reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Co do reklam to faktycznie czasami mozna oszalec,dobrze ze moja Wika sie nauczyla i mowi : mamo,jak kiedys bedziesz miala wiecej pieniedzy to kupisz mi.......

Kupilam mlodemu lozko turystyczne i w koncu mam spokoj bo to co on wyrabiał w lozeczku :szok: glowa obita,nogi wkladał w szczebelki,musialam mu zmienic bo by sie dzieciak normalnie poobijal a ja nie moglam nic zrobic jak go wsadzalam bo zara byl ryk...teraz mam cisze niech sie kula ile chce o !

....ja tez odkad urodzilam dzieciaczki to zmarzlaczek jestem :tak:;-) chyba mi zabrały ciepelko,trzeba sie dzielic co nie :-)...czapki nie nosze ale kaptur owszem,problemy z zatokami to dla mnie dluga droga szczegolnie ze dalam juz raz sciagnac i to byl najglupszy pomysla w moim zyciu :sorry2::no::wściekła/y:....przez ten kaptur to od tygodnia szukam plaszczyka i normalnie mam juz dosc bo duzo jest bez kaptura a jak z kapturem to cena taka ze chyba sa chorzy :no:,jutro jeszcze odbije na gielde ale sie kokosow nie spodziewam :-(....

No a my po szczepieniu,wszystko poszlo gladko a balam sie strasznie ze znowu do jego odechu sie przyczepia ale niiiie,ufffff.....jakiez było moje zdziwienie,pediatra kazala zaczac malemu wprowadzac jarzynki bo konczy 4 miesiac i nie patrzec na to ze karmiony piersia :szok::confused:....podalam malemu wczoraj łyzeczke i nawet,nawet bylo chyba smaczne :-)....

Agnes,szerokiej drogiiiiiiiiii i przyjemnosci :-):-):-)....
 
reklama
Ja dzisiaj siedzę w domu - nerki mnie pobolewają i na dodatek mam kaszel i katar. W ogóle to byłam już u urologa - popatrzył na wyniki, powiedziała że nie są zbyt dobre, dołożył lek i kazał przyjść za miesiąc. Na moje pytanie czy to piasek powiedział, że może być piasek ale niekoniecznie. Czyli wiem tyle samo co przed wizytą.
Poza tym to mi się Agatka rozłożyła - w nocy 38C i leży cały dzień. Zobaczymy czy zwalczy czy się z tego coś wykluje.
 
Kaasiulka,

dzięki, droga szeroka była i przejezda. od 30 minutek jestem w domku, chłopaki się usypiają a ja zaraz wskoczę w piżamkę i wełniane skarpety :tak: i będę leżeć na kanapie ...

Madziara,

Biedactwo, chora i jeszcze Ci się szpital szykuje w domku :-( Trzymam za Was kciuki dziewczyny :tak:

o rety , zaraz mi chyba brzuch eksploduje, taki napięty że szok :szok: kurna, młoda matce skórę naciąga ... :eek::cool:

miłego wieczoru
 
Witajcie....

Dziecko odstawione, koła zmienione więc czas na odpoczynek z przywiezionymi rogalikami, które ciocia sama dzis piekła... nie wiem ile ich zjadłam ale cały czas mi mało i tez chyba exploduje od nich :-)

Agnes siostra Iza to też skorpionek?

Madziara zdrówka życze!!!

Moje dziecko tez kochane co do marudzenia o zabawki, ale jak juz sobie cos upatrzy to strach o cene pytać, heee....
Widziałyście ta reklame Szokujący spot policyjnej kampanii - zobacz film - Wiadomości - WP.PL wczoraj około północy ją pierwszy raz zobaczyłam i stracha dostałam jakbym horror ogladała, mam nadzieje że nie będa jej emitowac jak dzieci jeszcze nie spią.
 
Widziałyście ta reklame Szokujący spot policyjnej kampanii - zobacz film - Wiadomości - WP.PL wczoraj około północy ją pierwszy raz zobaczyłam i stracha dostałam jakbym horror ogladała, mam nadzieje że nie będa jej emitowac jak dzieci jeszcze nie spią.
Przeraża jak mało co, ale ma w końcu trafiać do tych, którzy nadal nie rozumieją że nie są sami na drodze. Dziś z kolei w wiadomościach widziałam gościa, który po pijaku wjechał w grupę ludzi, co się okazało, już wcześniej był w więzieniu za to samo, odebrano mu prawo jazdy i zginął jego pasażer. Chociaż do takich to już pewnie nic nie trafi. Oby tylko puszczali to o dpowiedniej porze, bo tak jak mówisz - do dzieci to trafiać nie powinno
 
reklama
Do góry