reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
a u nas dzis pieerwszy ząbek!
u nas w niedzielę się pojawił :)
a jak tam nocki? u nas wszelkie próby odseparowania od cyca kończą się klęską :( Michalina ciągle śpi z nami, czasem ok 5 udaje mi się odłożyć ją do łóżeczka i dokimać jeszcze do 7 ( o ile się Ignaś nie obudzi)
Iza, super fotki, dziewczyny pięknie pozowały
 
Ostatnia edycja:
witam wszystkie bydgoszczanki :)

dopiero dzisiaj rozczytałam się w tym wątku. Razem z mężem czekamy na nasze pierwsze maleństwo. termin na 17 sierpnia.

dzisiaj idziemy na pierwsze usg 3d zobaczyć jak nasz bąbel rośnie, może uda się podejrzeć co ma między nogami :D z podekscytowania nie mogę usiedzieć w miejscu :D a maluchowi właśnie strzelił 20 tydzień. kopie jak szalony :p

pozdrawiam
 
a jak tam nocki? u nas wszelkie próby odseparowania od cyca kończą się klęską :( Michalina ciągle śpi z nami, czasem ok 5 udaje mi się odłożyć ją do łóżeczka i dokimać jeszcze do 7 ( o ile się Ignaś nie obudzi)
Iza, super fotki, dziewczyny pięknie pozowały

ja młodą juz trzeci dzień karmię tylko raz dziennie... myślę ze jeszcze z dwa dni i odstawię w ogóle... śpi jeszcze mała z nami, ale nie ma problemow z zasypianiem w łozeczku, wiec bedzie ok... problem jest tylko w tym, ze w jednym pokoju dzieciaki mi za nic nie usną, bo rozbudzają sie nawzajem :-(

andzia - witaj!
 
Andzia witaj!!!

Iza super fotki :)

No ja niestety sprzątam :D, ale już mam większość za sobą. Dziewczynki swój pokój muszą same sprzątnąć więc mi została tylko łazienka, no i od jutra już powoli biorę się za gotowanie i reszta zakupów jeszcze doz robienia została.
 
I już po USG :) Zidentyfikowano pitola, na 100% chłopak :p najważniejsze, że zdrowy, serduszko chodzi jak szalone, poza tym wszystkie układy w normie :)
 
Witaj Andzia! Gratuluje synka!

Po tak pięknym dniu pada, mam nadzieje, że rano chmurką już wody zabraknie i bedzie słonecznie :-)
Jutro zakupki i małe sprzatanko, a w piątek może zrobie dziecku wolne do środy, bo niby ferie świąteczne się zaczęły, heheh...

Gratulacje ząbków? Kto u Was dziewczyny je pierwszy zobaczył? Sa z tego powodu przewidziane prezenty :-)
 
Gratuluję zębolków !

no ja ciekawa jestem czy Pati tak samo jak Igi będzie mieć zęby tak szybko. Przed nami jutro pierwsze szczepienia w przychodni ;)

Andzia,

witaj na BB no i gratuluję synusia.

Do nas też nikt w święta nie wpadnie, ale i tak sprzątamy hehe :p

dobra, padam ze zmęczenia więc czas do wyrka, jak tylko Pati oczywiście uśnie ;)
dobrej nocki

PS Wronka - dasz radę !!!! już za chwilę, chwileczkę przytulisz swą czterokilową kruszyneczkę - ale się mi rymło ;:))))
 
hej,

byłam dziś z córeczką u fryzjera. grzecznie spędziła czas, gdy mamusia robiła się na bóstwo ;)))
z gorszych wiadomości to niestety mój synuś znów kaszle, teraz go męczy suchy kaszelek we śnie, no i nadal kataru ma pełen nochal. tragedia po prostu z tymi choróbskami ;( no cóż, zadzwonię jutro do pana doktorka...

pewnie zajęte jesteście przygotowaniami ;)))

słodkich snów
 
reklama
Agnes, a byłaś z nim u laryngologa ? mnie latami lekarze leczyli na gardło, często miałam paskudny kaszel a dopiero rok temu wyszło, że od wielu lat to wszystko przez zatoki. Może Twój maluch złapał jakąś infekcję zatok i dlatego tak się męczy, a to świństwo ciężko wyplewić :/ Suchy kaszel przy zatokach też może być, przerabiałam to osobiście :/
 
Do góry