reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Iza niestety nie znam, jakoś na szczęście nie muszę chodzić.

Soppana ja na Rejtana chodziłam z Ewką i szczerze mówiąc wolałabym gdzie indziej. Idealnie jest w Juraszu ale tam się dostać to będzie ciężko. Dzwoniłam na Markwarta do Centrum Rehabilitacji - wizyty lekarskie sa na połowę maja. A ty musisz iśc do poradni czy już masz skierowanie na konkretne zabiegi?

Dziewczyny chciałabym się trochę odchudzić na wiosnę no i pomyślałam tez o jakiś ćwiczeniach. Znalazłam coś co bardzo by mi odpowiadało ale mam pytanie czy któraś z was by też nie chciała spróbować - zawsze razem raźniej. Zobaczcie
SZKOŁA TAŃCA BOHEMA - Bydgoszcz
Myślę konkretnie o Ladies Latino. Lubię taniec, z mężem to nie mam szans iśc, no a poza tym byłby to taki czas dla mnie. Zastanówcie się, może któraś by się zdecydowała :)
 
Fajnie tak potanczyc :-) tez lubie,juz sie nie moge doczekac tych sobotnich dyskotek ;-) ale jeszcze troszke....ja tym czasem mam zamiar jeszcze pochodzic na silownie jak dam rade to nawet spokojnie do czerwca.....a potem zobacze moze jakis taniec w lato ;-):-)...

Izka,ja tez Ci nie pomoge co do laryngologa,doktor do ktorej chodzimy i moge polecic jest niestety tylko dla dzieciaczkow.....
 
Ostatnia edycja:
Madzia a gdzie to się odbywa? Ile razy na tydzień? Za ile i o której heheh... nie mam czasu szukać.... Napewno fajna sprawa, jak szukałam rok temu czegoś odpowiedniego dla mojego kręgosłupu. Ale samej mi sie nie chciało chodzić.....
 
Zajęcia sa na Dworcowej dwa razy w tygodniu (wtorek i piątek) ale można chodzić tylko raz w tygodniu. Co do odpłatności to jednorazowo - 15,00, a karnety od 80,oo do 150,oo w zależności od tego czy jeden czy dwa razy w tygodniu i na jak długo (1-3 m-cy).
 
A teraz jeszcze taka informacja odnośnie spotkań od Bestyji:

Witajcie,
wspólnie z naszym partnerem firmą Johnson & Johnson , organizujemy projekt mający ułatwić mamom z rodzinami, spotykanie się z koleżankami z forum jednocześnie dowiadując się interesujących czy pożytecznych rzeczy.

Chcielibyśmy by każde spotkanie miało temat.
Pierwszym tematem najprawdopodobniej będzie "Masaż" niekoniecznie tylko niemowląt, może też starszych dzieci czy dorosłych.

Wykłady będą zamykały się w 15-30 minutach. Mogą trwać dłużej jeśli temat wam podpasuje i bedziecie miały do prowadzącej osoby pytania.
Nie chcemy jednak byście na takim spotkaniu nie miały później czasu na swobodne babskie ploteczki a szacujemy ,że spotkania -szczególnie te z młodszymi dziećmi - trwają przeciętnie 2-3h.

Przewidujemy także warsztaty np "chustowanie" , "joga - także z dziećmi" , może cos bardziej artystycznego jak "decoupage".
Tego typu warsztaty będą dłuższe około 1-2h. Bedziemy się starali również zapewnić kogoś do opieki , podczas spotkań angażujacych bardziej mamy niż maluszki. Mile widziani sa tatusiowie oraz osoby, które jeszcze nie piszą na naszym forum.

Na spotkaniach może się pojawić ktoś z administracji babyboom.pl oraz J&J

Za udział nie płacicie, nikt nie będzie też zmuszał was do zakupu czegokolwiek.

Spotkania w zależności od tematu będą sie odbywały w szkołach rodzenia, salach zabaw i innych przyjaznych miejscach.

Byłoby nam miło gdybyście po spotkaniu zechcieli zamieścić krótką relację , może z kilkoma zdjęciami w specjalnym portalu , który uruchomi J&J.

