reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

A ja wlasnie po wizycie u fryzjera i co mi wyszlo :szok::-D nie chcialo mi przyjac blond pasemek,niby wina hormonow :confused:,to zrobilam sobie czekolade ;-) i wyszlam ze tak powiem czarna mamba :-D...teraz musze sie przyzwyczaic do tej zmiany :tak:;-)...dobra,karmie malego i spadam na szczepienie........cmokaski :-):-):-)
 
reklama
Renifer,

no to powodzenia w tym wielkim dniu Wiki :tak:
dzięki za info, co do wielkości wanienki to znalazłam taką w kosmicznej cenie, jakiejś włoskiej firmy CAM, która ma niby opcje dla dzieci od 0-6, a potem po drugiej stronie 6-12, gdzie jest pozycja siedząca. Mi by zależało tylko na takim czymś do mycia do 6-7mca póki nie będzie siedzieć samodzielnie, bo potem to i tak chlapią i nie będę raczej myć w pokoju :cool: My raczej myjemy wspólnie, tylko w wyjątkowych sytuacjach musiałabym to robić sama.

A ten drugi przedmiot to taki przenośny przewijak ? Jak to się nazywa? Bym sobie wymiary oblookała ;-)

Normalnie mam dziś ochotę wybiec do sklepu z art dziecięcymi i zrobić zakupy w stylu pościeli, powłoczek itp artykułów :-p ale najpierw popłacę rachunki a potem się zastanowię co mogę w tym mcu sprawić dla niuni (czyt. dla własnej radochy) :happy2: postanowiłam rozbić te zakupy na raty: listopad/grudzień/styczeń :tak:

Karcia,

córeczka może być duża, tylko zeby mamusia nie była hihi
 
Witajcie....

Nie zadroszcze picia glukozy, miałam podejrzenie cukrzycy i piłam kilka razy ten "specyfik" po 75 brrr.... najgorsze wspomninie ciąży ;-)

Zdrówka dla wszystkich, pogoda dziwna taka bakteryjna, a juz myslałam wczoraj ze przyjdzie zimno i wymrozi zarazki..... przydałoby się!

Wczoraj dostałam jednrazówke persila pocztą,Martyna go ogląda a potem pyta:
Mamo kupimy proszek "E", wypierzemy i zobaczymy czy na pranie mucha nie usiądzie jak mówia w reklamie
icon_lol.gif

Padłam a potem tłumaczyłam co znaczy ze "mucha nie siada"
icon_razz.gif
 
Kaasiulka,
mhm, czarna mamba, powiadasz ? ;-) no to całkiem fajnie musi to wyglądać.

FotoIza,

tak, nasze dzieci uczą się z reklam, mój często biega i gada o tym głodku z reklamy, woła "metoda na głoda" hehe

a ja dziś w tę pogodę zafundowałam sobie 3h postój w kolejce do wymiany opon :eek: dobrze, ze wziełam kolezanke ze sobą do towarzystwa bo chyba bym tam oszalała :szok: dodatkowo, podwyżka kablówki i malutka za prąd :dry: ale za to miałam nadpłatę to w tym mcu luz :tak: taki miły ten czwartek ...

po tym postoju to jeszcze czuję, że mi w stopy zimno :-( głodna jak wilk wpadłam do domu i już posiliłyśmy się z małą :-D teraz jakaś herbatka na rozgrzewkę. niby juz tego wiatru nie ma ale ta wilgoć troszkę daje w kość.

zdróweczka !

Karcia,

a ja dziś mam wychodne :-p umówiłam się na długo oczekiwane ploty z koleżanką, chłopaki zostają w domu a dziewczyny wychodzą :-)
 
Agnes udanego wychodnego!

