reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Mel mi w ciąży włosy inne niż na głowie rosną tak wolno, że depilować nogi mogę co 2 miesiące a nawet i więkasza przerwa byłaby dozwolona. Z maszynką walcze tak raz w tygodniu, ale chyba jakoś ostatnio brzuch mi urósł, albo zmienił kształt.
Jeżeli mój gin nie potwierdzi płci to chyba do Wasilewssiego jeszcze raz się przejadę.

MK mi chyba w ciąży ujawniła się podobno charakterystyczna cecha dla panien i zaczynam mieć hopla na punkcie czystości - a podłogi są obecnie moją słabością. Więc lśnić muszą.


 
reklama
Witajcie !

Didi witaj. Ja też fordoniara ale juz na emigracji - mieszkałam tam 18 lat.

Mk mnie jak napadnie to też wszystko rzucam i musze najpierw posprzątac. Ale najbardziej mam jobla na punkcie kuchni - mam takie wrażenie, że jak tam jest bałagan to przenosi sie na cały dom.

Co do golonka to ja do końca sobie sama radziłam. Raz tylko skorzystałam z pomocy M. ale sie więcej strachu najdłam. Miałam patent: zatykałam lusterko na brzeg brodzika a poniewaz mamy taki dość głeboki z siedziskiem to szło mi nieżle. A włosy w ciązy tez mi wolno rosły - na nogach szczególnie.

Wronka gratulacje dla Werci. Ino chowaj wszystko z dolnych półek dziewczyno  ;D ;D ;D

U nas wszystko idzie do buźki, nawet ramie mamy lub taty. No i slina oczywiście. Czasami uda nam się odkryć, że mamy nóżki.

Ojli a ten "komornik" i "stygmaty" to twoja własność , bo bym sobie obejrzała ???
 
aha Irin ja na ten basem of kors ale musze się dowiedzieć czy Franc nie za mały.

Mel może ty wiesz jak z tym wiekiem? Musi być 4 m-ce , czy może są inne wymagania ?
 
Gdybyś któraś chciała obejrzeć w cieple domowym "Piłę 2" to mam ją na płytce :)
Ja lubię takie fillmy, ale teraz nie miałam nastroju, mąż twierdzi, że 1 była fajniejsza, dowiem się jak obejrzę.
 
JJ pisze:
aha Irin ja na ten basem of kors ale musze się dowiedzieć czy Franc nie za mały.

Mel może ty wiesz jak z tym wiekiem? Musi być 4 m-ce , czy może są inne wymagania ?

nie mam pojęcia
my sie nie orientowalismy, po prostu pojechalismy niedoinformowani :D
ale wydaje mi sie, ze od 4 miesięcy gdzies czytałam ::) ::) ::)
 
mel to taki thiller horror, mam jeszcze pytanko do ciebie czy bys mogla skontaktowac sie ze swoja znajoma ze szwederowa co dziecmi sie opiekuje, zalezy mi zeby ktos przyszedl tak raz w tyg i byl na telefon, jezeli by ej to odpowiadaloi daj mi znac to bym sie jakos umowila
 
aaaaa no właśnie Natalya rozmawiałam z nią i niestety nie da się :( znalazła stałą pracę

a co do filmu to chyba się nie skuszę, ten gatunek nie jest dla mnie
 
reklama
Do góry