reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

krolcia, no koniecznie przyjdź, bo u mnie z psychą też nie najlepiej.
Też mam zwariowany tydzień,. bo oprócz atrakcji podobnych do Twoich, to jeszcze mam urodziny Magdalenki, dla rodziny i dla koleżanek. Nie wiem jak mam się z wszystkim wyrobić. I nie zwariować na dodatek.
 
reklama
ja dzisiaj zmarzłam na kość mimo ruskiego ubioru ;( ehhh

Karola - ja dwa razy miałam podobna akcje u Sowy, wrocilam z awantura mimo iz paragonu nie zabrałam... oczywiście za pierwszym razem sie wyparli (twarda babka) a za drugim przeprosiła (zbutwiały mak w makowcu)

znacie kogos kto udziela korepetycji z matematyki ale na poziomie studenckim ??
 
Witam zmęczona na maksa.:baffled:

Dzień w biegu.
Pasowanie Mateusza na ucznia dzisiaj było. Nie powiem oczy się zaszkliły konkretnie:sorry2: jak te maluszki stanęły i hymn odśpiewały. I ta kredka na ramieniu...ech... To już taki duży chłopiec....


Powrót do domu, szybki obiad i szybki wypad do przedszkola na dzień otwarty u Daniela. Przy okazji pasowane były 3 latki, które dołączyły do Daniela grupy. A ponieważ w zeszłym roku maluch mi zachorował, to ciocie zgarnęły go i został pasowany razem z trzylatkami:-D . Się kurde zgrali no:-D . Także bieganie od placówki do placówki.


Kolejną nockę wczoraj zarwałam. Jestem już jak zombie. Nie dam rady tak dłużej. Dzisiaj idę wcześniej spać. Niech się wali i pali. Nie wytrzymam. Zapałki mam już w oczach od 3 godzin.
Do tego wizja weekendu znowu bez męża mnie dobiła, bo to oznacza bycie na pełnych obrotach bez przerwy znowu kolejne kilka dni.:-:)baffled:


Aga też dzisiaj trzęsłam sie jak osika. Jutro kurtka zimowa idzie w ruch. W tyłku mam co sobie będą myśleć. Zimno mi jest.
Teraz mam nauczkę, że i z cukierni nawet jeśli kupujesz ciasto do zjedzenia od razu trzeba wziąć paragon.:crazy:
 
Brrr chyba idzie zima :-( Byłam dzisiaj w terenie i tak mi dupka zmarzła, że chyba przywitam moją zimówkę :-)

U nas jakoś się kręci, Weronia nawet chętnie chodzi do żłoba, co mnie bardzo cieszy :-) Za to ja jestem padnięta, chodzę spać razem z nią wybija 20 i już padam na pysk :-(

Arabella a Ty co tak szybko jezdzisz :-)
 
Arabella a Ty co tak szybko jezdzisz :-)
Próbowałam Was dogonić ;-)

krolcia, to pomyśl sobie, że ja jeszcze oprócz tego co Ty masz, spędzam codziennie 8h w pracy. I jedno dziecko więcej. Dzisiaj usiadłam, żeby sprawdzić lekcje o 21:20. Jeszcze poprawia, a ja w tym czasie do Biedronki podjechałam. A teraz zabieram się za podłogi.
 
Hej!

Zdecydowanie doba za krotka,a spac trzeba...chociaz ja 3 nocka z rzedu zawalona,spac nie moge...

Dzisiaj to dopiero zimnica...a madra Kasia-zamulona-patrze na termometr i widze 6 a to 1 bylo brrrr...a ja w trampkach i jeansowce,dobrze ze mlodego zimowo ubralam...


Witam nowa mame.
 
Mommy zdaje sie ze jestesmy razem tez na styczniu 2015 ;-) ja tez nie z budgoszczy. Mam 35km ale dziewczyny milo mnie,przywitaly i sobie z nimi siedze ;-) z moich okolic nie ma nikogo, bo to mala wiocha ;-)
 
reklama
Do góry