Ciepło się dzis jakos zrobiło i niby tak do połowy przyszlego tygodnia ma być!
Ja i tak czekam juz na wiosne :-)

Kupiłam dzis dziecku proszek "E" i bedziemy testować na muchach :tak:
Reklamy to jest cos strasznego, nasz upatrzyla sobie kucyka pony i dzis widziałam go w Auchanie za......... niecałe 200zł :szok: Gwiazdor taki bogaty w tym roku nie będzie bo mamusia na obiektyw zbiera :-p
 
Iza,

wychodne całkiem miłe :tak:

nasz jeszcze nie zgłasza takich życzeń :tak: zobaczymy co dalej ... :-D no tak, domyślam się, że obiektyw może troszkę kosztować. Mój mąż wymyślił sobie na gwiazdkę mini studio, żeby mógł chyba nam sesje rodzinne robić :blink: wiesz, taka parasolka i coś tam jeszcze :dry:

dobra, idę umyć synusia, bo mąż dziś zajmuje się montażem ostatniej części blatu i zlewozmywaka :-):happy2:
 
Agnes super, widze że mąż tez lubi fotografować? W jakim systemie siedzi?
Też mamy zestaw lapm w tapczanie i czekaja na lepsze czasy, bo w przyszłości myśle o własnym studiu.... marzenia!
Ja za ten obiektyw miałabym własny samochodzik he....
W końcu usiadłam do komputera po całym dniu a dziecko jeszcze nie spi :no: jutro jedziemy na wies a popołudniu zawozimy córcie do dziaków na noc bo będa tam kuzynki i załatwia dziadką atrakcyjny weekend :-D już się boję, he...
 
Iza,

jeśli masz na myśli aparat to Canon 40D , ale on to tak bardziej z doskoku ;-)
najpierw narobi zdjęć, a potem leżą na karcie, albo jedziemy na imprezkę i żadnego nie zrobi :-D bo zapomni hihi

a ja znów mam zgagę :wściekła/y:

za to mój syn dzisiaj praktycznie sam zasnął, bo co chwilę wychodziłam z pokoju, jak zawołał to szłam go pogłaskać i zapewnić, że jesteśmy obok no i tak jakoś zasnął. oby mu tak zostało i tak jak poprzedniej nocy spał u siebie, bez łażenia do nas :-D

byliśmy dziś u pulmonologa z młodym, dostaliśmy narazie flixotide 2 inhalacje dziennie i kontrola w styczniu. mamy zaczekać do ukończenia 3 r.ż. i wtedy będziemy robić szczegółowe testy z krwi.
 
Jeszcze nie spisz? Myslałam że sama tu jestem ;-)
Canonki też są fajne, ja mam nikona ale kupując teraz bym sie zastanowiła bo canon ma lepsze obiektywy, ech.... ja znowu swoje, jedno co dobre to mój mąz też maniak foto i razem sobie prezent możemy zrobić tylko wczesniej kredyt, hi...


Zgaga - wspólczuje.... w ciązy nie miałam, ale ostatnio mnie złapała i byłam w szoku że to takie brzydactwo, bleee.... i nic na to nie pomaga :no: chyba że leki!

My od wczoraj nie mielismy czystej wody, pranie robiłam nie wiedząc z żółtej, jedno co dobre że jest jesień i mogłam wyjść w czapce bo włosy nie były umyte z braku wody :cool2: a w sumie to kocham nosic czapki bo zmarźlaczek jestem stary i juz wiekowy :-)
 
reklama
o kurka, to powtórne pranie, chyba że akurat żółte tkaniny prałaś ;-)

ja też zmarźlak, ale akurat nie cierpię nosić czapek, no ale noszę, bo wiadomo nie ma co ryzykować i skończyć jak moja siostra, też z resztą Iza ;-), bóle zatok itp sprawy jako kara za występki młodości :-p nie słuchała mamusi i teraz ma ...

dobra, ja już jedno szybkie pranie zrobiłam a teraz zacznę sie szykować bo zanim wyjadę to muszę jeszcze kupić prezent dla siostry bo nie zdążyłam :cool:

a pogoda dziś do bani, podejrzewam, że będę miała trudny powrót do domciu :eek:
 
Do góry