reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Zdrówka dla chorowitków. U nas na razie tylko Agatka ciągle chora, reszta jakoś się trzyma.

My za to mamy kłopoty z kompem - najpierw przez ponad tydzień walczyliśmy z jakimś wirusem a teraz mamy problem z uruchomieniem. Nie zawsze chce się włączyć. Ech, zawsze coś.
 
reklama
Witam... kto dzis słonce schował?
Po wczorajszym miałam takie wielkie plany na dziś, a teraz nie mam siły wstać z fotele, hehhe....ale na zakupy babskie na fordoński rynek to pojadę, heehhe...

Też pamietam to dziwne uczucie - sama autem to luz ale jak 1-szy raz wiozłam Franka to tez miałam ściskanie w dołku i jakieś takie oczy dookoła głowy :cool2:.

Tego się chyba nie zapomina, moja pierwsza jazda była w szczycie z Miedzynia do Chmielnik.... pamietam tylko strach o dziecko i tiry wszędzie ;-)
 
Ostatnia edycja:
Iza u nas słońce świeci :D

Byłam nawet z Moniką kupić jej jakieś przejściowe buty. Musze też coś znaleźć dla siebie a potem jeszcze kupić półbuty Ewie.
 
Wiosna się zaczęła, a my kiblujemy w domu :dry: Byłam dziś z Oliwką po żłobku u lekarza - początek ospy, narazie jedna wielka zmiana, ale tak charakterystyczna dla ospy, że lekarz nie miał wątpliwości. Powiedział, że przed nami jeszcze wysyp. I że dobrze, że przyszłam tak szybko, bo tabletki hamujące wirusy powinny zadziałać łagodząco. Oprócz tabletek dostałam krem do smarowania zmian, no i do kontroli za 10 dni. Jedyne pocieszenie, że zdążymy się z tą ospą uporać do świąt.
Dziewczyny, które się z nami spotkały w sobotę - raczej nie musicie się obawiać, bo dziecko zaraża tylko 2-3 dni przed wysypem, ale ponieważ różnie może być, to jednak poobserwujcie dzieciaczki przez 3 tygodnie. Jeśli kogoś jednak nieświadomie poczętowaliśmy wirusem - z góry przepraszam :zawstydzona/y:
 
Zdrówka dla oliwki i łagodnego przbiegu ospy.....
Dobrze , ze teraz jak jeszcze upałów nie ma. Martyna miała ją 2 lata temu w najupalniejsze dni roku, to była masakra, miesiąc w domu, bo na slońce nie można, moczyc krostek nie można, a obsypana potwornie była.

Oczywiście nic nie kupiam, a w przedszkolu zbierali na 2 wycieczki i kasa powoli topnieje hehe...tez tak macie? Jak coś mi sie podoba to nie mam pieniędzy, jak mam to nic nie ma dla mnie.
 
Ojjjjojoj kasa topnieje zawsze ;-) nie da sie ukryc :tak:...Iza,tez tak mam ze jak jest kasa to nic nie moge dostac a jak jej ni ma to wiadomo :tak: ...od tygodnia szukam butow a ze noge mam taka jaka mam,41 :sorry2: wiec z butami mam problem od przyjecia :oo:...a jeszcze w swieta mam chrzciny i musze cos kupic a nie wspomne ze musze cos na siebie wlozyc :-D....

Kasia,to masz teraz ciezkie dni przed soba :no:...oby jakos szybko to minelo :-(...

Ja do dzisiaj sie trzese jak jade autem z dziecmi,nie wiem dlaczego ale normalnie mam serce w gardle...chyba sie juz nie nadaje...;-)

Madziara,zdrowka dla corci...ja wybieram sie w poniedzialek po buciki dla Wiki,juz to widze :szok: jak ona uwielbia przymierzanie :rofl2:...

