reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Witajcie poświątecznie ;)

obżerałam się, przyznaję się bez bicia ;))) troszkę się zmęczyłam wizytami i chodzeniem z tobołkami dla mojej gromadki hehe dzisiaj niestety długo nie pospałam bo chyba córcia z nadmiaru wrażeń żarłoczna na mleko matki się zrobiła hihi

dobra, idę obiadek dokończyć a Wy nie szalejcie z tym rozpisywaniem się ;p
 
Witam się i ja..

Te Święta jak dla mnie do najlepszych nie należały. Nudno i ciężko, nawet na spacer w niedziele z trudem wyszłam. No ale pocieszam się,że to ostatnie moje święta w ciązy...uffff:)
 
no wronka, Ty juz rzeczywiście końcówka końcówki!

nie bede oryginalna, jak napisze ze sie objadłam :-)
teraz cięzej chodzić
a jeszcze cięzej zabrac sie za jakąs pracę... :oo:

pozdrowionka
 
Wronka,

no fakt, ostatnia wielkanoc w ciąży ;))))

Iza,

nie miałaś czasu na jedzenie bo pewnie fotki pstrykałaś ;)))) udało Ci się zająca wielkanocnego złapać w kadr ??? ;p

coś ta córka mi krzyczy z sypialni, coś brzmi jak ej ej ej ... cycomanka jedna, lecę po nią hihi oby dziś całą nockę przespała
 
witam poświątecznie
u mnie wszystko zjedzone - nic nie zostało:-D apetyt poprawiłam sobie odrobiną miodówki zrobionej przez babcię M:-)
mój cycoholik odkąd zasnął o 20 to już dwa razy mnie wzywał na dokładkę:confused: i tak do 23 sobie popija a potem śpi do 5
Ignaś ostatnio ma manię na pająki i pajęczyny, niby się nie boi, ale wszędzie się dopatruje i w poniedziałek w kościele pod samym ołtarzem drze się "mamooooo zobacz jaka wielka pajęczyna":szok: normalnie myślałam że padnę:-D:-D:-D
Wronka ech te końcówki:-) pewnie będę nudna jak napiszę że już niedługo:-D:-D
 
Witaj juz w połowie pracowego tygodnia, ale zleciało.... hehehhe....

Iza,

nie miałaś czasu na jedzenie bo pewnie fotki pstrykałaś ;)))) udało Ci się zająca wielkanocnego złapać w kadr ??? ;p

coś ta córka mi krzyczy z sypialni, coś brzmi jak ej ej ej ... cycomanka jedna, lecę po nią hihi oby dziś całą nockę przespała

Heheheh...zając był za szybki, a ja za wolna :-)

Martyna jak była mała to krzyczała: "Eja, eja, ejaej..." wspominamy to do dziś i sama czasami teraz przyjdzie i tak do nas woła.

Dziś mam lenia, choc od rana zabralam się za pracowitość i próbuje cos zrobić, ale przy takiem pogodzie to ziewanie mnie zabija a ciśnienie zwala z nóg.
 
reklama
Witam i ja poświątecznie. Niestety ja wczoraj odchorowałam święta - żołądek mi wysiadł i w ogóle lało się ze mnie. Na szczęście dzisiaj już jest lepiej. Mam tylko nadzieję, że to nie grypa żołądkowo bo w sumie objawy są podobne, aczkolwiej ja jej zazwyczaj nie łapałam.
 
Do góry