reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

1. Melanie
2. milkaaa
3. natalya
4. Kasiad
5. Kariwiw
6. asioczek

Ja czasu nie mam na BB. Chwilowo nawał spraw pracy nawet na podczytywanie czasu brak (dobrze, ze tutaj byl ruch zwolniony :-D)
Po pracy, obmyślanie roczku dla Maja i zwiedzanie pięknych okolic naszego miasta.
Jeżeli wszelkie weryfikacje przejdą pomyślnie w czerwcu odbierzemy klucze do naszego domku ... Więcej jak już wszystko zamkniemy na ostatni guzik.

Witam nową mamę, widziałam Twój drugi wątek. te pytania najlepiej tutaj zadać.
Ja rodziłam w zszłym roku w 2 (szpital miejski na Kapusciskach) ze swoja polozna. Namiary dostalam odinnej foremki i obie bylysmy strasznie zadowolone.

Melanie spakowana już jestes? czy przenosiny stopniowe? O ile dobrze pamietam obecne lokum jeszcze miesiac macie wiec nie trzeba wszystkiego na wariata robic.
 
reklama
Znowu nie informuje o nowych postach! :wściekła/y: A już przez jakiś czas informowało i uwierzyłam, że jest rzetelne! :wściekła/y:

Śledzicie może ostatni cykl artykułów Gazety Wyborczej "Przystanek Bydgoszcz" rozpoczęty przez krytyczny artykuł ichniego red. naczelnego? Ładna dyskusja się wywiązała - szkoda, że to tylko słowa...

Mam pytanie odnośnie do forum zamkniętego: rozumiem, że jak się tam "zamkniecie" :) to wątek "Bydgoszcz - reaktywacja" będzie pusty? Wszak główne bywalczynie tu zaglądać przestaną? Szkoda, zdążyłam się "przywiązać"... :-(
 
Julka na zamknietm beda fotki. A pisac bedziemy tutaj.

Ja sledze cykl artykulow i faktycznie wielka szkoda, ze sa to tylko slowa.
 
Witam!

Uff nie pogalopowałyście za bardzo więc dałam rade.....

Widzę, że robicie listę, więc się dopisze:
1. Melanie
2. milkaaa
3. natalya
4. Kasiad
5. Kariwiw
6. asioczek
7. JJ

W naszym rodzinny gnieździe po staremu :tak:. W sprawie niani to była na razie jedna Pani na wizycie. Wiek ok. 40 , ma 2 własnych dzieci, mieszka niedaleko......nawet całkiem, całkiem .Po wszystkich wizytach będę musiała dokonać wyboru :no:
Franek podczas wizyty pokazał sie z jak najlepszej strony.....pierwsze 2 min. stał koło mamy i obserwował. Jednak po chwili gdy Pani spytał go czy lubi rysować wytargał swoje kartki do rysowania i wręczył jej kredki, sprowadził do parteru i pokazał porozumiewawczo co ma z nimi zrobić ;-) Następnie zaprowadził ją do łazienki żeby jej pokazać jak pralka wiruje :szok::baffled:


Kasiad twoja Oliwka to taki "powiew świeżości" na naszym wątku :-)

Ale ale - już niedługo Mel sie rozdwoi. Obyś się kobitko zdążyła przeprowadzić i choć trochę "zagospodarować".

I jeszcze muszę sie pochwalić:cool2:. Mamy duże sukcesy nocnikowe. Franio coraz częściej pokazuje na pieluszkę i mówi aaa. Staram się i babcia także co ok. 2 godziny pytać go czy chce siusiu - czasami mówi że tak a czasami sama go sadzam i zrobi. Po nocy i po drzemce to się do nocnika nawet dwa siurki zmieszczą :laugh2:. A i grubsze sprawy w 80 % ląduja w nocniku. Potem następje rytuał wspólnego wylewania do kibelka i naciskania spłuczki. Także przez cały dzień to 2 pampki zużywamy tylko -plus nocny.
Myslę że w większości brawa należą sie babci, która go tak mobilizuje i ma do niego anielską cierpliwość.

Pozdrawiam.

....a zimie mówimy AKYSZ....
 
Melanie spakowana już jestes? czy przenosiny stopniowe? O ile dobrze pamietam obecne lokum jeszcze miesiac macie wiec nie trzeba wszystkiego na wariata robic.
Ty to masz pamięć kobieto :szok:

tak... nie musimy na wariata
ale z mojego męża i ze mnie niestety jest wariat i chcemy wszystko jak najszybciej :eek:
chcemy sie wprowadzić już 1szego
ale to nie będzie tak hop sip
bo mąż będzie codziennie pracował, będzie miał tylko niedzielę wolną :baffled:
myślę, że do 4marca będziemy już gotowi ;-) i u siebie (nooo prawie)
 
przede mna teraz trudy kupowania mieszkania czy domku...myslalam ze moze nawet gdzies za bydgoszcza. tylko ze ja nie wyobrazam sobie pol kilometra do sklepu isc. do tego szkola jeszcze musi byc blisko, no i miasto zebym do pracy mogla spokojnie dojezdzac. na razie jak przegladam oferty to jestem przerazona. bo jak juz mi sie cos podoba to cena jest nie do przejscia... buu najlepiej wracam mieszkac do mamy:baffled:
 
natalya dawaj jakieś aktualne zdjęcie do podpisu, bo teraz to mi się wydaje, że masz młodsze dziecko od mojego :tak:;-)

natka ciężko znaleźć coś fajnego... wiem, bo sami szukaliśmy jak byliśmy z pl :dry:
dla nas tez wazna była okolica, zeby nie było zbyt daleko od centrum Bydzi i żeby dziecko nie musiało godzine dojeżdżać do szkoły...
braliśmy po d uwagę Zielonkę, Łochowo ...
 
reklama
nic z tego, stale mi pokazuje ze za duzy rozmiar, zmniejszam, cuduje i stale za duzy, jak bede miala wieksza cierpliwosc to to zrobie:cool2:
 
Do góry