reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

helllo :)

moj chodzi chetnie, czasem nawet buzi nie dostane bo leci do dzieci sie bawic. je super nawet dokladni prosi wiec ufff :)

a ja kozystam z polowicznej wolnosci i chodze na joge z dadulcem :p i mi bardzo fajnie jest ;)

jutro jade na ostatni dzialkowy weekend ... jak mi te wakacje przelecialy - SZOK juz sie zimy boje :/

a jak juz zagladam to plisss głosik :*
Historia | Mobilne biuro mamy, wygraj swoje mobilne biuro
 
reklama
Hej!

Aga przyjemnosci :) my tez smigamy i pewnie bedzie to ostatni weekend jesli chodzi o spanie :/

A my dzisiaj swietujemy,czekam na ciocie,babcie i prabacie...sernik zrobiony,Wiki sobie zazyczyla,slodkie inne tez i kawa jest takze popoludnie zapalnowane ;)

Karola a Ty gdzie?? Sie dzisiaj z ranca nie meldowalas :p??!!
 
Ostatnia edycja:
Witam w weekendzik:) Pogoda superowa, zaraz wybywamy na grilika i winko. Wczoraj po zebraniach w przedszkolu lżejsza o 200 stówki jestem :angry: bezpłatna edukacja, wyrównanie szans itp.
Dziewczyny a możecie powiedzieć w jakich zawodach szukacie pracy?? Życzę Wam powodzenia i trzymam mocno kciuki bo nie jest łatwo na rynku teraz niestety:no:
 
Muszka przedszkolna jak i szkolna-bezplatna,ciekawe kto to wymyslil :/...ja zebranie w srode tez kasy pojdzie echhh...

Ja nigdy nie pracowalam wiec mnie to juz w ogole bedzie mega ciezko...a nie pochwalilam Wam sie ze bede ciocią :) kuzynka po 10 latach zaszla sie udalo,ciesze sie bardzo:) i tak po cichu mysle czy moze uda mi sie u niej w sklepie monopolowym troche popracowac jak juz nie bedzie mogla,sie okaze...

Milego wieczorku
 
Ostatnia edycja:
Hejka

Dzień zarobiony. Zakopałam sie w drutach he he, robię kolejny już sweterek. Poprzedni z ptaszyskami dla młodej od szwagierki na urodziny będzie. Teraz ma być kucyk pinkie pie dla małej dziewczynki. Zobaczymy czy się uda.

Ja też ciocią będę:-D:tak:! Braciak zmalował bejbika. Prawdopodobnie dziewczynka ma być. Okaże się na kolejnym usg, czy potwierdzą, a w najgorszym wypadku dopiero w lutym się dowiemy:-p he he.

My potrzebujemy teraz więcej kasy. Dwa przedszkola zeżrą nas strasznie, więc generalnie przyjmę każdą pracę, która przyniesie jakieś pewniejsze pieniądze. A jeśli miałabym wybierać branżę, to coś związane z roślinnością. Sklep z zielskiem, jakaś praca na szklarniach przy kwiatkach. Lubię bebrać się w ziemi i zielsku:-D he he, no i zamiłowania skromnie muszę przyznać, ze mam całkiem niezłą chyba wiedzę jeśli chodzi o rośliny doniczkowe. Uwielbiam zielsko, w domu mam dżungle niemal we wszystkich pomieszczeniach i cały czas coś przybywa i co chwilę mam nowe chciejstwa.:baffled::rolleyes:

W drugiej kolejności to opieka nad osobami starszymi. W tym pracowałam przed ciążą z Mateuszem. Ciężka praca ale niezwykle satysfakcjonująca.
 
Oj się dzieci sypią ja też będę ciocią, mój brat będzie miał drugie dziecko mają już Zosieńkę, która ma 2 latka, kochany z niej szatan hihi. Niesamowite dziecko jak mądra i kochana tak uparta i mało grzeczna hihi. Czasem jak tekstem rzuci to sikamy ze śmiechu.
A moja gwiazda już prawie 4 m-ce jak ten czas leci, już taka fajna jest uśmiecha się troszku sobie gada:-)
 
Moja gwiazda DSC03213p(1).jpg
 

Załączniki

  • DSC03213p(1).jpg
    DSC03213p(1).jpg
    58,3 KB · Wyświetleń: 39
Olka Twoja Gwiazdeczka piękna. Dziewczynki czyli Karola będzie uprawiać roślinki a Kasiulka zajmie się ich reklama ,marketingiem i sprzedażą :) Życzę wam szybkiej realizacji planów i żebyście znalazły satysfakcjonującą pracę. A słyszałyście o tych unijnych programach aktywizacji zawodowej kobiet wracajacych po wychowaniu dzieci??? Proponują różne kursy zawodowe, nie wiem na ile to działa i jakie trzeba mieć "plecy" żeby skorzystać ale myślę że warto się zorientować. Pozdrawiam
 
Dziewczyny pytanie może z tych raczej bardziej dziwnych :-) Zamierzam wrócić do pracy dopiero za rok ale cały czas się zastanawiam kiedy powinnam ruszyć z poszukiwaniem opiekunki dla naszej panny, podpowiecie mi coś?
 
reklama
Witam
Olka mała jest urocza:tak:! Z opiekunką nie pomogę. Sama siedziałam z dzieciakami.

Małe odstawione do przedszkola z uśmiechem i radochą, że W KOŃCU!:-D Przez weeka był zawiedziony, ze do przedszkola nie idzie:-D

W weekend za to wpadł do nas brat ze swoja dziewczyną. Przyjechali z Holandii na urlop, no i młoda chyba już tam nie wraca. Pyszczy na tamtą służbę zdrowia a w zasadzie na to jak ciążę tam prowadzą i chce na spokojnie tutaj w Polsce do ginekologa połazić. Brat chyba wróci tam...

No nic, ich decyzje. Spotkanie za to bardzo udane! Poimprezowaliśmy lekko:tak:
 
Do góry