Przemyślcie proszę czy tego typu spotkania Wam odpowiada , jeśli tak potwierdzcie chęc wzięcia w nim udziału.
A może macie pomysł na inny temat, co by Was interesowało?. Jeśli będzie to w naszych możliwościach postaramy sie takie spotkanie dla Was zorganizować w przyszłości.

Pierwsze terminy wyznaczamy na już :biggrin2: czyli marzec.


U nas zapewne takie spotkanie będzie dopiero w kwietniu, ale pytanie czy jesteście w ogóle zainteresowane, jaki termin by wam odpowiadał, jakie miejsce. Akurat będę organizatorem u nas w Bydgoszczy i muszę zgłosić wcześniej ile jest chętnych osób - na spotkanie można przyjść samemu, z dziećmi, z mężem :)
 
Zajęcia sa na Dworcowej dwa razy w tygodniu (wtorek i piątek) ale można chodzić tylko raz w tygodniu. Co do odpłatności to jednorazowo - 15,00, a karnety od 80,oo do 150,oo w zależności od tego czy jeden czy dwa razy w tygodniu i na jak długo (1-3 m-cy).

Raz na tydzień we wtorek to może i bym poszła, sama nie wiem.. a Ty Madzia kiey być szla?
Może jeszcze ktos by się zdecydował?
 
Iza niestety nie znam, jakoś na szczęście nie muszę chodzić.

Soppana ja na Rejtana chodziłam z Ewką i szczerze mówiąc wolałabym gdzie indziej. Idealnie jest w Juraszu ale tam się dostać to będzie ciężko. Dzwoniłam na Markwarta do Centrum Rehabilitacji - wizyty lekarskie sa na połowę maja. A ty musisz iśc do poradni czy już masz skierowanie na konkretne zabiegi?
Ja mam skierowanie do poradni i dopiero na podstawie rtg będą konkretne zabiegi
a te warsztaty - ciekawa sprawa, myślę, że zobaczymy jak nam wyjdzie to sobotnie spotkanko, bo same wiecie jak to z dzieciakami ciężko zaplanować coś do przodu:confused:
mój amarylis ma już 6 pięknych kwiatów a tu dalej zima:baffled:
 
Zajęcia sa na Dworcowej dwa razy w tygodniu (wtorek i piątek) ale można chodzić tylko raz w tygodniu. Co do odpłatności to jednorazowo - 15,00, a karnety od 80,oo do 150,oo w zależności od tego czy jeden czy dwa razy w tygodniu i na jak długo (1-3 m-cy).

hmm, brzmi interesująco ;) skłaniam się ku temu pomysłowi, myślę, że to dobry początek do odzyskania swojego ciałka ;) godziny też przyzwoite, wieczorem chyba korków nie ma to sobie szybko dojadę, ale ja to raczej po świętach bym chętnie poszła, zdążę zakończyć wspaniały połóg no i musiałabym córkę nauczyć pić z butelki co bym mleczko ściągneła i zostawiła mężusia ze stadkiem ;)

co do warsztatów to też może być ciekawe, zwłaszcza jeśli można się na nie udać z dziećmi ;)
 
reklama
Dołączam do tych zmagających się z kregosłupem. Ja od przyszłego wtorku ruszam na zajęcia w sport factory pod tajemniczym tytułem zdrowy kręgosłup

Celem tych zajęć jest zapobieganie oraz usuwanie dolegliwości bólowych kręgosłupa, poprzez wykorzystywanie starannie dobranych ćwiczeń wzmacniających, rozciągających, mobilizujących i równoważnych. Zajęcia dla wszystkich, zwłaszcza dla osób o siedzącym trybie pracy.


tak to reklamują, zobaczymy jaki będzie efekt.

Spotkanie z J&J może być fajne, żałuję, że tym raze nie mogę się z Wami spotkać, ale w weekend prypadają 4 urodziny Majki więc gości trzeba zabawiać.

Dla zainteresowanych w tą niedzielę w filharmonii są specjalne koncerty - dla kobiet w ciąży i dzieci, rezerwacja biletów z tego co wiem telefoniczna.
 
Do góry