reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
moze byc zamknieeeeetyyyyy:cool2:

Ja do wiosny tak bardzo nie tesknie. Jest fajnie jak jest. Gorki mamy za furtka - sniegu mnostwo - sama sie ubawilam dzis jak dziecko:zawstydzona/y: Czasem jest to potrzebne. Jagoda jest piratem - uwielbia predkosc, kwiczala dzis z radosci gdy jechala z tata na sankach z wieeelkiej gory. Potem zsnela na spacerze i dobrze ze miala sie na kim polozyc - na Agacie oczywiscie :-D - wygladala jak zwloki - rece opadly, nogi prawie szuraly po sniegu -
Agatka dzielnie ja trzymala i dotarlismy do domu.
Wreszcie przymrozilo - bo ja obawiam sie tych wszystkich wirusow ktore kraza gdy temp jest na +5 - w szkole dzieci choruja....Agata jest szkolnym dzieckiem:tak: wiec Jagoda tez - wiec ja sie obawiam. Narazie jednak choroby zakonczyly sie w pazdzierniku:tak:
No - to teraz pochwalilam dzieci - pewnie zaczna chorowac
Ale wole jak jest lekki mrozik. A do wiosny juz niedlugo. Ale zeby od razu plus 15 bylo....

W temacie choroby Jago - lekarze wciaz sie zastanawiaja - szlag mnie zaczyna trafiac ale czekam - chca sie skontaktowac z innym osrodkiem ktory byc moze mial do czynienie z takim przypadkiem - w sumie dobrze - bo sama to chcialam zrobic

W temacie budowy - same porazki. Niby czekamy na pozwolenie ale dostalismy po przyslowiowej 'dupie' i wszystko sie skomplikowalo. No tak - wybudowac dom nie jest latwo, naiwni bylismy...

No - to tyle na dzis

A skoro ma byc zamkniety watek na fotki - moze zaczniemy juz dzialac dzis - bo do maja 4 miesiace prawie - a dlaczego by nie wklejac zdjec juz dzis:confused: - czy nie mamy sie czym chwalic???
Gdzie i jak sie to zalatwia???
 
trzeba napisac podanie :-D

milka ja napisze do admina w tej sprawie ;-)
fajnie masz, ze dzieci nie chorują, moja Pariska ciągle chora odkąd tu jesteśmy :sick:
ale stawiam, ze to "dzięki" przedszkolnym bonusom:wściekła/y:
 
to pisz podanie, podpiszemy sie - wirtualnie -pod nim:tak:

Napewno to ma duzy wplyw na choroby - tzn przebywanie w grupie. Ale na to ma wplyw nijaka pogoda - czyli taka z temp w ktorej mnoza sie wirusy, bakterie...A w przedszkolach tylko sie domnazaja..Ale juz blizej konca chlodow niz dalej...
Ja Agate faszeruje czosnkiem siekanym i swiezym sokiem z cytryny, dla Jagodki robie wersje light - dwa zabki czosnku, jedna cebula posiekane, zasypane lyzka cukru i miodem z pasieki - robi sie z tego taki syropik - daje go 2 razy dziennie po lyzce - uodparnia a jak juz dochodzi do infekcji - przebiaga lagodniej. Moze sprobuj zastosowac. Co prawda moj lekarz mowi ze jago jest za mloda na takie specyfiki ale kieruje sie swoja intuicja - i daje jej go - juz od dawna. Skoro ona w wieku 7 mies ukradla kabanosa i wciela kawalek - to czymze jest cebula z ktorej daje jej tylko sok...


Dzis wrocilam do domu i maz zszokowal mnie wiadomoscia -
Pamietacie jak wklejalam fotke na kt Jagoda weszla na 2 czy 3 stopien drabinki pietrowego lozka??
Dzis weszla trzy razy na sama gore:no: :baffled: Lozko jest wyzsze ode mnie - ma 175 cm:szok: Lozko zostalo czesciowo odkrecone i myslimy co zrobic - jak zdejmiemy materac i wyniesiemy stelaz do piwnicy - wyniesiemy tez polowe zabawek ktore mieszcza sie na dole pod spaniem Agaty.
Gadac moze i malo gada ale swoja sprawnoscia przewyzsza kolezanki Agaty ktore jeszcze w ubieglym roku asekurowalam podczas wchodzenia na to lozko:happy: Tylko ze niestety jest to bardzo niebezpieczne:no:
 
Witam kuleżanki :-D z Bydgoszczy i okolic!

Szukając jakiś porad na BB trafiłam na Wasz wątek i poczytawszy sobie co nieco stwierdziłam, że sympatyczna z Was gromadka :-D . Miło byłoby się spotkać w kinie czy na kawce...

Jestem "świeżą" mamą 4-miesięcznego Antka. Nie pochodzę z Bydgoszczy ale jakiś czas temu (to już chyba 6 lat!) zamieszkałam tutaj i powoli zapuszczam korzenie. Gdyby nie Sowa na Mostowej, byłoby mniej przyjemnie :-D .

Pozdrawiam wszystkie Foremki!
 
witam nowa mame, ja zamiast sowy zetke na gdanskiej polecam..pyszne zarelko:)
moje wczorajsze spotkanie bylo bardzo udane, wyplotkowalysmy sie za wszystkie czasy, wiadomo jak to w babskim gronie.
dzisiaj za to mam ttotalnego dola i nic mi sie nie chce, no moze nie tak do konca nic bo na sprzatanie mnie dzisiaj strasznie wzielo:baffled: teraz popijam sobie malego drinka na poprawe humorku:)
 
Witam nowa mame;) Napisz nam cos wicej o sobie, gdzie mieszkasz i co porabiasz - oprocz tego ze zajmujez sie synkiem

Natalya - jak to mowi moja forumowa funfela ze Slaska - no to pyrsk:tak: bo ja popijam grzanca - spijamy grzance ostatnio w te piekne, sniezno-biale, zimowe wieczory:tak:
 
Witam Świeżą krew na forum :-):tak:

Milka
dzięki za przepis na zdrówko ;-)
muszę najpierw wypróbować na córce cytrynke, miód i czosnek - osobno
bo tego jeszcze nie dawałam :no:

natka co Ty kobieto doły :confused::confused::confused:
po babskiej imprezie sie nie wyluzowałaś, tylko w jakieś doły wpadasz :confused::szok:

natalya no co Ty :confused:
 
reklama
Mel sam czosnek moze spowodowac wzdecia:-(
ale gdy uzyjesz tylko soku ktory pusci zasypany cukrem - to takich rekacji raczej juz nie bedzie
jesli uczulilby ja miod - to jest jednak glowny alegren - zasyp samym cukrem

chodzi o to aby wydobyc soki z cebulki i czosnku - cebula dziala przeciwzapalnie i uodparniajaco a czosnek to naturalny antybiotyk. Zasypane cukrem puszczaja sok. Miod jest tez przeciwzapalny ale mozna go zastapic cukrem
Ta mieszanka dziala tez bardzo dobrze na kaszel
A zamiast cytryny - wit C w kropelkach - nie wiem do jakich specyfikow masz dostep - u nas to cebion czy juwit
I jeszcze co rano daje dzieciom actimela - u nas dziala
 
Do góry