ja się witm ;-)

W niedzielę dopiero z działki zjechaliśmy, od razu pieć pralek poszlo no i sprzatanie, przygotowywanie książek do szkoly itd. Na nic czasu normalnie. Dobrze ,ze jeszcze mam urlop do konca tygodnia.

Dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę, ze dzieci chetnie do przedszkola chodzą. U Nas wczoraj w miarę, tzn. entuzjazmu nie było, ale szedł dość chetnie. W sali już niestety stanął i co prawdą nie plakał, ale stal jak taka sierotka i nie wiedzial co ze sobą zrobić.

Dzisiaj niestety maskra.Już wczoraj czułam ,że będzie źle, bo cały wieczór mi mowił ,że on nie chce już chodzić do przedszkola, ze chce zostać z mną i prosil bym nie chodziła do pracy. Jakoś mu tlumaczyłam, ale po paru minutach znowu to samo. Byliśmy kupić wyprawkę to się cieszył ,ze ma nowe kredki i farbki do przedszkola, a po chwili znowu ,ze nie chce isć jutro... Rano wstał i nawet chetnie sie ubierał, jeszcze pilnował bym wyprawkę zabrała
biggrin.gif
, później z Wercią szli dumnie z plecaczkami za rączkę. Jednak w szatni jak ubraliśmy kapcie juz zacząl się we mnie wlepiać i się zaczęło. Do sali jakoś doszliśmy ale tam to już zaczął płakać, pokazalam mu jak dzieci się bawią (nie liczne bo reszta ryczała), jakie fajne są zabawki, ale nic to nie dawało był płacz i prośby bym została. W koncu stwierdziałam, ze nic nie wskóram, podeszła Pani przytulila go a ja dalam szybkiego buziaka i wyszłam, kątem oka tylko widziałam jak się Pani wyrywa i słyszalam jak płacze. Jak tylko drzwi sie zamknęły sama wybuchnęlam rykiem i nie moglam się opanować. Ech będzie cięzko, w porównaniu do Werci, B jest strasznym wrażliwcem i "mamusi synkiem". Jutro T się zaofiarowal ,ze go zaprowadzi, może będzie troszke lepiej.
 
Witajcie!
Wczoraj padłam z bólem głowy, nie cierpie wiatru!!!

Super jak dziecko chętnie idzie do przedszkola, za Boryska kciuki zaciskam aby mu się spodobało!
Martyna po roku czy dwóch nie chciała juz chodzić bo niby nudno było i wszystkie książki zna na pamięć :-D Jako stary przedszkolak fochy robiła, że w kuchni ją słyszeli :tak: Innego dnia jak się cos spodobało to foch, że do domu trzeba wracać, hehehheh.... Dziś rodośnie poszła do szkoły, ale zjanąc życie za kilka dni będzie gorzej.
 
HEj:)
Przepraszam, że jak zwykle wyskakuję jak Filip z konopii, ale mam dla Was po prostu informację o ciekawym wydarzeniu :)

Dużo mam mówi, że w Bydgoszczy mało się dzieje, a ja czasem mam wrażenie, że dużo się dzieje- tylko mało o tym słychać - sama tak mam, że dowiaduję się już po i potem żałuję, więc jeśli Wy też tak macie - to zajrzyjcie- może te warsztaty akurat przypadną Wam do gustu:)

Może ktoś słyszał o nowo otawrtym centrum Jogi dla mam i dzieci- zajęcia prowadzi od jakiegoś czasu wyjątkowa mama - Agnieszka Tomas Makowska - chciałam ją troszkę zareklamować - bo uważam, że warto - tym bardziej, że już w ten piątek odbędą się u niej ciekawe warsztaty - koszt to tylko 20zł - a zobaczcie co macie w tej cenie -

mam nadzieję, że jak wrzucę linka, to będzie widać:)

warsztaty - www.jogaklub.bydgoszcz.pl


jakby co-

zapytania i zapisy bezpośrednio u Agnieszki:) - wszystko znajdziecie na stronie:)

Polecam - jako mama z Bydgoszczy:)

a jako mama Viola - witam się wrześniowo:)
 
Dzien dobry :-)...rzeski poranek dzisiaj ale dzien bedzie calkiem calkiem,oby tylko tylko nie wialo bo i ja cierpie zawsze na mega bol glowy przy takim wichrze.

Siedze od dwoch dni mysle co Wiki kupic na urodziny,wszyscy dzwonia i pytaja a mi pomyslow brak.W piatek bedzie torcik a w sobote mialam jej zrobic impre dla kolezanek ale ciotka w ramach prezentu zabiera ja na wycieczke do Torunia itd wiec przelozymy na za tydzien a wekendos na dzialce spedzimy :tak:.
 
I ja się witam:)

Krolcia brawa dla dzielnego przedszkolaka :-) u nas tez Olas chętnie maszeruje. Dzisiaj zostaje juz do 14 :)

Kasiulka ja nie pomoge co do prezentu.. sama mam dylemat bo w sobote jedziemy do D chrześniaczki na 7 urodziny a prezentu nadal nie mamay... ba nawet pomysłu nie ma:baffled:

Vikiigus fajne te zajęcia ale niestety godzinowo dla mnei lipa...
 
Karola dzieki :) juz jej kupilam...teraz w sumie zaluje bo moglam dac pomysl komus innemu a ja zawsze cos na sile wybiore ;)

Viola no super ale ja godzinowo tez do d**y ;/
 
reklama
Hej hej!

A ja dzisiaj jakas taka zabiegana jestem,Wiki na 8 poszla,po drodze kupilam tylko chlebus a teraz sie zbieram z Matim na rower i reszte zakupow zrobic trza,potem po Wiki i bedziemy robic srenik na zimno bo dawno nie jadlam a jutro babcie przyjda do wnuczki ;)

Karola taaa zyc nie umieierac :)...trzymam kciukasy za pracke!
 
Do góry