...ja dalej smarkata i oczy mi łzawią :szok: jak nie urok to sr.....:wściekła/y:...dobra,zbieram sie jeszcze na zakupki,rano nie zdarzylam wszystkiego kupic bo bylam w Biedronce i przy kasie jak placilam to akurat wchodzila starsza kobietka i noge jej dzrzwi przyciely i poleciala prosto na sciane,uderzyla glowa,huk :szok::no:,myslalam ze juz po niej ale ambulans przyjechal szybko i sie kobieta zajeli,ale ja lekko wtrzasnieta musialm isc do domu ochłonąć :szok:...aa no i jeszcze napadli u nas na bank,tylko dokladnie nie wiem na ktory bo sa dwa w poblizu :szok::szok::szok: sie dzieje......
 
to miałaś wrażenia Kaaasiulka:szok:
my jutro idziemy szukać butów dla Ignaca, chcę mu kupić jakieś takie trzewiki, bo na adidasy to jeszcze za zimno:tak: chyba pójdziemy do focusa, bo tam i deichmann i ccc pod ręką i miejsca dużo, bo mi zawsze przeszkadza że w sklepach jest tak ciasno, nie można dziecku swobodnie przymierzyć buta:confused:
 
Witajcie.

Wiosna przyszła w koncu i tak jakos lepiej sie zrobiło. Ja dzisiaj chatke troche ogarnęłam a od jutra już generalne wiosenne porządki z myciem okien i praniem firan wlącznie. Z tym,że te okna to bardziej mąż niż ja ale może troche dam radę.

Widzę,że jakieś chorobska Was jeszcze łapią, wiec zdrowka życzę. No i dla Oliwki łagodnego przebiegu ospy.

Byłam na zdjęciowym. Iza jak zwykle jestem pod wrażeniem, piękne fotki, no a Wy bardzo sympatyczne mamusie i śliczne dzieciaczki. Muszę jednak przyznac,że mam jeszcze lekki problem aby zakumac która jest która:) Liczę więc na to,że dane mi będzie kiedys poznac Was w realu i wtedy już wszystko będzie jasne:)

Pozdrawiam:)
 
Oj, skąd ja znam ten problem z kasą. Najgorsze, ze wtedy gdy są okazje to jej nie ma.
Ja kupiłam Monice buty na Śniadeckich - to są takie wysokie trampki z polarkiem w środku - akurat na przejściowy okres. Tam jest dużo dziecięcych bucików od 10 do 40 zł. Co prawda jakościowo to pewnie na 2 m-ce max znając moje dzieci no ale jak się nie ma kasy i szybko coś trzeba kupić to cóż...

Kasiad my ospę mamy za sobą :) Ja zawsze tylko smarowałam krostki, nie dawałam żadnych leków.
 
reklama
Wronka,

uuu, blisko, blisko coraz bliżej do godziny PPPPP !!! ;)))) Moja koleżanka 3 dni temu rodziła na Markwarta i też zadowolona ;)

JJ,
co do jazdy z córcią to dupa blada ! mój mąż skutecznie odłączył poduszkę, że cosik się z akumulatorem porobiło i auto nie odpaliło. Taxi wezwałam, spóźniłam się na to usg i za karę musiałam czekać dość długo na to,żeby nas zbadali. Byłam wykończona, ale w ostatecznie wszystko się dobrze skończyło bo nie potrzeba kolejnej kontroli, bioderka cacy ;))
Auto działa już, więc z synusiem byłam dzisiaj na ostatnich zabiegach a młoda z ciocią została w domciu. Zahaczyłam w drodze powrotnej o galerię po gadżety dla kobiety karmiącej ;) udało mi się wyrwać to trzeba było skorzystać hihi z młodą narazie nie chcę tak szaleć, z resztą cosik mam przykrótkie pasy do mojego fotelika, więc mąż musi to sprawdzić, bo może źle przypinam ...

Kasiad,

szybkiego odkropkowywania dla Oliwki !

Kaasiulka,

nie jesteś sama wielka stopa ! ja też 41, a czasami tylko 40 hihi Najgorsze jest to, że takich wielkich stóp jest dużo, więc jak są jakieś nowe kolekcje w sklepach to te rozmiary szybko schodzą i zostają tylko 37 wrrr

wszyscy zakatarzeni, aż boję się cieszyć, że u nas spokój. z resztą też walczyliśmy długo z kaszlem Igiego. teraz piękna pogoda, ale może być zdradliwa. jednak korzystamy z dzieciakami ile wlezie.

powracając do wątku bucikowego, też muszę synusia zaopatrzyć na wiosnę ;) tyle, że ja z miarką jeżdżę i w domu przymierzam ;)

robi się późno, czas do wyrka ;)

słodkich snów !!!
 
Do góry