reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

miejmy nadzieję, że mój duet nei postanowi mamusi budzić o 6 ;) jak wrócę do pracy to co innego ,ale teraz to nie bardzo mi sie podoba taka wizja hehe dzisiaj akurat niunia od 5 do 6:30 nie spała, więc już byłam przerażona, że Igi o 8 będzie na nogach a ja jak zwłoki będę się snuć po domu. Młoda została w moim łóżku i w końcu usnęła, nie wiem która z nas szybciej ;) i obudziłam się o 9:30. Mój syn zrobił dziś promocję hehe

pogoda dzisiaj już była mniej spacerowa, bo zmroziło mi twarz i zazdrościłam Patrycji, że nie leżę razem z nią w wózeczku, w ciepełku...

no mężulek wrócił z pracy i malutka się obudziła ;) ale się zgrali ;)
 
reklama
JJ dzięki za podpowiedź:tak:, tak myslałam że z nastaniem dłuższych dni, zrezygnujemy ze spania w dzień, bo maluch przesypiałby najlepsze godziny na spacer,
a teraz mam motywację większą;-)
 
Hejka :-)

....i mamy znowu zime :no:snieg sypie :szok:...a my dzisiaj z Wiką na basenik idziemy :-) i bedziemy plywac :-)....a tak ogolnie to zle spalam,chyba :no:,nie moge glowy pochylac w dół i w klatce mi jakos dusi :no::-(,zaleta taka ze juz dzwonilam do M i zapowiedzialam ze bedzie mial poobiednie sprzatanko mieszkanka bo ja sie nie ruszam :tak:;-) nawet nie protestowal :baffled::-D...

Miłego weekendu :-)
 
Kaasiulka,

uu to brzmi nieciekawie. mam nadzieje, że już lepiej z tobą.
ja musiałam zrezygnować z basenu z młodym, poczekamy do następnego kursu za 2mce. a mi z kolei prawa ręka,ramię i wszystko siadło ... ;( nie wiem jak mam funkcjonować, narazie posmarowana zostałam maścią ...

miłej niedzieli ;)
 
Wiecie co,nie wiem co to jest :no: jeszcze mnie boli od soboty :szok: nie moge glowy pochylac i lopatki cos nie teges :wściekła/y:,chcialam popoludniu isc na silownie tylko pytanie czy dam rade wrocic do domu :-D...
...sypiemy sie,nie ma co,rety a co to bedzie za kilka lat,upssss...

....kawka jest :-) ciacho tez :-) zara zawita kumpela :-) i nasze swieto bedziemy oblewac :-D...

Pozdrowionka :-)
 
Kaasiulka a może ty masz coś z kręgosłupem szyjnym? Takie bóle występują przy dyskopatii. Miałaś robione jakieś prześwietlenie?

U mnie Ewka się rozłożyła, Monika tez znowu kaszle i pociąga nosem. Znowu choróbsko nie chce nas opuścić :(
 
Madziara,od ponad 10 lat nie mialam robionego przeswietlenia :no:...mam problemy z plecami od zawsze,plaskostopie,maly garb i zle ulozenie lopatek,cala podstawowke chodzilam na korekcyjne i rozne inne cwiczenia ale potem w sumie nikt tego nie przypilnowal i o tak wlasnie rozeszlo sie po kosciach :-( do tego jeszcze ciaze daly mi popalic...wiem ze musze sie wziac za te wady ale pewnie puki daje rade,chodze i nie cierpie az tak to......

Zdroweczka dla dziewczynek :-):-):-)
 
Madziara,od ponad 10 lat nie mialam robionego przeswietlenia :no:...mam problemy z plecami od zawsze,plaskostopie,maly garb i zle ulozenie lopatek,cala podstawowke chodzilam na korekcyjne i rozne inne cwiczenia ale potem w sumie nikt tego nie przypilnowal i o tak wlasnie rozeszlo sie po kosciach :-( do tego jeszcze ciaze daly mi popalic...wiem ze musze sie wziac za te wady ale pewnie puki daje rade,chodze i nie cierpie az tak to......

Zdroweczka dla dziewczynek :-):-):-)

po tym co przeczytałam to normalnie bym ci klapsa dała ! nie mozna zaniedbywac takich rzeczy, moja mama ma praktycznie caly kregoslup do wymiany, kazdy dzien dla niej to wyzwanie i walka z bolem, nie daje sie, jak moze to korzysta z zabiegow rehablitacyjnych, regularnie stara sie wyjezdzac do takiego osrodka, w ktorym zawsze ja troszke podreperują, tylko po to, aby nie da się kroić, bo może skończyć na wózku. a ty tu olewasz swoj kregoslup, ktory ma cie jeszcze nosic przez wiele lat ... ech...

dobra, koniec wykładu ;)

mówcie do mnie kapuściany cyc, wczoraj w przypływie głupoty chyba przeziębiłam sobie jedną pierś. w nocy się zaczęło, dreszcze, niesamowity ból i tak teraz sobie siedzę w łóżku z okładem z kapusty ... już mną nie telepie bo ibuprom działa, kapusta i mój mały ssaczek sprawiły, że już jest troszkę lepiej. normalnie dziś mialam ochotę rzucić karmienie piersią, ale kto mi pomoze zrzucic zbedne kg jak nie moja córka ;)))

miałam iść dzis na pierwszą wizytę do poradni, no ale przesunełam na czwartek, bo dzis nie bylam nawet w stanie zając się sobą, a co dopiero wyjsc gdzies, ubrac siebie i mloda i pchac wozeczek ... od tego leżenia w łózku sa tez pozytywne efekty, bo wreszcie cudem dodzwoniłam się do intercoru ws bioderek !!!! nie wiem jak tam pracuja, ale na pewno aparat telefoniczny omijają szerokim łukiem, bo nikt nie odbierał, a telefonowałam w różne dni o różnych porach. tak wiec 17 marca mamy termin ;) pewnie zalecą szerokie pieluchowanie ...

kurczę, ale jestem osłabiona, normalnie czuję jakbym cos piła ... a tak poza tym, to :
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
witajcie Bydgoszczanki..

Wszystkiego Najlepszego Z Okazji Naszego Swięta

Ja tylko na moment, bo ta końcówka ciąży daje mi strasznie popalic. Mam problemy z chodzeniem a nawet leżeniem bo z bku na bok trudno jest mi się przekręcic, prawdopodobnie spojenie mi się rozchodzi, oby nie, ale tak czuje bo ból, jakby mi ktoś imadłem kości rozwierał. Jutro mam wizyte u gin, więc mam nadzieje,że się dowiem co i jak.

Zdrówka dla chorowitków:tak:
 
reklama
Do góry