reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Dzien doberek :-)

...moje szkraby dzisiaj od 6-stej grasuja :szok: ach te dzieci zamiast spac to ja nie wiem...ale obiadek juz ugotowany jeszcze tylko makaron do rosolku i juz...a my popoludniu na imieniny Ireny :-) do mojej babci na male co nie co idziemy :tak::-)...oczywiscie sama z dziecmi bo slubny w pracy :no:... a na dworze brzydko,brrrr tak wilgotno przez ta mgle a na popoludniu niby slonko zapowiadaja....

...przyjemnosci....
 
reklama
Kaasiulka czyżbyś szykowała Wiki na gimnastyczkę? :)

My się ostatnio wysypiamy z racji tego, że wszyscy w domu siedzą (poza mężem). Wstajemy tak około 9:30 :D Jutro idziemy na kontrolę. Dziewczynki sa już zdrowe tylko mały ciągle zakatarzony.
 
Tak,rozwazam mozliwosc zapisania na ta gimnastyke....ale chyba dopiero za rok :-D;-)....

Madziara,ja ja wam zazdrosze tego wstawania po 9-tej :szok:....dobrze ze juz dziewczyny lepiej a dla malego jeszcze troche zdrowka i bedzie git :-)
 
Madziara,

może poproś dla małego o takie czarne krople do nosa, robione w aptece, są rewelacyjne. Igiemu pomogły w przewlekłym katarku ostatnio, a i moja bratowa już to stosowała to u swoich dziewczyn.

My teraz się też szykujemy do spaceru. Tym razem też założę czapkę ;-)
Spodziewamy się dziś wizyty mojej koleżanki z synkiem :-) chłopaki pobawią się troszkę, a my dwie ciężarówki pogadamy o swoich brzuchach hehe :-)

narazie
 
A czy te krople nie są na powiększony trzeci migdał ? - bo taki mi się coś kojarzy.

Zakończyliśmy imprezowanie - dzisiaj ostatnie urodziny - tym razem wyprawiane w McDonaldzie :)
 
Madziara,

a wiesz, że to możliwe, że mają związek z 3migdałem :sorry::eek: ale na katar nam pomogły hehe

My dzisiaj pojedziemy do moich rodziców i zostaniemy tam do końca tygodnia. w tym czasie mój mąż będzie malował 2 pokoje i korytarz i wymieni wreszcie listwy na takie, które zakryją kable w dużym pokoju. Czyli remontu ciąg dalszy hehe na szczęście to już tylko kosmetyka :laugh2:

nie wiem jak w innych dzielnicach, ale tu brakuje słońca dzisiaj, jest szaro buro i ponuro :-(

miłego dnia
 
witam dziewoszki w ten ponury poranek:)))

Przed wczoraj złozyłam pozew o alimenty,ślubny o tym wie i nawet sie niewkurzył co mnie zszokowało :szok:Chciałam tez złozyc pozew rozwodowy,ale musze wyciagnąć nowy akt slubu bo niby tamte niewazne i jakies pisemko napisac,chciałam to dzis załatwic,ale jakie choróbsko mnie łapie wiec w domku siedze ...brrrrrrr.Mam nadzieje że mode mi sie niepochoruja bo wesoło niebedzie :-(.

A u mnie w życiu osobistym mnóstwo zmian....hihihi...moze kiedys wam o tym napisze... :-)

Miłego dnia dziewczynki
 
Karcia, optymizmem powiało:-D;-) to świetnie!
A pogoda faktycznie taka mdła, w śródmieściu kominy kopcą na całego, już czuć dookoła ten zapach palonych śmieci:eek:
mój M dziś dostał mandat w autobusie, bo numer znaczka na bilecie miesięcznym miał rozmazany - znaczy że coś majstrował:wściekła/y: ale napisał odwołanie i pojechał, swoją drogą od początku miesiąca miał chyba z 10 razy kontrolę i w końcu trafił na upierdliwego, co stwierdził że nieczytelny:wściekła/y:
 
reklama
Do góry