reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Rety, My dziś byliśmy w Kcyni u Arabelli :tak: Było sympatycznie bardzo, Oli pobawiła się z Misią, a my sobie posiedziałyśmy przy kawce i ciasteczku :-)

Kto teraz do mnie przyjedzie??

Więc teraz tylko nas dwoje i......gin z tonikiem.

wieczornie.

Ja już 3 lata chyba nie piłam! A gin z tonikiem bardzo lubię...

CO Wy (szczególnie Rybcia) robicie dzieciom, że tak śpią? Moja starsza jeszcze w życiu nie przespała całej nocy, a Mandolinka śpi raz dziennie.
 
Hehehe Renifer myślę, że dasz radę........gin jak gin ;-) żeby tam zaraz się tak oblizywać ;-);-);-). Ja kiedy karmiłam to czasem jak mały miał ok. 4 miesięcy to sobie po karmieniu małego łyka piwka wzięłam od M. I też tak się nie mogłam doczekać popijawki......i co dupa - jak mogłam już to jakiś mały drink, piwko bo zaraz odlot (tak się zepsułam bez picia prawie 1,5 roku) no i mam do dziś wstręt do czystej wódki, takiej prosto z kieliszka. Kiedyś potrafiłam walnąć przysłowiową lufę a teraz na samą myśl i zapach mam odruchy wymiotne. Zostaje mi czysta w drinkach przeróżnych......- dobre i to :cool2:.
 
Arabella ......ło matko a co Ciebie do tej Kcyni pogoniło ? Fordon był zły ;-) :confused: :dry:

Fordon OK, ale ja tam nigdy nie mieszkałam;-) Najpierw na Wyżynach, a potem na Wzgórzu. A tej Kcyni to szczerze nienawidzę, ale nie mamy kasy na domek w Bydgoszczy albo Osielsku (moje marzenie)
 
CO Wy (szczególnie Rybcia) robicie dzieciom, że tak śpią? Moja starsza jeszcze w życiu nie przespała całej nocy, a Mandolinka śpi raz dziennie.
Kochaniutka moja Dominika od małego lubiła dużo spać.
Ale też spanie odziedziczyła po mnie :-D:-D:-D:-D ja wręcz Kocham spać długooooooooo
Moja Dominika od jakieś4 może więcej miesięcy wcale w dzień nie śpi.
 
Arabella hmmm a mnie się jakoś kojarzyło, że ty na Straym Fordonie mieszkałaś......kurcze coś ze mną nie tak :baffled:

Myślę, że się z czasem przyzwyczaisz do TEJ Kcyni. Jesli macie domek i dzieciaki wiosną wystawisz do ogródka to na pewno polubisz tę sytuację ;-):tak:.
 
ARABELLA my mamy domek z mężem w kruszynie i przyznam Ci sie szczerze, ze w bydzi bym juz chyba nie chciała mieszkac...

dzień dobry wszystkim!!!
 
witam witam
Dziś wyszlismy na zakupy ale tak wiało, że zrezygnowaliśmy z dalszej wędrówki, podobno od poniedziałku ma padać ŚNIEG!!!:-)

Arabella a my byliśmy na sylwestra w Zalesiu, wiec całkiem blisko, bylismy nawet w Kcyni na babskich zakupach, ale nas faceci poganiali (zostali w Ignasiem) wiec mogłam Tobie co najwyzej z samochodu pomachac;-):-) jak jeszcze pojedziemy to nie zapomnimy o Was:tak: a Kcynia ładna jest:-) ja to bym wolała gdzieś na wioseczce mieszkać, hodować sobie kurki i wdychać "swieże" powietrze:happy2::cool:
 
reklama
Dziś nawet nosa nie wychyliłam z domu, czekam na ocieplenie ;-)
A wczoraj byliśmy u Rybci :-) Oli bawiła się Dominisią, muszę Wam powiedzieć, że Dominika wszystkim się z Oliwką dzieliła, wkładała jej do rączek zabawki, a z czekolady najpierw sama odgyzała kawałeczek, a resztę wkładała do buzi Oliwce. Normalnie słodkie to było :-D No i Oli się dostała znowu sporo ciuszków po Dominice.
 
Do góry