reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Hej!

I po weekendzie...ale za to cieplo sie zrobilo :).
My wczoraj na urodzinach milo bylo,calkiem fajnie,gwarno 30 osob w tym 10 dzieci,tylko jak dla mnie takie nasiadowy nie bardzo ;/ i tak jej pomagalam przy kuchni i ze stolu nosic bo bym chyba do krzesla przyrosła hehe...
Zalatwilam po znajomosci i jutro mam wizyte z Matim u
okulisty.

Karola jak dla mnie git :)...Iza i jak??

Faith nick mi sie zapamietal ale nic poza tym :p...
 
reklama
hello

my dzisiaj zaliczylismy wypad do Gdyni ... ciepelko , zero wiatru i spacerek zaliczony, co prawda 3 godzinki bylismy ale wrocilismy zadowoleni :)

Koystajcie jutro :
WTOREK
W ramach Tygodnia Bliskości zapraszamy do bezplatnych zajeć :

09:00 - 11:00
Sala zabaw KidsPlay zaprasza do zabawy:)
Fordońska 140

09:00
Joga dla kobiet w ciąży
JogaKlub
Gdańska 128
zapisy:507-096-528

10:30
Joga dla Mam z maluszkami
JogaKlub
Gdańska 128
zapisy :507-096-528

13:00
“Jak rozwijać mowę dziecka”
Spotkanie z logopedą dzieci od 3 r.ż.
WYSPA
Rupniewskiego 9
Zapisy :52 524 31 73

17:00
Zabawy z gimnastyką mózgu
Modraczek
Ogrody 15
Zapisy: 531-530-152
 
Hej!

My po wizycie dzisiejszej u okulisty nic sie nie dowiedzialam,ponad dwie godziny nudow i czekania po to zeby uslyszec ze maly zezuje,co wiem nie od dzis ;/,za miesiac kolejna wizyta a przed wizyta kilka dni wczesniej krople musze mu podac i bedzie mial badane dno oka i moze wtedy cos wiecej powiedza...
 
reklama
Hejka...:-)

Co do NFZ my wczoraj z Tymkiem byliśmy u dentysty...wybralismy sie cała rodzina i prawie dwie godziny czekalismy(4 osoby przed nami) w miedzy czasie przerwa na lunch...i tak dzieci dzielne były..
Wyrwała Tymkowi popsute pozostałosci po mleczakach...krew sie lała ale dziecko me dzielne:tak:Dostał pozniej nogrode od mamusi;))

Druga rzecz ktora wczoraj skolei mile mnie zaskoczyła to...ostatnio spadła mi prostownica na podłoge i zaczeła sie wyłączac w trakcie ukladania włosow juz chcialam kupowac nowa ale mój inteligentny :-pmąż zaniósł ja do serwisu...czekałam 3 tygodnie żeby sie dowiedziec ze nie maja tej części ;/...za to w zamian przysłali mi nową;)))taka jak mialam ale najnowszy model wart 160 zł :-D Gwarancja na 5 lat....Kocham mojego meżusia hehehe.
 
Do góry