reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

witam wszystkie forumowiczki!
jestem nowicjuszem zarówno jeśli chodzi o to forum jak i samo miasto, mieszkam tutaj co prawda już jakiś czas ale w kwestiach szpitali, porodów i lekarzy wiem niewiele:)
mam nadzieję, że pokierujecie troszkę moimi niepoukładanymi wnioskami, termin porodu mam dopiero na marzec ale już teraz chciałabym się troszkę rozeznać w temacie no i poznać kilka mam z Bydgoszczy, zawsze to nieco raźniej:zawstydzona/y:
mam 26 lat 3,5 letnią córeczkę i brzuszkowego lokatora, który zmusił mnie do domowego leniuchowania, ba nawet łóżkowego spoczynku...
jestem w 21 tygodniu ciąży, 27 października wybieram się na usg do doktora wasilewskiego tak się właśnie zastanawiam czy wystarczy zrobić u niego usg 2d czy lepiej zainwestować 250!i zrobić usg 3d? macie jakieś doświadczenia w tym temacie? chodzi rzecz jasna o usg połówkowe
 
reklama
Hejka :-) ...dzisiaj moje dziecko mnie zszokowalo w nocy sie posikało :szok: kurde nie pamietam kiedy ostatni raz sikala w lozko chyba ze dwa lata temu :szok:....a poza tym to oczywiscie zawital do nas katarek :-( teraz tak bedzie co miesiac az do lutego,echhh....

Karcia,pochwal sie jakie tam masz dobre wiesci,pisnij chociaz slowko :-);-):-)....

Agnes powiadasz kosmetyka,to nie jest tak zle oby szybko poszlo :tak:;-)....

Soppana ja wczoraj szlam na Lesne i w nie ktorych miejscach to normalnie nie szlo oddychac przez te kominy :szok::szok::szok:.....a ten kontroler to chyba zona mu w nocy nie "dala" :-D...

Gafabu Witaj,kurcze kolejna ciezarna :-) Gratulacje !!!
Napisz z jakiego osiedla jestes...ja u Wasilewskiego robilam 3d,jesli chodzi o polowkowe,wiekszosc z nas rodzila i bedzie rodzic w 2 na Kapie ale w Bizielu tez nie jest ponoc zle,kazda ma inne zdanie co do porodu jesli chodzi o szpital...jeszcze masz troszke czasu mam nadzieje ze pomozemy Ci w jakis sposob sie rozeznac,takze pytaj....:-):-):-)

Milego w ten "piekny" dzionek....
 
witaj Gafabu
ja też mam 3,5 letnią córkę (i 7-miesięczną drugą) - ale się właśnie pod Bydgoszcz wyprowadziłam ;-)
co do porodu - ja dwa razy w dwójce i polecam tam rodzić - jest też osobny wątek Szpital nr 2 czy jakoś tak, polecam poczytaj
u dr Wasilewskiego byłam na 2D - dr próbował robić 3D, ale moje dziecię się tak wykręcało, że nic widać nie było - i dr policzył nas "za 2D"
 
Witam z tak samo ponurego miejsca w Bydgoszczy... do tego jeszcze cócia miała w nocy temperature, pierwsza od zimy chyba a po jutrze mielismy z mężem na weekend wyjechac sami, chyba jakiś pech nad nami wisi ostatnio....

Soppana nie fajnie z tym biletem, cos juz wiadomo?

Karolcia, trzymam kciuki... wiesz za co :-)
 
Witam nowa Bydgoszczankę :) Ja akurat wszystkie dzieci rodziłam w Bizielu, ale z kolei ostatnio miałam zabieg w dwójce i całkiem miło tam było.

Bylismy na kontroli i niestety tylko Agatka idzie jutro do szkoły a reszta siedzi jeszcze w domku. Monika chyba po przeżyciach urodzinowych wygląda dzisiaj dość kiepsko i pani doktor nawet się obawia, żeby jej się coś jeszcze nie dołączyło. No zobaczymy. Mały nadal bez antybiotyku, leki które mu sama zaserwowałam zaczęły chyba trochę działać bo co prawda z nosa mu leci ale noce sa już spokojniejsze.

A poza tym to tęsknie do lata bo jesieni nie znoszę ze względu na ciągle zmieniającą się aure i co za tym idzie - ciągle boli mnie głowa.

Karcia no zdradź chociaż rąbek tajemnicy :)
 
Gafabu...witaj...moje stare oczy dopiero co zauważyły Twojego posta :zawstydzona/y:

Ja tez z tych rodzących w II na Kapach. USG robiłam u Wasilewskiego zwykłe, bo 6 lat temu jeszcze nie było tak dostepne te z literką D :-)

Soppana oni to mają terminy :no:
 
gafabu witaj :)))))

soppana te kanary to faktycznie upierdliwe są brrrrrrrrrr:wściekła/y:

Madziara zdrówka dla dzieci zycze

Fotolza nie dziekuję żeby niezapeszac hihihi:-)

A ja nadal zaziebiona ,cholerne przeziebieie brrr..oby mi maluchów niezłapało.
A co do tej hmmm tajemnicy,no cóż w mym życiu ktoś sie pojawił.......juz jakis czas temu ale niepisałam aby niezapeszac....Dzis zabrał mnie i młoda na pieczyska,olus niebył bo dziadki go zabrali,Jagunia była w szoku ja zobaczyła taką dużą wode :-D:-D:-Dpare fotek jej strzeliłam,jak zgram z telefonu to pokaże :-)
 
reklama
podpisuje liste obecnosci!!! ;-)

witam nową koleżankę! ja równiez dwa razy rodzilam w dwójce czego w ogóle nie żaluje... bardzo polecam ten szpital! :tak:

oczywiscie jestem do tyłu z czytaniem, bo nie mam kiedy i jak... :sorry:

zdrówka życze wszystkim chorowitkom, a juz najbardziej naszym ciężaroweczkom! :tak:

u nas jazdeczka na całego... spanioe w dwójką dzieci w jednej sypialni to masakra... młoda kolkuje do 1-ej w nocy, a ok 3-ej budzi sie miki na sikanie... widzi ze dzidzie mamy w łóżku i tez sie do nas pakuje...z reguły od razu mu sie odechciewa spac i mama ma sie z nim bawic...
czekam choćby na skończenie kolek, zawsze bede spała nie 2-3 godziny a 5-6, wiec jakos to bedzie...
 
Do góry