reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Ja mialam w kartoniku stos gazet, ulotek, probki szamponu, balasmu do ciala, herbatki Hipp, kremu na odparzenia, bepanthenu, skarpetki z Woli i reszty nie pamietam. Na pewno sa potrzebne pampersy i mokre husteczki jesli ktos nie zamierza myc pupy pod biezaca woda. Ale to byly przypadkowe firmy - johnsons, sudokrem...a ja bylam nastawiona na jedna firme - stosowalam komplet penatenu wiec te probki wykorzystywalam dopiero w pozdrozy - nie zajmuja duzo miejsca :tak:
 
reklama
Ja tez pamietam, ze był to kartonik z próbkami i dostawało sie go dopiero po podpisaniu zgody na udostepnienie swoich danych tym firmom, ktorych próbki miałas w kartoniku.
 
ja co prawda nie rodzilam w bydgoszczy ale dostalam tez w szpitalu taka paczuszke, nic nie musialam podpisywac. za to w trakcie ciazy w jednej drogerii bylo mozna odebrac takie duze paczki, gdzie byla butla avent, kosmetyki dla dziecka i mamy, jakis pojemniczek na jedzenie i inne duperelki, a poczta dostalam jeszze jedna paczke gdzie byla nawet spora paczka pampersow i masa kosmetykow
 
Ponieważ nauczyłam się wklejac sama zdjęcia (wreszcie) pokażę się Wam i moje dzieci (moje zdjęcie bardzo aktualne - kilkudniowe, a dzieciaki prawie sprzed roku, ale bardzo się nie zmieniły):
 
Chetnie bym powklejała tylko niestety rozłożył nam sie komputer stacjonarny. Padła płyta główna. Ale jest nadzieja, że za kilka dni bedzie nowa i wtedy cos postaram sie powklejac. Mąz na szczęście porobił kopie zapasowe (w tym zdjęć) tylko jak bym miała to teraz odszukac to chyba z rok by mi zajęło. :-)Obecnie klikam z laptopa. tutaj niestety nie za bardzo mam mozliwości żeby wstawiac jakieś zdjęcia, a dokładnie je obrobic. Wiec uzbrójcie się w cierpliwość :tak:
 
reklama
Ale starasznie spuchłam, ręce i nogi jak baloniki, na dodatek strasznie mnie swędzą. Boję się, że jak na wizycie o tym powiem w piatek, to skończy się szpitalem :baffled:
 
Do góry